GRAŽI IR TA GALINGA koncertas-spektaklis „Lietuvos moterys“

2022-07-06 20:00
Salantų kultūros centras

2022 m. liepos 6 d. 20.00 val. Kretingos rajono Salantų kultūros centre vyks projekto „Skambantys Salantai: muzikinės provokacijos“ koncertas-spektaklis „Lietuvos moterys“.

Apie spektaklį:

Kas bendro tarp renesansinės gražuolės, rašytojos su skarele ir tarybinės herojės? Jos trys, pasikvietusios dar būrį draugių, veržiasi ant scenos, kad papasakotų visiems, ką reiškia būti moterimi Lietuvoje. Tikri, tikrais faktais paremti ir išgalvoti pasakojimai „Graži ir ta galinga“ spektaklio-koncerto „Lietuvos moterys“ žiūrovus nukels ne tik į skirtingus istorinius laikotarpius, bet ir į skirtingus moters gyvenimo tarpsnius, suskambančius skirtingais muzikos stiliais. Nuoširdų susijaudinimą keis juokingos istorijos, o jas – arši ironija. Bus pasakyta tai, ko negalima sakyti ir pasijuokta iš to, kas nebūtinai juokinga. Kad sužydėjusios žibutės papuoštų išdidžias moterų, vyrų ir visų įsitaisiusių tarpe, galvas.

GRAŽI IR TA GALINGA kūrybinė komanda: Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Ieva Pakštytė, Asta Zacharovaitė, Marija Žemaitytė.

Projektą „Skambantys Salantai: muzikinės provokacijos“ iš dalies remia Lietuvos kultūros taryba, Kretingos rajono savivaldybė.

Susiję skelbimai