Perkame butus

Kretingos rajono savivaldybės administracija perka 1-o ir 2-jų kambarių butus Kretingos mieste (bet kurioje vietoje), Salantų mieste, Darbėnų mstl., Kartenos mstl. ir Vydmantų k.

1-o kambario buto bendras naudingas plotas turi būti ne mažesnis kaip 28 kv. m ir ne didesnis kaip 40 kv. m, 2-jų kambarių buto bendras naudingas plotas turi būti ne mažesnis kaip 40 kv. m ir ne didesnis kaip 60 kv. m.

Siūlomi parduoti butai turi būti geros techninės būklės, tvarkingi, atitikti statybos bei specialiųjų normų (higienos, priešgaisrinės saugos ir kt.) reikalavimus, be išorinių matomų defektų, nereikalaujantys remonto. Santechnikos įranga (vamzdynas, vonia arba dušas, klozetas, plautuvė, praustuvas, vandens maišytuvai) turi būti be defektų, nesusidėvėję. Viryklė, patalpų šildymo prietaisai ir kita įranga turi būti techniškai tvarkinga, veikianti, kokybiška.

Pirkimo sąlygas ir kitus dokumentus, susijusius su butų pirkimu, galima gauti Kretingos rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriuje, 310 kabinete, Savanorių g. 29A, Kretinga, tel. (8 445) 51 390.

 

Pirkimo sąlygos ir vertinimo kriterijai:

 Pirkimo sąlygos (1 ir 2 kambarių Kretingoje)

 Pirkimo sąlygos (1 ir 2 kambarių Kartenoje)

 Pirkimo sąlygos (1 ir 2 kambarių Salantuose)

 Pirkimo sąlygos (1 ir 2 kambarių Darbėnuose)

 Pirkimo sąlygos (1 ir 2 kambarių Vydmantuose)

 

Pasiūlymai priimami iki vokų atplėšimo procedūros, t. y. 2019 m. gegužės 23 d. 9.00 val. - 9.20 val.