Nasrėnų bendruomeniniai senjorų namai – Lietuvos galia

„Lietuvos galia“ – tai Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos iniciatyva, kuri skatina pilietiškumą, bendruomeniškumą ir savanorystę. Šioje iniciatyvoje šiais metais nominuota Kūlupėnų bendruomenės pirmininkės Jūratės Mačernienės iniciatyva – „Nasrėnų bendruomeniniai senjorų namai“. Kviečiame atiduoti savo balsą už šią iniciatyvą iki sausio 31 d., balsuoti galite čia. 

Pilietinė galia keičia

Gerovės Lietuvos kūrimas negali ir neturi apsiriboti vien valstybės vaidmeniu. Pilietinė galia suburia ir sutelkia, išjudina reikalingiausias permainas ir pasiekia toliausius šalies kampelius. Lietuvos galia – tai visi jos žmonės. Bet kuri demokratinė valstybė stipri tiek, kiek pajėgi, atspari ir pasirengusi veikti yra jos pilietinė visuomenė.

Prezidentas kviečia visuomenę jungtis

Gerovės valstybę galime sukurti tik kartu, todėl Prezidentas kviečia visus pilietiškus žmones, visuomeninius judėjimus, įvairias bendruomenes, nevyriausybines organizacijas įsitraukti į šį kūrybos procesą. Drauge galime žymiai daugiau! Apsilankykite svetainėje www.lietuvosgalia.lt ir susipažinkite jau su daugiau nei 100 iniciatyvų.