Kretingiškių suaukota humanitarinė parama pasiekė Ukrainos miestus

Kretingiškių suaukota humanitarinė parama pasiekė Ukrainos miestus. Pirmasis UAB Kretingos autobuso parko perduotas autobusas su humanitarine parama nuvyko į Černigovo miestą, o antrasis autobusas į Lvove esantį karinį sveikatos centrą.

Humanitarinė parama, kurią sudaro ilgai galiojantys maisto produktai, vaistai, medicininės priemonės, higienos reikmenys ir kiti būtiniausi daiktai išdalinta ukrainiečiams, o autobusai perduoti kariuomenės reikmėms. Iš viso į karo agresijos krečiamą šalį nugabenta apie 340 dėžių kretingiškių suaukotos humanitarinės paramos. 

Nuoširdžiai dėkojame visiems už prisidėjimą prie pagalbos Ukrainai. Taip pat dėkojame KASP Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės 306 Kretingos pėstininkų kuopos savanoriams, Kretingos šilumos tinklams ir reklamos paslaugų įmonei „Ritminga spalva“ už pagalbą organizuojant sklandų paramos paruošimą ir išvežimą.

Paramos rinkimas organizuotas Kretingos rajono savivaldybei bendradarbiaujant su Ukrainos Garbės konsulu Klaipėdoje Geniu Vygantu ir ukrainiečių kultūros ir švietimo centru „Rodyna“.

Susiję skelbimai