Informaciniai skelbimai

Kviečiame į šiaurietiško ėjimo mokymus

Kretingos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia visus norinčius į šiaurietiško ėjimo mokymus. Mokymų pradžia – rugpjūčio 9 d., 18 val., prie Kretingos vienuolyno tvenkinio.  Išsamiau »

Viešas ekstremaliųjų situacijų valdymo plano pakeitimų svarstymas

Vadovaujantis Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktoriaus 2011 m. vasario 23 d. įsakymu Nr. 1-70 „Dėl ekstremaliųjų situacijų valdymo planų rengimo metodinių rekomendacijų patvirtinimo“ patvirtintų Savivaldybės ekstremaliųjų situacijų valdymo plano rengimo metodinių rekomendacijų 12 punktu, viešam visuomenės svarstymui teikiame patikslintą Kretingos rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų valdymo planą (toliau – Planas), patvirtintą Kretingos rajono savivaldybės 2015 m. rugsėjo 29 d. įsakymu Nr. A1-768.  Išsamiau »

Kvietimas teikti projektinius pasiūlymus Klaipėdos apskrityje

Š. m. liepos 15 d. paskelbtas kvietimas teikti projektinius pasiūlymus Klaipėdos regiono projektų sąrašui sudaryti pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos sritis „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“ ir „Parama investicijoms į kaimo kultūros ir gamtos paveldą, kraštovaizdį“.  Išsamiau »

Vykdoma širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programa

Kretingos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia dalyvauti širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programoje.  Išsamiau »

Pirmoji integralaus bendravimo metodo principais paremta šeimų stovykla Lietuvoje

Vasaros atostogų metu, o ypatingai pasibaigus vasarai, kai turėsime vaikus vėl leisti į mokyklas, o patys grįžti prie savo darbų, vienas didžiausių rūpesčių šeimoje išlieka šiltų santykių, vienybės, santarvės kūrimas ir išlaikymas, saugios meilės atmosferos puoselėjimas ir įtvirtinimas.

Šią vasarą gamtoje, Plungės rajone esančios sodybos „Žemsodis“ teritorijoje, rugpjūčio 13–15 dienomis Veiklių mamų klubas organizuoja Lietuvos šeimų vasaros stovyklą ir siūlo labai šiltai, draugiškai ir smagiai praleisti paskutinį, ilgąjį vasaros savaitgalį.  Išsamiau »

Kviečia į nemokamas mankštas

Kretingos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia į nemokamas mankštas lauke.  Išsamiau »

Kviečia į plaukimo mokyklėlę

Kretingos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia vaikučius mokytis plaukti. Į nemokamą „Plaukimo mokyklėlę“ kviečiami 9-14 metų vaikai.  Išsamiau »

Kretingos rajono gyventojai kviečiami dalyvauti „Velomaratone“ ir laimėti riedlenčių parką

Šią vasarą Kretingos rajono gyventojai kviečiami dalyvauti didžiausiame Baltijos šalyse dviračių renginyje „Velomaratonas“ ir laimėti savo bendruomenei riedlenčių parką. Pernai riedlenčių parkas atiteko Raudondvario bendruomenei, surinkusiai 298 narius. Šiemet įmonė „Amway“ ir „Velomaratonas“ konkursą skelbia antrą kartą ir suteikia galimybę mažesnių miestų ir miestelių bendruomenėms laimėti 5000 JAV dolerių riedlenčių parkui įrengti.  Išsamiau »

Priimamos paraiškos verslui remti

Informuojame, kad iki rugsėjo 30 d. priimamos paraiškos verslui remti. Kviečiame įmones, veikiančias ne daugiau kaip dvejus metus iki paraiškos pateikimo, teikti paraiškas.  Išsamiau »

Parengtas socialinio verslo gidas – praktinis vadovas norintiems plėtoti šią verslo formą

Siekdama viešinti ir skatinti socialinį verslą Lietuvoje, Ūkio ministerija kartu su programos „Kurk Lietuvai" ekspertų komanda parengė Socialinio verslo gidą. Šiame leidinyje apibrėžiama socialinio verslo sąvoka, išskiriami šio verslo skirtumai, palyginti su kitais socialinės ekonomikos subjektais, pateikiamas socialinio verslininko profilis, parodoma socialinio verslo nauda.  Išsamiau »

Svarbu jauniesiems ūkininkams – patvirtintos taisyklės

Jaunieji ūkininkai turėtų suklusti – birželio 6 d. buvo patvirtintos įgyvendinimo taisyklės pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį „Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas“.  Išsamiau »

Vasarą saule mėgaukimės atsakingai

Pasivaikščiojimai, laisvalaikio leidimas gryname ore turi nenuginčijamai gerą poveikį sveikatai. Tačiau nereikėtų pamiršti, jog saulė ne tik maloniai šildo, bet gali būti ir pavojinga. Tad svarbu žinoti kaip tinkamai mėgautis saule.  Išsamiau »

Ūkininkams kompensuojamos pasėlių, gyvūnų ir augalų draudimo įmokos

Paraiškas dėl gyvūnų draudimo dalies įmokų kompensavimo ūkininkai galės teikti nuo š. m. birželio 1 d. iki gruodžio 30 d. Kviečiame susipažinti su kvietimo sąlygomis.  Išsamiau »

Renkamas Lietuvos metų medis

Kviečiame dalyvauti Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos kartu su VšĮ Lietuvos arboristikos centru organizuojamame Metų medžio konkurse.  Išsamiau »

„Sodra“ ragina pasitikrinti, ar nesate įsiskolinę už privalomąjį sveikatos draudimą

Gyventojus, turinčius savarankiškai draustis privalomuoju sveikatos draudimu (PSD), bei ūkininkus, užsiimančius individualia žemės ūkio veikla, kurių žemės ūkio valda mažesnė nei 2 EDV, „Sodra“ ragina pasitikrinti, ar nėra įsiskolinę šių įmokų. Tai galima padaryti užsukus į interneto svetainę www.sodra.lt/pasitikrink. Sužinoję, kad yra skolingi, nuorodoje žmonės taip pat ras informaciją, kokią sumą reikia sumokėti bei čia pat galės ją sumokėti pavedimu arba suformavę ir atspausdinę mokėjimo nurodymą jį apmokėti banke, „Perlo“ terminaluose ir kt.  Išsamiau »