Skelbimai

Valstybinės žemės nuomininkams ir naudotojams

Valstybinės žemės nuomos mokestis administruojamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002 m. lapkričio 19 d. nutarimu Nr. 1798 „Dėl nuomos mokesčio už valstybinę žemę ir valstybinio vidaus vandenų fondo vandens telkinius“, Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. lapkričio 10 d. nutarimu Nr.  Išsamiau »

Aplinkosaugos projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“ kviečia mažinti atliekas bendruomeniškai

Artėjant vasarai, gegužės 20 d. startuoja projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“, kuris aktyviai kvies bendruomenes rūšiuoti atliekas, rinkti taškus ir laimėti projekto rėmėjų prizus. Šalia to, kad bus renkamos elektronikos, baterijų ir akumuliatorių atliekos, organizatoriai tikisi, kad projektas stiprins bendruomeniškumo jausmą kartu kovoti su aplinkos užterštumu.  Išsamiau »

Tikslinama naujai planuojamos įrengti antžeminių konteinerių aikštelės vieta

Informuojame, kad yra patikslinta planuojamos naujai įrengti antžeminių konteinerių aikštelės vieta, adresu: Skuodo g. 4A, Darbėnai. Pateikiame šios aikštelės schemą.  Išsamiau »

Kviečia šeimų šventė ir būrelių mugė „Z vaikai“

Jau šį šeštadienį – gegužės 18 dieną – Klaipėdoje, Klaipėdos piliavietės aikštėje, vyks unikalus projektas ir vienintelis nemokamas Lietuvoje – būrelių ir užimtumo mugė „Z vaikai“. Tai renginys, skirtas Z kartai, jos vystymuisi ir laimingai besiformuojančiai asmenybei.  Išsamiau »

Kviečiame verslininkus į nemokamą renginį „Verslas. Golfas. Džiazas“ Klaipėdoje

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia Kretingos rajono verslininkus į nemokamą, 10-ąjį kartą vykstantį renginį „Verslas. Golfas. Džiazas“ Klaipėdoje. Renginio pradžia – konferencija „4.0 Pramonė: nuo verslo išlikimo iki naudos“ – jau gegužės 31 d.  Išsamiau »

Kviečiame dalyvauti Asmeninio asistento paslaugų organizavimo ir teikimo partnerių atrankoje

Kretingos rajono savivaldybės administracija kviečia dalyvauti Asmeninio asistento paslaugų organizavimo ir teikimo partnerių atrankoje. Paraiškas pateikti gali biudžetinės įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, kaip jos apibrėžtos Nevyriausybinių organizacijų plėtros įstatyme. Su atrinktu partneriu bus pasirašoma jungtinės veiklos sutartis.  Išsamiau »

Kviečiame pasinaudoti galimybe gauti finansinę paramą verslui

Kretingos rajono savivaldybė kviečia smulkiojo verslo subjektų atstovus, įregistruotus ir veiklą vykdančius Kretingos rajono savivaldybės teritorijoje, teikti paraiškas finansinei paramai gauti. Parama gali pasinaudoti tiek pradedantys verslą, tiek jau vykdantys veiklą verslininkai. Paraiškos priimamos iki š. m. rugsėjo 30 d.  Išsamiau »

Perkame butus

Kretingos rajono savivaldybės administracija perka 1-o ir 2-jų kambarių butus Kretingos mieste (bet kurioje vietoje), Salantų mieste, Darbėnų mstl., Kartenos mstl. ir Vydmantų k.  Išsamiau »

Surinktas turinys