Naujienos

Įteikti pirmieji Vyskupo Motiejaus Valančiaus atminimo medaliai

Kretingos rajono kultūros centre Lietuvos valstybės atkūrimo dienai skirto renginio metu įteikti pirmieji Žemaičių vyskupo Motiejaus Valančiaus atminimo medaliai. Savivaldybės tarybos sprendimu pernai įsteigtas garbės apdovanojimas įteiktas dviem labiausiai nusipelniusiems kraštiečiams – labdaros organizacijos „Rūpestėliai“ savanorei Apolonijai Bernotienei ir monsinjorui, profesoriui Arvydui Ramonui.  Išsamiau »

Verslininkų pareikšto nušalinimo Kretingos teisėjams teismas netenkino

Klaipėdos apygardos teismas, praėjusią savaitę išnagrinėjęs aštuonių kretingiškių verslininkų, nenorinčių nukelti ties daugiabučiais namais Kretingoje, Žemaičių g. 6 ir 8, veikiančių prekybos kioskų, pareikštą nušalinimą visam Kretingos rajono apylinkės teismui, šio pareiškimo netenkino.  Išsamiau »

Skirtas finansavimas Jauryklos parkui sutvarkyti ir „Šeimos slėniui“ pradėti rengti

Anykščiuose vykusiame 2014–2020 metų Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos stebėsenos komiteto susitikime patvirtintos pirmosios pagal šią programą teiktos paraiškos. Iš 158 paraiškų patvirtinta tik 41. Tarp gavusiųjų finansavimą – ir du Kretingos rajono savivaldybės administracijos parengti viešosios infrastruktūros sutvarkymo projektai: Kretingos žvyrduobėje bus pradėtas kurti „Šeimos slėnis“, o Jauryklos parkas per artimiausius dvejus metus turėtų tapti patrauklia vieta kretingiškių ir miesto svečių laisvalaikiui.  Išsamiau »

Įvyko konkursas Vaiko teisių apsaugos skyriaus vyriausiojo specialisto pareigoms užimti

Vasario 10 dieną Kretingos rajono savivaldybėje vyko konkursas Vaiko teisių apsaugos skyriaus vyriausiojo specialisto pareigoms užimti. Pretendentų atrankos komisijos sprendimu daugiausia balų surinko ir konkursą laimėjo 32-jų metų kretingiškė Laura Tautkevičienė.  Išsamiau »

Neleistinose vietose paliekančius atliekas stebės vaizdo kamera

Siekdama kurti švaresnę, estetiškesnę aplinką ir drausminti neatsakingus gyventojus, SĮ „Kretingos komunalininkas“ pasitelkė prevencinę priemonę – mobilią vaizdo stebėjimo kamerą, kuri jau fiksuoja pirmuosius pažeidėjus.  Išsamiau »

Rajono verslininkai sunerimę dėl ketinimų keisti prekybos alkoholiu tvarką

Visuomenėje prasidėjusi diskusija dėl LR Seimo ir Vyriausybės planų keisti dabartinę prekybos alkoholiniais gėrimais tvarką kelia nerimą Kretingos rajono smulkaus ir vidutinio verslo atstovams. Vasario 6 dieną verslininkai kreipėsi į Savivaldybės merą Juozą Mažeiką, prašydami užtikrinti, kad šioje diskusijoje būtų išklausyta ne tik politikų ar stambaus verslo, bet ir jų – smulkiųjų bei vidutinių verslininkų – pozicija.  Išsamiau »

Kretingoje viešėjo estų delegacija iš miesto partnerio Viljandi

Vasario 3 d. Kretingoje lankėsi Estijos Viljandi miesto delegacija. Susipažinti su Kretingos rajono savivaldybės aktualijomis, švietimo ir kultūros įstaigų veikla atvyko mero pavaduotoja Janika Kivistik, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Mall Kõiv, Viljandi bibliotekos vadovė Reet Lubi, bibliotekininkės Ülle Rüütel ir Jane Haavel, Sakala kultūros centro dorektorius Jaanus Kukk, šio centro marketingo vadybininkė Malle Lüdimois bei Viljandi muziejaus darbuotoja Marika Oder.  Išsamiau »

Dalijosi patirtimi sprendžiant smurto artimoje aplinkoje problemas

Pasidalyti tarpinstitucinio bendradarbiavimo patirtimi efektyvesniam smurto artimoje aplinkoje sprendimui vasario 1 dieną į Kretingos rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrių (VTAS) buvo atvykusios Lygių galimybių plėtros centro ekspertės Margarita Jankauskaitė ir Vilana Pilinkaitė Sotirovič.  Išsamiau »

Savivaldybės tarybos posėdyje priimti 39 sprendimai

Praėjusią savaitę vykusiame 22-ajame Kretingos rajono savivaldybės tarybos posėdyje priimti 39 sprendimai.  Išsamiau »

Su Japonijos ambasadoriumi kalbėta apie bendradarbiavimo perspektyvas

Sausio 31 d. Kretingoje viešėjo Japonijos ambasadorius Lietuvoje Toyoei Shigeeda, lydimas padėjėjo Hiroya Inoue ir Japonijos ambasados administracijos darbuotojo, politikos ir ekonomikos analitiko Renato Kirtiklio. Susitikime su Savivaldybės vadovais ambasadorius užsiminė jau lankęsis Kretingoje, Japoniškame sode, tačiau norintis daugiau susipažinti su rajonu, didinti jo žinomumą Japonijoje.  Išsamiau »

Surinktas turinys