Šv. Antano atlaidų ir Kretingos miesto šventė

Jau kitą savaitę (birželio 9–13 dienomis) Kretingoje vyks Šv. Antano atlaidų ir Kretingos miesto šventė. Penkių dienų šventinėje programoje numatytos įvairios parodos, edukacijos, teatro, muzikos pasirodymai, veiklos vaikams ir suaugusiesiems. 

Šv. Antano atlaidų ir Kretingos miesto šventę atidarysime birželio 9 d. 16 val. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje, kurioje galėsite išvysti hologramas bei „Taško teatro“ pasirodymą.

Birželio 10–11 dienomis vyks mokslinė konferencija, rajono gabių ir talentingų vaikų šventė, literatūrinė-muzikinė valanda, edukacijos, operetės vakaras ir „Baltas vakaras“ viešosios bibliotekos kiemelyje. 

Birželio 12 d. miestas taps tikra pramogų zona, kurioje lauks užsiėmimai ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

Šventinį sekmadienį taip pat suplanuota iškilminga Jono Karolio Chodkevičiaus atminimo pagerbimo, Kretingos rajono Garbės piliečio vardo suteikimo, Kultūros ir meno premijos laureatų pagerbimo ceremonijoja. Kretingiškiai sekmadienį 14 val. kviečiami stebėti Klaipėdos brass kvinteto ir solistės Beatos Ignatavičiūtės koncertą iš ciklo „Susitikimai su klasika“ Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčioje.

Organizatoriai šventinių renginių metu stengsis ne tik sukurti ypatingą šventę žiūrovams, bet ir sieks užtikrinti maksimalų lankytojų saugumą. Renginių metu bus privaloma laikytis visų COVID-19 saugumo reikalavimų ir rekomendacijų.

 

Susiję skelbimai