Baigėsi 2022 m. Kretingos rajono senjorų salės futbolo pirmenybės

Sportas

Baigėsi Kretingos rajono senjorų salės futbolo pirmenybės, kuriose šiemet varžėsi keturios komandos. Visos jos rungtyniavo ir finalinėse kovose.

Rungtynėse dėl I v. susitiko puikiai vieną kitą pažįstantys varžovai – komandos „HBH“ ir „Topoliai“. Pirmajame kėlinyje, nepaisant, kad Audrius Tolis jau 3 minutę išvedė į priekį „HBH“ komandą, komandos „Topoliai“ rezultatą 13 min. išlygino Andrius Burovas. Tai buvo vieninteliai pirmos rungtynių dalies taiklūs smūgiai. Vis dėlto II kėlinį geriau pasirodė komandos „HBH“ futbolininkai, per 10 minučių po tikslių Giedriaus Kubiliaus, Valdo Trakio, Gintaro Šeirio ir Andriaus Piekaus smūgių susikūrę 4 įvarčių atsargą – 5:1. Likus žaisti minutę iki rungtynių pabaigos Marius Simėnas dar pelnė komandai „Topoliai“ įvartį, bet tuo rungtynės ir baigėsi.

Rungtynes dėl III v. komanda „Danės perlas“ pradėjo 2 taikliais smūgiais, o komandai „Slėnis“ pavyko tik sušvelninti skirtumą. Po to komandos apsikeitė dar po vieną įvartį ir po I kėlinio komandos „Danės perlas“ senjorai turėjo minimalią persvarą – 3:2. Antrą kėlinį sėkmingiau pradėjo pastarieji, pelnę keturis įvarčius be atsako ir sugebėję palaužti varžovų pasipriešinimą. Nors paskutiniuosius du įvarčius rungtynėse pelnė komanda „Slėnis“, tai intrigos atkurti nebeleido.

Pusfinalio rezultatai: „Danės perlas“ – „Topoliai“ 3:6, „HBH“ – „Slėnis“ 10:5.

Dėl III vietos: „Danės perlas“ – „Slėnis“ 7:4.

Dėl I vietos: „HBH“ – „Topoliai“ 5:2.

Naudingiausi komandų žaidėjai: Giedrius Kubilius – „HBH“, Artūras Žilinskas – „Topoliai“, Nerijus Čiuprinskas – „Danės perlas“, Alfredas Kairys – „Slėnis“.

Rezultatyviausi pirmenybių žaidėjai: Mindaugas Alksnys – 10 „HBH“, Andrius Piekus – 9 „HBH“, Darius Grigaitis – 7 „Danės perlas“.

Vyriausias pirmenybių žaidėjas: Rimantas Macius „Topoliai“.