Socialinis būstas

Informacija asmenims, turintiems teisę į paramą būstui išsinuomoti ir gyvenantiems savivaldybės socialiniuose būstuose

Informuojame, kad asmenys ir šeimos, įrašyti į savivaldybės sudarytus asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti sąrašus, bei savivaldybės socialinio būsto nuomininkai kasmet iki gegužės 1 d. Gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka privalo deklaruoti turtą (įskaitant gautas pajamas) (deklaracijos forma FR0001).  Išsamiau »

Dėl finansinės paskatos pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimoms

Finansinės paskatos pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimoms įstatymas (Socialinės apsaugos ir darbo ministro 2018-08-30 įsakymas Nr. A1-448), sukuria sąlygas jaunoms šeimoms gauti subsidiją, skirtą pirmojo šeimos būsto kredito daliai apmokėti arba pradiniam įnašui padengti.

Jauna šeima prašymą gali pateikti Socialinės paramos šeimai informacinėje sistemoje (SPIS) www.spis.lt, registruotu laišku, siųsti savivaldybei, kurioje norima įsigyti būstą, arba pateikti tiesiogiai Savivaldybės administracijai (Socialinių reikalų ir sveikatos skyrius J. K. Chodkevičiaus g. 10, 330 kab., tel. 8 445 52 437 Kretinga), jos darbo metu.  Išsamiau »

Aktualu

Dėl valstybės iš dalies kompensuojamų būsto kreditų teikimo ir subsidijų valstybės iš dalies kompensuojamų būsto kreditų daliai apmokėti teikimo

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija yra pasirašiusi sutartis su šiomis kredito įstaigomis, kurios valstybės iš dalies kompensuojamus būsto kreditus teikia 2018–2020 m :  Išsamiau »

Surinktas turinys