Juozo Gaižausko knygų pristatymas

2022-01-26 18:00
Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka

2022 m. sausio 26 d. 18 val. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje vyks Juozo Gaižausko knygų „Tigras, glostantis pėdas“ ir „Žaižaruojančios dangaus skeveldros“ pristatymas. Dalyvauja knygų autorius Juozas Gaižauskas ir aktorė Emilija Latėnaitė.

Kun. Algirdas Toliatas apie knygą „Tigras, glostantis pėdas“: „Sakoma, kad pats ilgiausias kelias yra nuo galvos iki širdies. Ši knyga pasakoja apie dvasinę piligrimystę, kurios tikslas nėra nueiti nuo taško A iki taško B. Ji mus užklumpa kelyje. Dažnai, kai mažiausiai to tikimės. Pakibus kažkur tarp žemės ir dangaus. Tada, kai išmuša mūsų žmogiškus savisaugos ir susireikšminimo saugiklius, prasideda dieviškasis sielos virsmas.“

Knyga „Žaižaruojančios dangaus skeveldros“ – tai dviejų keistų vaikėzų pokalbis, dalijantis kūryba tarp šiapus ir anapus. Neįtikėtina V. Mačernio poezijos rinktinė, gelmių knyga, kurioje autorius kalbasi su žuvusiu poetu. Ar galima juokauti po mirties? Ar mirę poetai verkia? Ir kodėl anapus galima perskaityti dar neparašytas knygas?

*Svarbu!

Informuojame, kad renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama.

Lankytojų prašoma laikytis Covid-19 saugumo reikalavimų.

Asmenims nuo 12 metų ir 2 mėn. dalyvavimas galimas tik su Galimybių pasu.

Daugiau informacijos: www.kretvb.lt

Susiję skelbimai