Skelbimai

Valstybinės žemės nuomininkams ir naudotojams

Valstybinės žemės nuomos mokestis administruojamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002 m. lapkričio 19 d. nutarimu Nr. 1798 „Dėl nuomos mokesčio už valstybinę žemę ir valstybinio vidaus vandenų fondo vandens telkinius“, Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. lapkričio 10 d. nutarimu Nr.  Išsamiau »

Skelbiamas siūlymų dėl Kretingos rajono Garbės piliečio vardo suteikimo priėmimas

Kretingos rajono Garbės piliečio vardas suteikiamas Lietuvos Respublikos ir užsienio valstybių piliečiams už nuopelnus ginant Lietuvos laisvę ir Nepriklausomybę, pasižymėjusiems iškiliais darbais ir pasiekimais Kretingos rajono bendruomenei ūkio, verslo plėtros, sveikatos apsaugos, kultūros, meno, švietimo, sporto, labdaros ir rėmimo, publicistikos, nusikalstamumo prevencijos, aplinkosaugos, ilgalaikės visuomeninės veiklos ir kitose srityse, tai pat už kilnius poelgius bei Kretingos rajono vardo garsinimą šalyje ir pasaulyje.  Išsamiau »

Skelbiamas paraiškų priėmimas Kultūros ir meno premijai gauti

Premijos gali būti skiriamos meno ir kultūros kūrėjams (asmenims, kolektyvams, kūrėjų grupėms), gyvenantiems Kretingos rajone (studijuojantiems, dirbantiems ir pan.), bei rajono kultūros įstaigoms už pastarųjų metų reikšmingą ir aktyvią kūrybinę ar kultūrinę veiklą (išsamesnė informacija čia (žr. Kretingos rajono savivaldybės kultūros ir meno premijų skyrimo nuostatai)).  Išsamiau »

Kviečiame į Nacionalinės mokėjimo agentūros organizuojamą seminarą

Balandžio 4 d. (trečiadienį) 9 val. Kretingos rajono kultūros centro Parodų salėje (J. Pabrėžos 1, Kretinga) vyks seminaras „Tiesioginių išmokų ir su plotu susijusių priemonių pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programą administravimo naujovės ir aktualijos". Kviečiame dalyvauti ūkininkus ir visus asmenis, kuriems aktuali seminaro tema. Seminaro trukmė – iki 2 val. Renginys yra nemokamas.  Išsamiau »

Kviečiame dalyvauti „Maisto banko“ akcijoje

Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ kovo 23–24 dienomis organizuoja tradicinę pavasarinę maisto produktų rinkimo akciją 74-ių miestų prekybos centruose. Per visas vykdytas „Maisto banko“ akcijas Lietuvos gyventojai paaukojo maisto produktų už daugiau nei 5,5 mln. eurų.

Ši akcija tradiciškai organizuojama ir Kretingoje. Pagelbėti skurdžiai gyvenantiems žmonėms yra pasirengę apie 90 savanorių iš 5 organizacijų, akcijos metu rinkdami maisto produktus Kretingos ir Palangos miestų prekybos centruose:  Išsamiau »

Jau galima siūlyti nominantus šių metų „Gyvybės apdovanojimams“

Penktąjį kartą vykstančių „Gyvybės apdovanojimų“, skirtų paminėti Pasaulinę gyvybės dieną, organizatoriai skelbia atrankos pradžią.

Visi Lietuvos gyventojai kviečiami siūlyti iniciatyvas, organizacijas, šeimas, šeimynas ir žmones, kurie, jų nuomone, pastaraisiais metais labiausiai prisidėjo prie gyvybės kultūros puoselėjimo. Anketų, kurias užpildyti galima paspaudus čia, laukiama iki balandžio 22 d.  Išsamiau »

Kviečiamas Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto posėdis

  Darbotvarkė
Kovo 20 d. 14 val. kviečiamas Kretingos rajono savivaldybės tarybos Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto posėdis, kuris vyks posėdžių salėje, Savanorių g. 29A, Kretingoje, II a.
1. Dėl Visuomenės sveikatos stebėsenos 2016 m. ataskaitos.
2. Dėl Savivaldybės tarybos 2017 m. nustatytų siektinų veiklos rodiklių viešosioms įstaigoms įvykdymo vertinimo ir mėnesinės algos
kintamosios dalies dydžio nustatymo vadovams.
3. Dėl siektinų veiklos rodiklių viešosioms įstaigoms 2018 m. nustatymo.
4. Dėl socialinių darbuotojų darbo organizavimo ir darbo krūvio Kretingos socialinių paslaugų centre.

Pakeistos tiesioginių išmokų taisyklės

Kovo 8 d. žemės ūkio ministro įsakymu buvo pakeistos Paramos už žemės ūkio naudmenas bei kitus plotus bei gyvulius paraiškos ir 2016–2020 metų tiesioginių išmokų administravimo bei kontrolės taisyklės (Tiesioginių išmokų taisyklės). Atkreipiame dėmesį į pagrindinius pakeitimus.

Tiesioginių išmokų taisyklių pakeitimai žemdirbiams itin aktualūs, nes iki pasėlių bei kitų plotų deklaravimo pradžios liko vos daugiau kaip mėnuo (numatoma, kad pasėlių deklaravimas prasidės balandžio 16 d.). Trumpai supažindiname su pagrindiniais taisyklių pakeitimais.  Išsamiau »

Surinktas turinys