Apleistų, neprižiūrimų, naudojamų ne pagal paskirtį patalpų ir statinių savininkų dėmesiui!

Kretingos rajono savivaldybės teritorijoje yra daug apleistų, neprižiūrimų, naudojamų ne pagal paskirtį patalpų ir statinių. 2018 m. birželio 28 d. Kretingos rajono savivaldybės taryba priėmė sprendimą Nr. T2-196, kuriuo patvirtino Kretingos rajono savivaldybės teritorijoje esančių patalpų ir statinių, kurie yra apleisti ir neprižiūrimi, naudojami ne pagal paskirtį ir kuriems taikomas maksimalus nekilnojamojo turto mokesčio tarifas, nustatymo tvarkos aprašą.

Savivaldybė informuoja apleistų ir neprižiūrimų pastatų savininkus, jog Kretingos rajono savivaldybės tarybos 2017 m. gegužės 25 d. sprendimu Nr. T2-179 „Dėl nekilnojamojo turto mokesčio tarifų 2018 metų mokestiniam laikotarpiui nustatymo“ nekilnojamajam turtui, kuris yra apleistas ir neprižiūrimas, nustatytas 3 procentų nekilnojamojo turto mokestinės vertės tarifas.

Seniūnai savo seniūnijų teritorijose sudaro apleistų ir neprižiūrimų statinių sąrašus NT mokesčiui 3 proc. tarifu apmokestinti ir Savivaldybės administracijai pateikia iki rugpjūčio 1 d.