Į Europos rankinio čempionatą išlydėta Vilgita Idzelytė

Kretingos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Dangiras Samalius, administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Turauskaitė, Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Dalia Činkienė linkėjo ištvermės, taiklios rankos ir sėkmingų rezultatų į Europos čempionatą liepos 8 dieną išvykstančiai kretingiškei rankininkei Vilgitai Idzelytei.

Administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Turauskaitė linkėjo jaunajai sportininkei neįkainojamos patirties, puikaus žaidimo bei tapti autoritetu jaunajai Kretingos sporto mokyklos rankinio auklėtinių kartai. Savivaldybės mero pavaduotojas Dangiras Samalius išsakė lūkestį, kad rajono vadovybė stengsis rasti finansavimo galimybių visoms sporto šakoms, atskleidžiant jaunimo potencialą ir sudarant sąlygas siekti sportinių rezultatų. Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Dalia Činkienė, kalbindama rankininkę V. Idzelytę, pasidalino linkėjimu, kad baigusi studijas sugrįžtų į Kretingą ir sietų savo ateities veiklas su rankiniu.

Kretingos sporto mokyklos ugdytinė, rankinio trenerio Algimanto Pranaičio auklėtinė 17-metė Vilgita Idzelytė kartu su Kauno rajono sporto mokyklos komanda pavasarį tapo Lietuvos jaunimo U-19 rankinio čempionato nugalėtoja. Ir pusfinalyje, ir finale žaidusi visą rungtynių laiką mergina pelnė po 4 įvarčius ir taip prisidėjo prie komandos, kuriai šiuo metu atstovauja, pergalės.

Sušvelninus karantiną rankininkė V. Idzelytė dalyvavo stovyklose kaip rinktinės kandidatė ir išvykose į turnyrus – pasirengiant Europos čempionatui, kuris liepos 12–18 dienomis vyks Italijoje. Kretingiškė šalies moterų lygoje atstovauja „CASCADA-HC Garliava SM“ komandai.

Susiję skelbimai