Dokumentų paroda „Po dalelę kūrybos – į Lietuvos kultūros kraičio skrynią“

nuo 2024-06-03 iki 2024-06-29
Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos parodų stenduose I a. fojė

Dokumentų paroda „Po dalelę kūrybos – į Lietuvos kultūros kraičio skrynią“, skirta 100-osioms Lietuvos dainų šventės bei Ligijos Sofijos Vaičiulėnienės gimimo metinėms.

2024-ieji – ypatingų sukakčių Lietuvai ir Kretingai metai, kuomet minime 100-ąsias Lietuvos dainų šventės bei kraštietės choreografės Ligijos Sofijos Vaičiulėnienės gimimo metines.

Neatsitiktinai šiųmečio renginių ciklo Dainų šventės žygis per Lietuvą startuoja būtent Kretingoje. O biblioteka kviečia savo lankytojus į proginę parodą, užvadintą skraja pačios Ligijos Sofijos Vaičiulėnienės fraze – „Po dalelę kūrybos – į Lietuvos kultūros kraičio skrynią“.

Parodos lankytojai turės progą susipažinti su bibliotekos saugomų naujų ir senųjų leidinių fondų eksponatais, palydinčiais Dainų ir šokių šventės istorijos keliu, o lankstinukuose ras respublikinių ir Kretingos rajono Dainų švenčių istorijos apžvalgas bei švenčių baletmeisterės veiklos ir įvertinimo faktus.

Parodą parengė Kraštotyros ir informacijos skyriaus vedėja Kornelija Stancikaitė ir vyresn. bibliotekininkė Rita Vaitkienė.

Susiję skelbimai