Naujienos

Pakeistas asbesto turinčių gaminių atliekų surinkimo grafikas

 

Iš Kretingos rajono gyventojų, pateikusių prašymus iki 2018 m. kovo 31 d., asbesto turinčių gaminių atliekų surinkimas bus tęsiamas tokiu grafiku:  Išsamiau »

Eil. Nr.
Vietovė
Metų savaitė
Data
1.
Kretingos kaimiškoji seniūnija
32
2018 m. rugpjūčio 6-12 d.
2.
Imbarės seniūnija
3.
Kretingos miesto seniūnija
35
2018 m. rugpjūčio 27-rugsėjo 2 d.
4.
Kartenos seniūnija
5.
Darbėnų seniūnija
36
2018 m. rugsėjo 3-9 d.
6.
Vydmantų seniūnija
7.
Žalgirio seniūnija
37
2018 m. rugsėjo 10-16 d.
8.
Visuomeniniai pastatai
 

Kaune paminėtas Lietuvos pirmosios tautinės olimpiados 80-metis

Lietuvos sporto muziejaus ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities tarybos kvietimu liepos 28 d. Kauno sporto halėje vykusioje Lietuvos pirmosios tautinės olimpiados 80-mečio šventėje dalyvavo ir Kretingos rajono savivaldybės sporto bendruomenė ir tarybos nariai Vaidas Kuprelis bei Raimundas Puškorius.  Išsamiau »

Kretingoje rengiamas laisvės kovų pažinimo maršrutas

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka vykdo projektą „Kultūros pažinimo maršrutas: laisvės kovos Kretingoje“. Tai išskirtinis, ugdantis patriotiškumą ir domėjimąsi savo kultūra skatinantis projektas, įgyvendinamas keliais etapais.

Šiuo metu rengiamas laisvės kovų pažinimo maršrutas, paįvairintas QR nuorodomis. Keliautojas, nuskaitęs QR kodą, išvys Kretingos kraštotyrininko pasakojimą apie būtent tą vietą, kurioje jis yra.  Išsamiau »

Už tinkamą atliekų tvarkymą esame atsakingi visi

Pastaruoju metu iš atliekas Kretingos mieste surenkančios įmonės „Kretingos komunalininkas“ vis dažniau sulaukiame pranešimų apie tai, kad kai kuriuose daugiabučių namų kiemuose teritorija aplink konteinerius virsta sąvartynais. Buityje nebenaudojamus daiktus, statybines atliekas ar tiesiog iš rūsio išneštus senus stiklainius gyventojai sukrauna šalia pastatytų komunalinių atliekų konteinerių. Neretai tokie netvarkingai sudėti stiklainiai sudūžta, o išsiliejusiu turiniu paliekama pasirūpinti „Kretingos komunalininkas“ darbuotojams.  Išsamiau »

Patvirtintas preliminarus nenaudojamų ir apleistų žemės sklypų sąrašas

Kretingos rajono savivaldybė primena, kad šiais metais vėl yra sudaromas nenaudojamų, apleistų kitos paskirties žemės sklypų sąrašas. Į šį sąrašą įtrauktų žemės sklypų valdytojams bus skaičiuojamas 3 proc. žemės mokesčio ar žemės nuomos mokesčio už valstybinę žemę tarifas.  Išsamiau »

Klaipėdos regionas formuos plėtros strategiją 2030 m.

Klaipėdos regiono savivaldybės formuos vieningą turizmo ir žemės ūkio sektorių viziją 2030 m. – pradedamas pusmetį truksiantis sektorių plėtros studijos rengimo procesas, kuris suformuos integralią Klaipėdos regiono turizmo ir žemės ūkio sektorių viziją, aiškiai įvardins jų plėtros kryptis ir vietą regiono ekonominio augimo kontekste.  Išsamiau »

Viešieji užrašai kuria mūsų miesto veidą

Miesto veidą formuoja ne tik gėlynai, žaliosios erdvės, architektūra, paveldo objektai, sparčiai renovuojami daugiabučiai, mažosios architektūros elementai, tačiau ir išorinė reklama. Viešieji užrašai – įmonės, įstaigos, viso miesto įvaizdžio dalis. Jie gerai matomi ir vietiniams gyventojams, ir miesto svečiams, daro nemenką poveikį visai bendrinės kalbos vartosenai. Galbūt todėl paklausus žmonių apie tai, kaip jie vertina kalbos būklę mieste, dažniausiai sulaukiama nepasitenkinimo viešųjų užrašų kalba. Piktinamasi, kad daug jų yra ne valstybine kalba, kad jie nesuprantami, neinformatyvūs, kad žodžių neįmanoma perskaityti, kad ir lietuviškuose užrašuose yra kalbos klaidų.  Išsamiau »

Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių veiklai stiprinti paskirstyta 26,3 tūkst. eurų

Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Domarkas liepos 4 dienos įsakymu paskirstė 26 285,56 Eur, kuriuos rajono nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių veiklos stiprinimui šiemet skyrė Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija.  Išsamiau »

Savivaldybės tarybos posėdyje priimti 24 sprendimai

Praėjusį ketvirtadienį vykusiame Kretingos rajono savivaldybės tarybos posėdyje priimti sprendimai:  Išsamiau »

Bus stiprinama atliekų tvarkymo kontrolė

Siekiant aptarti problemas, su kuriomis susiduria SĮ „Kretingos komunalininkas“, kaip atliekų surinkėjas, ir padiskutuoti apie galimus jų sprendimus Kretingos rajono savivaldybėje birželio 29 dieną buvo organizuotas pasitarimas su seniūnais ir atsakingų administracijos skyrių specialistais.  Išsamiau »

Surinktas turinys