Naujienos jaunimui

Kvietimas teikti paraiškas 2019 metams

Kviečiame Kretingos rajono organizacijas teikti paraiškas 2019 metams:  Išsamiau »

AVIA YOUTH CAMP kviečia jaunuolius praleisti laiką aerodrome!

Kviečiame 14–18 metų jaunuolius pasinerti į nuotykius Kartenos aerodrome, kur stovyklos dalyviai gyvens ir bendraus su pilotais.

Kas laukia stovykloje?  Išsamiau »

Savanoriškos veiklos modelis savivaldybėje

Dar 2011 m. priimtame LR savanoriškos veiklos įstatyme buvo nurodyta, kad savanoriška veikla – tai savanorio neatlyginamai atliekama visuomenei naudinga veikla, kurios sąlygos nustatomos savanorio ir šios veiklos organizatoriaus susitarimu. Visuomenės apklausų duomenys rodo, kad 87 proc. Lietuvos gyventojų nuomone, savanorystė yra gerbtinas užsiėmimas, tačiau tik 46 proc. yra dalyvavę bent vienoje savanoriškoje veikloje. Dažniausiai minėtos savanoriškos veiklos – aplinkos apsauga ir tvarkymas.  Išsamiau »

Jaunimo projektams iš savivaldybės biudžeto 2017 m. skirta 9000 eurų

Savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. balandžio 14 d. įsakymu Nr. A1-338 paskirstytos lėšos šiems jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų projektams vykdyti.  Išsamiau »

Jaunimo darbuotojų susitikimas Rietavo atvirame jaunimo centre

Praėjusią savaitę grupė Kretingos rajono jaunimo darbuotojų (kultūros ir sporto, mokyklų darbuotojai, bendruomenių atstovai) apsilankė Rietavo atvirame jaunimo centre. Susitikimu siekta pasidalinti gerąja patirtimi, taikoma dirbant su jaunais žmonėmis atvirose jaunimo erdvėse.  Išsamiau »

Atviroms erdvėms jaunimui – 8 550 eurų iš Savivaldybės biudžeto

Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. kovo 28 d. įsakymu Nr. A1-273 „Dėl lėšų atvirų jaunimo erdvių veiklos programoms finansuoti skyrimo“ skirtas finansavimas institucijoms, vykdančioms atvirų jaunimo erdvių veiklos programą.  Išsamiau »

Jaunimo klausimai bendrame posėdyje

Šių metų lapkričio 9 dieną Kretingoje posėdžiavo Kretingos ir Akmenės rajonų savivaldybių jaunimo reikalų tarybų nariai. Dar prieš metus užsimezgęs bendradarbiavimas įgalino abiejų savivaldybių tarybas dalintis patirtimi, keistis nuomonėmis jaunimo politikos klausimais ir planuoti bendras veiklas.  Išsamiau »

Jaunimo projektams iš Savivaldybės biudžeto skirta 9 tūkst. eurų

Šiais metais Kretingos rajono savivaldybės administracija gavo 26 paraiškas iš jaunimo ir su jaunimo dirbančių nevyriausybinių organizacijų. Teikiamų projektų bendra suma siekė 20 tūkst. eurų. Įvertinus paraiškas, finansuota 18 projektų, kuriems įgyvendinti skirta 9 tūkst. eurų suma iš Savivaldybės biudžeto.  Išsamiau »

Pristatoma nauja psichologinė linija

Projekte „Nebūk naivus kelyje“ startuoja psichologinės pagalbos nukentėjusiems kelyje ir aukų artimiesiems organizavimas. Šioje programoje žmonės, vienaip arba kitaip nukentėję pasirinkus neatsakingą keliavimo būdą, sulauks ir psichologinės, ir dvasinės pagalbos, kuri dažnai aukoms yra labai svarbi.  Išsamiau »

Jaunimo video filmų konkursas: „Ką papasakočiau svečiui apie Kretingą?“

Ką parodytum savo mieste? Kur nuvestum, kuo nustebintum svečią? Griebk kamerą, filmuok, montuok, pateik ir laimėk konkursą!  Išsamiau »

Surinktas turinys