Kretingoje duris atvėrė vakcinacijos centras

Vakcinavimo centras Kretingoje, įsikūręs Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos patalpose J. K. Chodkevičiaus g. 1B, jau atvėrė duris.

Per šiandien planuojama paskiepyti apie 60 kretingiškių.

Pasak Savivaldybės vadovų, tikimasi, kad gyventojai aktyviai registruosis vakcinacijai ir vakcinacijos tempas bus gerokai spartesnis nei iki šiol bei leis visiems kaip įmanoma greičiau sugrįžti į įprastą gyvenimą.

Numatoma, kad šis vakcinavimo centras dirbs darbo dienomis nuo 8–17 val., paslaugas jame teks beveik visos rajono pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigos, Kretingos ligoninės personalas, tarp jų ir privačios – „Šeimos klinika“ ir „Kretingos šeimos medicinos centras“.

Nuo šiandien pradėta masinė vakcinacija – skiepytis kviečiami visi gyventojai nuo 16 metų. Registruotis vakcinai nuo COVID-19 ligos gyventojai gali internetu www.1808.lt arba paskambinę Karštąja linija 1808.

Svarbu pažymėti, kad Kretingos rajono gyventojai, kurie dėl sveikatos būklės negali apsilankyti vakcinacijos centre ir pasiskiepyti vakcina nuo COVID-19 ligos, gali kreiptis į savo šeimos gydytoją ir pas juos atvyks mobili medikų komanda.

Statistikos departamento duomenimis, Kretingos rajone jau paskiepyta 30,6 proc. gyventojų.

Informacija apie vakcinaciją Kretingos rajone teikiama tel. +370 620 69935, el. p. [email protected].

 

Susiję skelbimai