Atminimo medaliai – Kretingos rajono gabiems ir talentingiems vaikams

Vakar Kretingos rajono savivaldybės meras Antanas Kalnius pasveikino 13 rajono mokinių už aktyvų Kretingos rajono savivaldybės vardo garsinimą akademiniais ir meniniais pasiekimais Lietuvoje ir už jos ribų.

„Gabių, talentingų jaunų žmonių dėka Kretingos kraštas garsėja ne tik Lietuvoje. Kartu tai ir žmonės, kurie kuria gražesnę mūsų rajono ateitį“, – sakė Kretingos rajono savivaldybės meras Antanas Kalnius.

Sveikindama jaunuosius talentus Kretingos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Asta Burbienė linkėjo neliūdėti dėl kiekvienos nesėkmės ir neprarasti motyvacijos bei judėti į priekį, nes tik išėjimas iš komforto zonos padeda tobulėti.

Simboline įžanga į pagrindinius miesto šventės ir Šv. Antano atlaidų renginius tapusioje ceremonijoje mokiniai apdovanoti dailiųjų amatų mokyklos „Telšių praktika“ pagamintais unikalaus dizaino medaliais su Kretingos miesto simbolika. Penkiems patiems gabiausiems mokiniams, pelniusiems laimėjimus tarptautiniuose ir respublikiniuose konkursuose, buvo įteikti išskirtiniai vardiniai medaliai. Medaliai su Kretingos miesto simbolika įteikti Pranciškonų gimnazijos mokiniams – Tomui Valiūnui, Matui Kiškiui, Erikai Lėkytei, Guodai Mėčiūtei ir Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos ugdytiniui Tomui Perkumui.

Už aktyvų Kretingos rajono savivaldybės vardo garsinimą akademiniais ir meniniais pasiekimais Lietuvoje ir už jos ribų apdovanoti padėkos raštais Pranciškonų gimnazijos moksleiviai – Viltė Paulauskaitė, Kamilė Venckutė, Gabrielius Rimkus, Kretingos rajono Salantų gimnazijos moksleivis – Linas Mockus, Kretingos lopšelio-darželio „Žilvitis“ ugdytinės – Auksė Beniušytė ir Ūla Ašmontaitė bei Kretingos meno mokyklos mokinė Auksė Gedvilaitė ir pučiamųjų instrumentų orkestras „Vėjūnas“.

Po renginio visi buvo kviečiami į parodos atidarymą „Paskui vaikystės aitvarą“, kurioje užfiksuoti momentai iš Kretingos rajoną garsinančių renginių, kuriuose susitelkia krašto kultūrą ir menus puoselėjantys jauni žmonės. Nuotraukose užfiksuotos akimirkos iš renginių vykusių 2012–2022 metais. Paroda Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje bus eksponuojama iki birželio 30 d., vėliau keliaus į Kretingos rajono švietimo ir kultūros įstaigas.

Susiję skelbimai