Fotografijos darbų paroda „Akimirkos“

nuo 2023-03-01 iki 2023-03-30
Kretingos bibliotekos I a. erdvėse

Kviečiame į Kretingos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) fotografų mėgėjų klubo „Fotoakimirka“ narių fotografijos darbų parodą „Akimirkos“.

Parodoje pristatomi Juozo Griciaus, Waldemar Muehlenrad, Onos Rudienės, Danutės Vasiliauskienės, Stanislavos Zakličkienės, Genovaitės Žukauskienės darbai.

„Dešimt metų domimės fotografija ir pro savo objektyvų ieškiklį nuolat žvalgomės į gamtą, mokomės, plečiame savo akiratį ieškodami kažko naujo, aktualaus, estetiško.

Gamtos fotografija – įdomi sritis, nes tai vienas iš būdų įamžinti tai, ką išvysti pasiseka tikrai ne kiekvienam. Tai požiūris į mus supančią aplinką, galimybė parodyti pasaulį savo akimis, gebėjimas matyti širdimi, girdėti akimis, sustabdyti akimirką, kuri daugiau nepasikartos. Galimybė matyti tai, ko nemato kiti: šviesą, formą, šešėlį, kontrastą, pagauti judesį ir visa tai išreikšti. Būdas mokytis, suprasti, tobulėti. Tai gyvenimo būdas, aistra, sveikata, tai dalelė mūsų pačių...“, – taip savo kūrybos parodą pristato fotografų mėgėjų klubo „Fotoakimirka“ nariai.

Susiję skelbimai