Skelbimai

Valstybinės žemės nuomininkams ir naudotojams

Valstybinės žemės nuomos mokestis administruojamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002 m. lapkričio 19 d. nutarimu Nr. 1798 „Dėl nuomos mokesčio už valstybinę žemę ir valstybinio vidaus vandenų fondo vandens telkinius“, Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. lapkričio 10 d. nutarimu Nr.  Išsamiau »

Kviečia prisijungti prie Lietuvos atkūrimo šimtmečio kampanijos „Ačiū“

2018 m. vasario 16 d. švęsime atkurtos Lietuvos šimtmetį. Tai svarbus įvykis Lietuvos žmonėms ir užsienyje gyvenantiems lietuviams, todėl siekiama sukurti visuotinę, įtraukiančią ir prasmingą šventę.

Vienu iš Valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo programos projektų yra atvirukų kampanija „Ačiū“, kuria siekiama padėkoti visiems prisidėjusiems Lietuvos kelyje į sėkmę.  Išsamiau »

Kvietimas į ES lėšomis finansuojamus mokymus daugiabučių namų gyventojams ir daugiabučius administruojančių bendrovių atstovams

UAB „Inlinen“, įgyvendindama pasirašytą sutartį su LR Aplinkos ministerijai pavaldžia Būsto energijos taupymo agentūra, organizuoja mokymus, skirtus daugiabučių namų atnaujinimo skatinimui. Mokymai yra nemokami ir jų tikslinė auditorija yra daugiabučių namų bendrijos nariai, jungtinės veiklos sutartį pasirašę daugiabučių namų savininkai ir daugiabučius namus administruojančių bendrovių atstovai.  Išsamiau »

Kviečiame į tarptautinę turizmo ir kelionių parodą „EXPOTRAVEL – 2017“

Šių metų spalio 6-7 d. Jekaterinburge (Rusija) vyks tarptautinė turizmo ir kelionių paroda „EXPOTRAVEL – 2017“. Parodoje kasmet dalyvauja daugiau nei 200 dalyvių, joje apsilanko apie 8 000 lankytojų.  Išsamiau »

Kretingos rajono gyventojai kviečiami savo miestui laimėti riedlenčių parką

Šią vasarą Kretingos rajono gyventojai kviečiami dalyvauti didžiausiame Baltijos šalyse dviračių renginyje „Velomaratonas“ ir laimėti savo miesto bendruomenei specialų prizą – riedlenčių parką. Daugiausiai narių subūrusiai dviratininkų komandai šios idėjos iniciatorė – įmonė „Amway“ – suteiks 5 000 JAV dolerių paramą riedlenčių parkui įrengti.  Išsamiau »

Kviečiame balsuoti ir rinkti pažangiausius bei aktualiausius 2014–2020 m. ES fondų projektus

Jau devintą kartą Finansų ministerija organizuoja geriausių Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų Lietuvoje projektų – „Europos burių“ – rinkimus ir apdovanojimus.  Išsamiau »

Kviečiame dalyvauti Kretingos rajono artojų arimo pamokoje-varžybose

Kretingos rajone, Darbėnų seniūnijos ūkininko Vinco Pudžmio laukuose Buginiuose, liepos 4 d. 11 val. vyks Kretingos rajono artojų arimo pamoka-varžybos. Kviečiame!  Išsamiau »

Paskelbtas kvietimas Regioninio EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų jaunimo užimtumo fondo paramai gauti

Finansų ministerija informuoja apie paskelbtą kvietimą Regioninio EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų Jaunimo užimtumo fondo paramai gauti.  Išsamiau »

Surinktas turinys