Socialinis būstas

Informacija asmenims, turintiems teisę į paramą būstui išsinuomoti ir gyvenantiems savivaldybės socialiniuose būstuose

Kretingos rajono savivaldybės administracija informuoja, kad nuo 2015 m. sausio 1 d. įsigaliojus Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymui, asmenys ir šeimos, įrašyti į savivaldybės sudarytus asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti sąrašus, bei savivaldybės socialinio būsto nuomininkai kasmet iki gegužės 1 d. Gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka privalo deklaruoti turtą (įskaitant gautas pajamas).  Išsamiau »

Pageidaujantiems išsinuomoti ir nuomojantiems socialinį bustą – privaloma deklaruoti turtą

Informuojame, kad asmenys ir šeimos, įrašyti į Savivaldybės sudarytus Asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti, sąrašus, bei Savivaldybės socialinio būsto nuomininkai kasmet iki gegužės 1 d. gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka privalo deklaruoti turtą (įskaitant gautas pajamas).  Išsamiau »

Priimami gyventojų prašymai dėl būsto pritaikymo neįgaliesiems

Kretingos miesto ir rajono gyventojai gali teikti prašymus dėl būsto pritaikymo neįgaliesiems. Prašymai dėl būsto pritaikymo neįgaliesiems priimami: 2017 metams – nuo š. m. sausio 1 d. iki kovo 1 d., 2018 metams – nuo 2018 m. sausio 1 d. iki kovo 1 d.  Išsamiau »

Nuomojantiems socialinį būstą ar jo laukiantiems privalu deklaruoti turtą ir pajamas

Kretingos rajono savivaldybės administracija primena, kad nuo 2015 m. sausio 1 d. įsigaliojus LR Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymui, asmenys ir šeimos, įrašyti į savivaldybės sudarytus asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti sąrašus, bei savivaldybės socialinio būsto nuomininkai privalo kasmet iki gegužės 1 d. Gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka deklaruoti turtą (įskaitant gautas pajamas) už praėjusius kalendorinius metus.  Išsamiau »

Lengvatos laukiantiems socialinio būsto eilėse

Informuojame, kad teisę į būsto nuomos ar išperkamosios būsto nuomos mokesčių dalies kompensaciją turi Kretingos rajono savivaldybėje deklaravę gyvenamąją vietą asmenys ir šeimos, turintys teisę į paramą būstui išsinuomoti pagal Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymo Nr. XII-1215 (TAR, 2014-10-30, Nr. 2014-15180) nuostatas, išsinuomoję fiziniams ar juridiniams asmenims (išskyrus savivaldybėms) priklausantį tinkamą būstą, esantį Kretingos rajono savivaldybės teritorijoje.  Išsamiau »

Pakeista savivaldybės ir socialinio būsto nuomos tvarka

Pakeista iki šiol galiojusi Kretingos rajono savivaldybės būsto ir socialinio būsto nuomos tvarka. Pagal šių metų sausio 28 dieną Savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T2-27 patvirtintą šios tvarkos pakeitimą, savivaldybės būsto nuomininkams sutartys nebebus pratęsiamos, jei asmenys turės įsiskolinimų, išskyrus atvejus, kai su Savivaldybe bus sudaromi susitarimai dėl skolos grąžinimo.  Išsamiau »

Dėl Valstybės iš dalies kompensuojamų būsto kreditų teikimo 2016 metais limitų kredito įstaigoms patvirtinimo

Informuojame, kad Socialinės apsaugos ir darbo ministro 2016 m. sausio 28 d. įsakymu Nr. A1- 51 „ Dėl Valstybės iš dalies kompensuojamų būsto kreditų teikimo 2016 metais limitų kredito įstaigoms patvirtinimo“ patvirtinti valstybės iš dalies kompensuojamų būsto kreditų teikimo 2016 metais limitai kredito įstaigoms.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija su 2016 metais valstybės iš dalies kompensuojamus būsto kreditus teikiančiomis kredito įstaigomis (AB SEB bankas, Akademinė kredito unija, Kaišiadorių kredito unija, Raseinių kredito unija, „Swedbank“, AB, Šiaulių kredito unija) sudarė kreditų teikimo tvarkos sutarčių papildomus susitarimus.  Išsamiau »

Surinktas turinys