Jaunimo šokių ir elektroninės muzikos savaitgalis „Judesy‘22“

nuo 2022-07-08 19:00 iki 2022-07-09 19:00
Pievelėje prie Kretingos rajono kultūros centro

2022-ieji – įspūdinga data jaunų žmonių kalendoriuje – Lietuvos jaunimo metai. Liepos 8–9 kviečiamas dienomis jaunimas į unikalų jaunimo šokių ir elektroninės muzikos savaitgalį „Judesy‘22“!

Penktadienio ir šeštadienio vakarais nuo 20 val., pievelėje prie Kretingos rajono kultūros centro, iškils garso sistema – skambės elektroninė šokių muzika ir už DJ pulto pajudėti ragins MOrlov ir Andrius.

Šeštadienio vakarą, liepos 9 d. 18 val., taip pat pirmą kartą Kretingoje vyks šokio ir judesio terapijos praktinis užsiėmimas „Šokio laisvė“. Registracija: https://bit.ly/39Pj4Pl

Brigita Baškevičiūtė: „Šokio laisvė“ – autentiškų kūno judesių apjungimas, pasitelkiant metaforiškas keturias gamtos stichijas ir kūno džiazą. Nėra paslaptis, kad kiekvienas žmogus turi savo unikalius judesius, kūno kalbą, kuri kartais pasako daugiau nei žodžiai. Kai juda žmonės kartu su grupe, individualiai išlaisvinant savo kūno kalbą, atsiranda didesnis pasitikėjimas savimi, emocijų išlaisvinimas, kūno emocinis palengvėjimas ir daug kitų nuostabių dalykų, kuriuos kiekvienas gali tik individualiai atrasti savyje“.

Renginys nemokamas.

Susiję skelbimai