Pristatė atlikto Vilniaus g. modeliavimo išvadas

Vakar įmonių grupės „Kelprojektas“ specialistai Kretingos rajono savivaldybės vadovams pristatė Vilniaus gatvės eismo intensyvumo tyrimų rezultatus ir atlikto modeliavimo išvadas.

Anot „Kelprojekto“ specialistų, norėdami gauti duomenis, jie pasirinko rytinį ir vakarinį paros laiką – piko valandas, kuomet yra daugiausiai eismo dalyvių (pėsčiųjų ir automobilių). Atsižvelgiant į eismo dalyvius buvo skaičiuojama ir analizuojama, kuriose vietose jų yra daugiausiai.

Surinkę visus duomenis specialistai, taikydami specialias kompiuterines programas, atliko modeliavimus, kurie vaizdžiai parodė, kaip pasikeis eismo dalyvių srautai, kai bus atlikti Vilniaus g. rekonstrukcijos darbai. Visais modeliavimo metu numatytais atvejais eismas Vilniaus gatve pagerėtų.

Atlikti modeliavimą buvo nuspręsta, kai Kretingos rajono savivaldybės tarybos nariai susipažino su siūlymais koreguoti Vilniaus gatvės rekonstrukcijos projektą, kuriame numatyta vietoj keturių eismo juostų suprojektuoti dvi ir įrengti žiedus (sankryžose su J. K. Chodkevičiaus, Birutės–Kęstučio gatvėmis).