2021 m. veteranų salės futbolo pirmenybių finalai

Gruodžio 18 d. baigėsi Kretingos rajono veteranų salės futbolo pirmenybės, kuriose šiemet varžėsi šešios komandos. Praėjusiais metais jos neįvyko dėl COVID-19 pandemijos. Šiemet pirmenybėse galėjo dalyvauti žaidėjai, turintys galiojančius galimybių pasus ir gimę 1986 m. arba anksčiau.

Didžiajame finale susitiko nė vieno pralaimėjimo nepatyrusios SK „Grafas“ ir FK „Vienuolikė“ komandos. Finalas prasidėjo netikėtu įvarčiu į SK „Grafas“ vartus – jau pirmą rungtynių minutę savo komandą į priekį išvedė Vitalis Marozas, o 10-ą min. rezultatą „Vienuolikės“ naudai padvigubino Vitalijus Butko. Valdas Trakys 12-ą min. įmušė pirmą SK „Grafas“ įvartį, bet V. Marozas 20-ą min. atstatė dviejų įvarčių skirtumą – 3:1. 22 min. V. Trakys vėl sušvelnino skirtumą iki 3:2, bet paskutinę I kėlinio minutę Vygantas Burkštys atstatė savo komandai saugesnę persvarą – 4:2. Antrą kėlinį pirmieji vėl pasižymėjo FK „Vienuolikė“ vyrai, 28-ą min. po Dariaus Grigaičio įvarčio skirtumas dar labiau išaugo – 5:2, tada SK „Grafas“ buvo pavykę atkurti intrigą: po tikslių Mariaus Simėno ir Valdo Trakio smūgių skirtumas tarp komandų tapo minimalus – 5:4. Į tai FK „Vienuolikė“ atsakė Vitalijaus Butko ir Nerijaus Šliogerio įvarčiais ir atstatė 3 įvarčių persvarą – 7:4. Per likusį laiką Juozas Serapinas savo įvarčiu sušvelnino skirtumą, bet N. Šliogeris atsakė FK „Vienuolikė“ įvarčiu, o paskutinį įvartį 48-ą min. pelnė Mindaugas Alksnys.

Rezultatyviausi veteranų salės futbolo pirmenybių žaidėjai:

  1. Nerijus Šliogeris 16 FK "Vienuolikė"
  2. Kazimieras Gnedojus 12 "Topoliai"
  3. Audrius Tolis 9 "Topoliai"
  4. Marius Ruginis 9 SK "Grafas"
  5. Valdas Trakys 9 SK "Grafas"

Naudingiausi veteranų salės futbolo pirmenybių žaidėjai:

  1. Vitalijus Butko "Vienuolikė"
  2. Mindaugas Alksnys SK "Grafas"
  3. Andrius Burovas "Topoliai"
  4. Giedrius Kubilius "HBH"

Geriausias veteranų salės futbolo pirmenybių vartininkas:

  • Arūnas Žukauskas SK "Grafas"

Po Rajono veteranų salės futbolo pirmenybių finalų ir apdovanojimų: priekyje komanda nugalėtoja FK „Vienuolikė“, stovi kairėje SK „Grafas“ komanda, dešinėje – „Topolių“ veteranai.

Susiję skelbimai