Darbą pradėjo Vydmantų seniūnijos seniūnas

Šią savaitę duris atvėrė Atžalyno gatvėje, buvusiose Vydmantų bendruomenės patalpose, įsikūrusi naujoji Vydmantų seniūnija su oficialiai darbą čia jau pradėjusiu seniūnu Rimvydu Šakiniu. Šiandien jį pasveikino bei sėkmės darbe ir sutarimo su bendruomene linkėjo Kretingos rajono savivaldybės, Vydmantų gimnazijos, lopšelio-darželio „Pasagėlė“ vadovai, Kretingos rajono kultūros centro Vydmantų skyriaus, M. Valančiaus viešosios bibliotekos Vydmantų filialo bei šios bendruomenės atstovai.

„Džiaugiuosi, kad Vydmantų bendruomenė turės jauną ir energingą seniūną. Dirbdamas savivaldybės administracijos Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriuje Rimvydas užsirekomendavo kaip atsakingas, darbštus, gebantis greitai ir sklandžiai spręsti iškylančius klausimus bei problemas specialistas“, – sakė meras Juozas Mažeika, linkėjęs naujajam seniūnui darniai dirbti su bendruomene, kartu pasitariant spręsti problemas.

Administracijos direktorius Virginijus Domarkas pasidžiaugė, kad Vydmantų bendruomenė išlaukė savosios seniūnijos ir naujasis jos vadovas dirbdamas vietoje galės geriau pastebėti problemas, padės jas spręsti operatyviau, linkėjo seniūnui sėkmingo darbo ir kėlė užduotį būti atidžiam bendruomenės poreikiams. Direktorius dėkojo ir Kretingos seniūnijos seniūnui Antanui Gedminui, kuris daugybę metų rūpinosi šio kaimo žmonių problemomis.

Laikinai šios seniūnijos seniūno pareigas atlikęs A. Gedminas Vydmantų seniūnui įteikė seniūnijos antspaudą, o R. Šakinis dėkodamas už sveikinimus sakė, jog ir ateityje tikisi visų palaikymo bei sutarimo dirbant Vydmantų bendruomenės labui.

 

Daugiau nuotraukų – galerijoje.

Informacinių technologijų skyrius