Naujienos

Savivaldybėje – tarpinstitucinis pasitarimas dėl legioneliozės profilaktikos

 

Vilniuje paskelbus ekstremalią situaciją dėl pavojingos infekcinės ligos – legioneliozės – protrūkio keliuose daugiabučiuose namuose, kovo 17 dieną Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Domarkas į susitikimą aptarti legioneliozės prevencijos priemonių Kretingos rajone pakvietė atsakingų institucijų specialistus.  Išsamiau »

Nustatytas statybos darbų pradžios ir pabaigos laikas

Įsigaliojus Triukšmo valdymo ir Vietos savivaldos įstatymų pataisoms bei Vyriausybės nutarimui dėl triukšmo, kylančio atliekant statybos darbus gyvenamosiose patalpose ir gyvenamosiose teritorijose, buvo sugriežtinti reikalavimai dirbantiesiems gyvenamojoje aplinkoje. Atsižvelgiant į tai, Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Domarkas pasirašė įsakymą, reglamentuojantį statybos darbų pradžios ir pabaigos laiką Kretingos rajone.  Išsamiau »

Tikrinta, kaip laikomasi prekybos ir kelio ženklų reikalavimų

Savivaldybės administracijos Civilinės saugos ir viešosios tvarkos skyriaus ir Kretingos miesto seniūnijos specialistai šią savaitę tikrino, kaip laikomasi prekybos viešose miesto vietose taisyklių ir kelio ženklų reikalavimų. Patikrinimai atlikti Rotušės aikštėje ir Savanorių gatvėje.  Išsamiau »

Grūšlaukės, Jokūbavo ir Salantų gyventojai kviečiami jungtis prie naujų vandentiekio bei nuotekų tinklų

Žinant kokią didelę reikšmę žmogaus gyvenime, jo sveikatai ir gyvenimo kokybei turi vanduo bei švari aplinka, siekiama kuo didesniam gyventojų skaičiui užtikrinti kokybiškas geriamojo vandens ir nuotekų tvarkymo paslaugas.

Ilgą laiką nemaža Kretingos rajono gyventojų dalis neturėjo galimybės prisijungti prie centralizuotos vandentiekio ir nuotekų valymo sistemos dėl nepakankamai išplėtotos infrastruktūros. Tačiau 2014 metais pradėtas ir šiuo metu jau baigtas įgyvendinti investicinis projektas ženkliai pagerino situaciją rajone. Vandentvarkos darbai Grūšlaukės, Jokūbavo bei Salantų gyvenvietėse baigti, gyventojai raginami naudotis švariu geriamuoju vandeniu ir centralizuotai tvarkoma kanalizacija.  Išsamiau »

Rengiama Kretingos miesto šventės programa

Birželį Kretingoje netrūks šventinio šurmulio – jau pradedama rengti šių metų miesto šventės renginių programa, skirta ne vienai sukakčiai: Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčios ir Pranciškonų vienuolyno 400 metų, Kretingos rajono kultūros centro 45 metų ir kitiems jubiliejams pažymėti.

Šiandien Savivaldybėje susitikę kultūros, švietimo ir sporto sričių specialistai, Kretingos rajono kultūros centro ir Kretingos miesto seniūnijos atstovai su Savivaldybės vadovais meru Juozu Mažeika ir jo pavaduotoja Danute Skruibiene aptarė preliminarią šventės programą. Joje – tradicinės sporto varžybos, koncertai ir kiti renginiai, kuriais bus užpildytos Pastauninko parko ir vasaros estrados, rajono kultūros centro erdvės.  Išsamiau »

Priimtas galutinis sprendimas ginče dėl vandens ir nuotekų tinklų išpirkimo

Lietuvos Aukščiausias Teismas paskelbė galutinę ir neskundžiamą nutartį Kretingos rajono savivaldybės, jos kontroliuojamos bendrovės „Kretingos vandenys“ ir UAB „Karkasonas“ civilinėje byloje.  Išsamiau »

Išrinktas naujas Visuomenės sveikatos biuro vadovas

Šią savaitę Kretingos rajono savivaldybėje vykusį konkursą Visuomenės sveikatos biuro direktoriaus pareigoms užimti laimėjo 27-ių Viktorija Petrutytė, pastaruosius metus šiame biure dirbusi Vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialiste, o nuo praėjusių metų spalio laikinai pavadavusi buvusią įstaigos vadovę.  Išsamiau »

Forume – apie planuojamą švietimo sistemos pertvarką

Susitikti ir padiskutuoti su Kretingos ir Klaipėdos rajonų bei Palangos miesto ugdymo įstaigų vadovais, profesinių sąjungų atstovais, Savivaldybių vadovais ir tarybos nariais, Švietimo skyrių specialistais apie planuojamą švietimo sistemos pertvarką vasario 24 dieną atvyko švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, Prezidentės patarėja Saulė Mačiukaitė-Žvinienė, Seimo švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas akademikas Eugenijus Jovaiša bei Seimo nariai Levutė Staniuvienė ir Antanas Vinkus.  Išsamiau »

Savivaldybės tarybos posėdyje priimti 39 sprendimai

Praėjusią savaitę vykusiame 23-ajame Kretingos rajono savivaldybės tarybos posėdyje priimti sprendimai:  Išsamiau »

Kretingoje bus atnaujinti dar bent 7 daugiabučiai

Aplinkos ministerijai paskelbus kvietimą teikti paraiškas daugiabučiams namams atnaujinti (modernizuoti), Kretingos rajono savivaldybė kvietė bendrojo naudojimo projekto administratorius ir bendrijų pirmininkus teikti paraiškas dėl dalyvavimo daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) trečiojo etapo programoje.

Kretingos rajono savivaldybei nustatytas projektų skaičiaus limitas – 7 daugiabučiai namai. Savivaldybei buvo pateikti dešimties Kretingos miesto daugiabučių namų gyventojų prašymai atnaujinti (modernizuoti) jų gyvenamuosius namus. Šiems daugiabučiams Savivaldybė parengė investicinius projektus.  Išsamiau »

Surinktas turinys