Kretingos rajono jaunimo apdovanojimų nominantai – kviečiame balsuoti

Kretingos rajono savivaldybės Jaunimo reikalų taryba rengia Kretingos rajono jaunimo apdovanojimus. Šios iniciatyvos tikslas – tinkamai įvertinti ir pagerbti jaunus žmones, kurie veikia ir dirba savo bendraamžių labui. Šiais metais yra paskelbtos net devynios nominacijos – „Metų jaunimo lyderis“, „Metų jaunimo savanoris“, „Metų jaunimo aktorius“, „Metų jaunimo kampelis“, „Metų jaunimo enciklopedija“, „Metų jaunimo spalva“, „Metų jaunimo nata“, „Metų jaunimo sportininkas“, „Metų jaunimo organizacija“, iš jų teikiamos balsavimui šešios nominacijos. 

Balsuoti galima čia.

Balsavimas vyks iki rugpjūčio 29 d. 17:00 val. Laimėtojai bus paskelbti rugsėjo 30 d. „Jaunimo apdovanojimai 2022“ renginio metu.

 

METŲ JAUNIMO LYDERIS

1. Tomas Valiūnas

Viešosios įstaigos Pranciškonų gimnazijos būsimas III Gd klasės mokinys, Mokinių prezidentas. Tomas vadovauja Mokinių savivaldai, puikiai geba suburti komandą, organizuoti įvairius renginius, akcijas („Diena be uniformos“, „Mokytojų dienos šventė“, „Kaziuko mugė“, „Kalėdinis paštas“ ir t.t.), aktyviai dalyvauja ir socialiniuose tinkluose skelbdamas naujienas, svarbią informaciją, nuotraukas, filmukus bei atsako į mokinių klausimus.

2. Urtė Endružytė

Aktyviai įsitraukia į įvairius organizuojamus renginius bei pati juos organizuoja. Prisidėjo prie „Jaunimo dienos Kretingoje“, diskusijos su valdžios atstovais organizavimo. Taip pat Urtė garsina Kretingą ir fleitos garsais, sugeba laviruoti tarp mokslų, renginių, jaunimo ir muzikos.

3. Mykolas Daračius

Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos mokinių parlamento narys. Mykolas prisideda prie renginių ir įvairių veiklų organizavimo, jų įgyvendinimo, pasitelkiant originalias idėjas. 

 

METŲ JAUNIMO SAVANORIS

1. Ema Jazbutytė

Savanoriauja Dienos veiklos centre. 

2. Sandra Vaičiūtė

Savanoriauja Kretingos parapijos jaunimo ir kituose renginiuose.

3. Gita Vaikėnaitė

Savanoriauja Šv. Antano dienos centre.

4. Emilis Jakumas

Savanoriauja Šv. Antano dienos centre.

5. Nedas Stropus

Savanoriauja Šv. Antano dienos centre.

 

METŲ JAUNIMO AKTORIUS

1. Gabrielė Zaleckytė

Vaikų ir jaunimo teatre „Atžalynas“ sukurti vaidmenys: Mergaitė spektaklyje „Nenoriu būti princese“, daug vaidmenų šešėlių spektaklyje „Kretingos istorija vaikų pasakose“, Modė spektaklyje „Haroldas ir Modė“.

2. Dominyka Gudauskaitė

Vaikų ir jaunimo teatre „Atžalynas“ sukurtas kambarinės Meri vaidmuo spektaklyje „Haroldas ir Modė“.

3. Tadas Ramanauskas

Vaikų ir jaunimo teatre „Atžalynas“ sukurti vaidmenys: Tėtis spektaklyje „Nenoriu būti princese“, Berniukas šešėlių spektaklyje „Kretingos istorija vaikų pasakose“, Haroldas spektaklyje „Haroldas ir Modė“.

4. Neringa Kvajauskaitė

Sukūrė vaidmenų, scenarijų renginiams bei filmams. Organizuoja ir veda renginius. Vaikų ir jaunimo teatre „Atžalynas“ sukurti vaidmenys: Mama spektaklyje „Nenoriu būti princese“, daug vaidmenų šešėlių spektaklyje „Kretingos istorija vaikų pasakose“, madam Čeizen spektaklyje „Haroldas ir Modė“.

5. Marija Bruzdeilynaitė

Vaikų ir jaunimo teatre „Atžalynas“ sukurti vaidmenys: spektaklyje „Asiliuko Mafino nuotykiai“, Mokytoja ir Mokinė spektaklyje „Nenoriu būti princese“, keli vaidmenys šešėlių spektaklyje „Kretingos istorija vaikų pasakose“, Nensi ir Modės namų dvasia spektaklyje „Haroldas ir Modė“.

 

METŲ JAUNIMO KAMPELIS

1. Cebtro pica ir kebabai;

2. Kavinė blyninė „Crepes Cafe“;

3. Kretingos M. Valančiaus svetainė – kavinė.

 

METŲ SPORTININKAS

1. Gabrielė Stonkutė

Lietuvos boksininkė, pasaulio čempionė. 2019 m. Gabrielė tapo Europos jaunių čempionė, o 2021 m. Europos jaunimo iki 22 m. amžiaus vicečempionė. 2022 m. pasaulio moterų bokso čempionato ketvirtfinalyje Gabrielė rezultatu 5-0 įveikė Kazachijos atstovę ir pateko į pusfinalį. Su pergale sportininkė užsitikrino medalį ir tapo pirmąja Lietuvos boksininke moterimi, pelniusia pasaulio čempionatų medalį. Finale Gabrielė rezultatu 5-0 įveikė lenkę ir tapo pasaulio čempione. 

2. Tadas Budrius

202 cm ūgio krepšininkas (centro žaidėjas) iš Podgoricoje Juodkalnijoje įvykusio Europos krepšinio čempionato kartu su Lietuvos rinktine U-20 laimėjo sidabro medalį. 

3. Živilė Bružaitė

Živilė Bružaitė karatė varžybų čempionė ir prizininkė, šiuo sportu užsiima nuo 6 metų. Živilė yra Lietuvos jaunučių kata vicečempionė, todėl tapo Lietuvos rinktinės nare ir gynė Lietuvos garbę Europos čempionate, Rumunijoje. 2022 m. Živilė Lietuvos čempionate kata rungtyje užėmė 1 vietą, Baltijos taurė (varžybos) 1 vieta, Ippon cup – 3 vieta.

METŲ JAUNIMO ORGANIZACIJA

1. Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos parlamentas;

2. Kretingos jaunimo teatras „Atžalynas“

3. VšĮ „Ceklio kuršiai“.

 

Susiję skelbimai