Savivaldybės administracija perka penkis butus

Kretingos rajono savivaldybės administracija perka 1-o kambario ir 3-jų kambarių butus Kretingos mieste 22.1.1 zonoje (rajone, apribotame Melioratorių g., Tolių g. iki Jauryklos upės, Jauryklos ir Akmenos upėmis, Žemaitės al., Vilniaus g., šiaurine miesto riba iki Melioratorių g.), 1-o kambario ir 2-jų kambarių butus Salantų mieste bei 1-o kambario butą Kartenos miestelyje.

1-o kambario buto bendras naudingas plotas turi būti ne mažesnis kaip 28 kv. m ir ne didesnis kaip 39 kv. m, 2-jų kambarių buto bendras naudingas plotas turi būti ne mažesnis kaip 40 kv. m ir ne didesnis kaip 59 kv. m, 3-jų kambarių buto bendras naudingas plotas turi būti ne mažesnis kaip 60 kv. m ir ne didesnis kaip 79 kv. m.

Siūlomi parduoti butai turi būti geros techninės būklės, tvarkingi, atitinkantys statybos bei specialiųjų normų (higienos, priešgaisrinės saugos ir kt.) reikalavimus, be išorinių matomų defektų, nereikalaujantys remonto. Santechnikos įranga (vamzdynas, vonia arba dušas, klozetas, plautuvė, praustuvas, vandens maišytuvai) turi būti be defektų, nesusidėvėję. Viryklė, patalpų šildymo prietaisai ir kita įranga turi būti techniškai tvarkinga, veikianti, kokybiška.

Pirkimo sąlygas ir kitus dokumentus, susijusius su butų pirkimu, galima gauti Kretingos rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriuje, 310 kabinete, Savanorių g. 29A, Kretingoje, tel. (8 445) 51 390.

 

Pirkimo sąlygos ir vertinimo kriterijai:

Socialinių būstų gyvenamųjų patalpų (butų) pirkimų skelbiamų derybų būdu sąlygos ir vertinimo kriterijai (Kretinga)

Socialinių būstų gyvenamųjų patalpų (butų) pirkimų skelbiamų derybų būdu sąlygos ir vertinimo kriterijai (Salantai)

Socialinių būstų gyvenamųjų patalpų (butų) pirkimų skelbiamų derybų būdu sąlygos ir vertinimo kriterijai (Kartena)

 

Pasiūlymai priimami iki vokų atplėšimo procedūros, t. y. 2017 m. gruodžio 1 d. 9.00 val.-9.20 val.