Informaciniai skelbimai

Kviečiame teikti Kūno kultūros ir sporto veiklos programos projektų paraiškas

Kviečiame rajono visuomenines sporto organizacijas teikti Kūno kultūros ir sporto veiklos programos projektų paraiškas daliniam finansavimui iš rajono savivaldybės biudžeto gauti

Kretingos rajono savivaldybės administracijos Kūno kultūros ir sporto skyrius skelbia paraiškų priėmimą 2017 metų Kūno kultūros ir sporto veiklos programos projektų daliniam finansavimui iš rajono savivaldybės biudžeto gauti.  Išsamiau »

Skelbiamas 2017 metų Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo atrankos konkursas

Kretingos rajono savivaldybės administracija skelbia atrankos konkursą 2017 metų Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimui. Projektas skirtas Kretingos rajono savivaldybėje gyvenantiems, besimokantiems neįgaliesiems integruotis į visuomenę per kūno kultūrą ir sportą.  Išsamiau »

Valstybės garantuojama teisinė pagalba – senjorams

Pagalba prisiteisiant išlaikymą iš užsienyje gyvenančių artimųjų, įvairiausių dokumentų, susijusių su turto atidalinimu ir įteisinimu tvarkymas, dokumentų sutvarkymo senaties terminų atnaujinimo problemų sprendimas, pensijų perskaičiavimas – tai tik keletas atvejų, dėl kurių senjorai dažniausiai kreipiasi pagalbos į Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybą ir prašo advokato paslaugų.  Išsamiau »

Bus tikrinama gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema

Spalio 19 d. organizuojamas Perspėjimo sistemos patikrinimas, kurio metu bus įjungiamos sirenos, perduodamas informacinis pranešimas gyventojams.  Išsamiau »

Numatomi laikini traukinių eismo organizavimo pakeitimai

AB „Lietuvos geležinkeliai“ informuoja, kad šių metų spalio 24–29 d. dėl infrastruktūros objektų statybos ir remonto darbų Dūseikiai–Lieplaukė ruože bus ribojamas keleivinių traukinių eimas ir keičiamas traukinių tvarkaraštis.  Išsamiau »

Vyksta rajono salės futbolo taurės ir rajono tinklinio taurės varžybų komandų registracijos

Iki spalio 25 d. vyksta rajono salės futbolo taurės varžybų komandų registracija.

Iki spalio 27 d. vyksta rajono tinklinio taurės varžybų komandų registracija.  Išsamiau »

Skelbiamas konkursas Kretingos rajono Salantų gimnazijos direktoriaus pareigoms eiti

Kretingos rajono savivaldybė skelbia konkursą Kretingos rajono Salantų gimnazijos direktoriaus pareigoms eiti.  Išsamiau »

Skelbiamas konkursas Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos direktoriaus pareigoms eiti

Kretingos rajono savivaldybė skelbia konkursą Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos direktoriaus pareigoms eiti.  Išsamiau »

Skelbiamas konkursas Kretingos rajono Salantų lopšelio-darželio „Rasa“ direktoriaus pareigoms eiti

Kretingos rajono savivaldybė skelbia konkursą Kretingos rajono Salantų lopšelio-darželio „Rasa“ direktoriaus pareigoms eiti.  Išsamiau »

Kviečia dalyvauti Europos atliekų mažinimo savaitės renginiuose

Europos atliekų mažinimo savaitė (angl. – EWWR) pradėta rengti dar 2009 m. Šią iniciatyvą palaiko ir jai skirtus renginius organizuoja ne tik dauguma ES šalių, bet ir Andora, Islandija, Juodkalnija, Serbija bei kitos šalys.

Europos atliekų mažinimo savaitės tikslas – skatinti visuomenę vengti atliekų susidarymo, mažinti kenksmingų medžiagų kiekį produktuose ir medžiagose, daiktus naudoti pakartotinai ar prailginti jų naudojimo laiką. Kasmet jos renginiuose dominuoja vis kita pasirinkta tema.  Išsamiau »

Skelbiamas konkursas 2017 metų socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams finansuoti

Kretingos rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą 2017 metų Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams finansuoti iš valstybės ir savivaldybės biudžetų lėšų.  Išsamiau »

Konstitucijos egzaminas 2016

Rugsėjo 27 d., antradienį, 12 val., Kretingos rajono bendruomenė kviečiama dalyvauti Konstitucijos egzamine ir pasitikrinti savo Konstitucijos žinias. Jubiliejiniame 10-ame Konstitucijos egzamine taip pat kviečiami dalyvauti visi Lietuvos piliečiai, moksleiviai ir nuteistieji. Egzamino užduotys bus parengtos skirtingoms tikslinėms grupėms: teisinį išsilavinimą turintiems ir jo siekiantiems piliečiams bei piliečiams, neturintiems ir nesiekiantiems teisinio išsilavinimo.  Išsamiau »

Nustatyti reikalavimai, kaip sodinti medžius ir krūmus privačioje žemėje

Š. m. rugpjūčio 24 d. LR Aplinkos ministro įsakymu Nr. D1-565 patvirtinta nauja Medžių ir krūmų veisimo, vejų ir gėlynų įrengimo taisyklių redakcija (Taisyklės pakeistos š. m. rugsėjo 12 d. LR Aplinkos ministro įsakymu Nr. D1-604). Iki šiol taisyklės nustatė reikalavimus veisiant medžius ir krūmus, įrengiant vejas ir gėlynus tik valstybinėje ir savivaldybių žemėje. Dabar numatyta, kaip ir kokiu atstumu turi būti sodinami medžiai bei krūmai ir privačioje žemėje.  Išsamiau »

Daugiabučiams – galimybė dalyvauti trečiajame renovacijos etape

Aplinkos ministerija paskelbė trečiąjį kvietimą savivaldybėms teikti paraiškas dėl renovuotinų daugiabučių namų. Gyventojai raginami nedelsti, kadangi priimamų paraiškų skaičius ribotas – Kretingos rajono savivaldybės teritorijoje naujuoju periodu galės būti renovuoti septyni daugiabučiai namai.  Išsamiau »

Kvietimas teikti pasiūlymus

Kretingos rajono savivaldybė kviečia fizinius, juridinius asmenis ar jų grupes teikti pasiūlymus dėl privačių (tikslinių) lėšų geriamojo vandens tiekimo ir (ar) nuotekų tvarkymo infrastruktūros objektų statybai. Infrastruktūros objektų statyba numatoma bendromis Kretingos rajono savivaldybės administracijos, UAB „Kretingos vandenys“ ir fizinio, juridinio asmens (ar grupės asmenų) lėšomis. Pasiūlymus galima teikti iki 2016 m. lapkričio 1 d.  Išsamiau »