Informaciniai skelbimai

2018 m. balandžio 26 d. 36-ojo Kretingos rajono savivaldybės tarybos posėdžio darbotvarkė

1. Dėl 36-ojo rajono savivaldybės Tarybos posėdžio darbotvarkės patvirtinimo. Pranešėjas – J. Mažeika.

2. Dėl Kretingos rajono savivaldybės administracijos 2017 metų finansinių ataskaitų rinkinio tvirtinimo (spr. pr. Nr. T1-128 ). Pranešėja – V. Kubilienė.

3. Dėl Kretingos rajono savivaldybės 2018 metų biudžeto pajamų ir asignavimų pasikeitimo (spr. pr. Nr. T1-149). Pranešėjas – G. Jonauskas.

4. Dėl UAB Kretingos šilumos tinklų vadovo 2017 metų ataskaitos (spr. pr. Nr. T1-129). Pranešėja – S. Jazbutienė.  Išsamiau »

Komitetų posėdžiai

Aplinkos švarinimo ir gražinimo akcija DAROM 2018

Balandžio 21 dieną (šeštadienį) visoje šalyje vyks vienuoliktoji visuotinė akcija DAROM 2018, kuri šiemet skirta Lietuvos atkūrimo šimtmečiui paminėti. Prie šios akcijos kasmet prisijungia ir Kretingos rajono savivaldybės įmonės, visuomeninės, bendruomeninės organizacijos ir gyventojai, neabejingi savo gyvenamosios aplinkos švarai ir tvarkai. Kviečiame ir šiemet visus susitelkti bendram darbui ir kartu gražinti mus supančią aplinką!  Išsamiau »

Priimamos pieno gamybos ir realizavimo deklaracijos

Nuo balandžio 16 d. iki birželio 6 d. savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriuje priimamos pieno gamybos ir realizavimo metinės deklaracijos.  Išsamiau »

Vyks seminaras darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais

Balandžio 28-oji – Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena bei Tarptautinė darbe žuvusiųjų ir sužalotųjų atminties diena, kuria  siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į nelaimingų atsitikimų darbe bei profesinių susirgimų prevencijos problemas, aktyviai skleisti saugaus darbo kultūros idėją.

Minėdami Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną, LR Valstybinės darbo inspekcijos Klaipėdos teritorinio skyriaus inspektoriai organizuoja nemokamą seminarą (konsultaciją) esamiems ir būsimiems darbdaviams, darbuotojams, visiems gyventojams.  Išsamiau »

Kviečia į pavasario konsultavimų savaitės renginius

Šiais metais Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena – balandžio 28-oji – pirmą kartą pažymima ir kaip oficiali Lietuvos Respublikos atmintina diena. Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena diegia nuostatą, kad negalima darbo laikyti visaverčiu, jei jis nesaugus, jei dirbant rizikuojama savo ar kitų sveikata ir gerove.  Išsamiau »

Pradedamas kasmetinis pasėlių deklaravimas

Nuo balandžio 16 d. šalies žemdirbiai kviečiami deklaruoti žemės ūkio naudmenas ir pasėlius. Deklaruoti žemės ūkio naudmenas bei kitus plotus tiesioginėms išmokoms gauti bus galima iki birželio 4 d. (pavėluotai iki birželio 29 d.).  Išsamiau »

Parama smulkiesiems ūkiams 2018 metais

Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos kviečia teikti paraiškas gauti paramą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklą „Parama smulkiesiems ūkiams“ (Priemonė). Paraiškos pagal KPP Priemonę priimamos nuo 2018 m. gegužės 2 d. iki 2018 m. birželio 29 d.  Išsamiau »

Organizuojama konferencija „Smulkusis verslas Skuodo rajone: galimybės ir perspektyvos“

Balandžio 27 d. 10.30 val. Skuodo meno mokykloje (Gedimino g. 4. Skuodas) organizuojama konferencija „Smulkusis verslas Skuodo rajone: galimybės ir perspektyvos“, kurios metu praktiniais smulkaus verslo įrankiais dalinsis ne vienus metus sėkmingai vystantys smulkųjį verslą vietos verslininkai, verslo klausimais fizinius ir juridinius asmenis konsultuojantys specialistai. Konferencijoje kviečiami dalyvauti ir Kretingos rajono verslininkai!  Išsamiau »

Nemokami užsiėmimai apie gimdymą, kūdikio priežiūrą ir maitinimą

Kretingos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia visas būsimas mamas ir tėčius į nemokamus užsiėmimus apie gimdymą, kūdikio priežiūrą ir maitinimą, kurie vyks jau nuo gegužės 2 dienos.  Išsamiau »

Savivaldybės administracija perka du butus Salantuose

Kretingos rajono savivaldybės administracija perka 2 butus Salantų mieste: vieną vieno kambario butą, kurio bendras naudingas plotas turi būti ne mažesnis kaip 20 kv. m ir ne didesnis kaip 40 kv. m ir vieną 2 arba 3 kambarių butą, kurio bendras naudingas plotas turi būti ne mažesnis kaip 40 kv. m ir ne didesnis kaip 60 kv. m.  Išsamiau »

Kviečiame dalyvauti projekto veiklose Kretingoje

Projekto „Kompleksinių paslaugų Kretingos rajono šeimoms teikimas“ (Nr. 08.4.1-ESFA-V-416-14-0001) tikslas – sudaryti sąlygas Kretingos rajone gyvenančioms šeimoms gauti kompleksiškai teikiamas paslaugas, įgalinančias sėkmingai įveikti krizines situacijas.

Įgyvendinamu projektu teikiamos šios nemokamos paslaugos:  Išsamiau »

Kviečiame šeimas registruotis į konsultacijas Salantuose

Kviečiame prisijungti pasidalinti patirtimi, sužinoti daugiau apie vaikų-tėvų tarpusavio santykius bei galimus sprendimo būdus.  Išsamiau »

Priimamos paraiškos dėl medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos prevencinių priemonių diegimo Kretingos rajone

Kretingos rajono savivaldybės administracija informuoja, kad vadovaujantis Finansinės paramos, diegiant Kretingos rajone medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos prevencines priemones, teikimo tvarkos aprašu, patvirtintu Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2014-04-29 įsakymu Nr. A1-338, kiekvienas miško (žemės) sklypo, kuriame medžioklė neuždrausta, savininkas, valdytojas ar naudotojas, numatęs diegti miške (žemės) sklype medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos prevencines priemones, iki š. m. gegužės 1 d. gali teikti paraiškas ir gauti finansavimą numatytoms priemonėms įgyvendinti.  Išsamiau »