Naujienos

Kretingoje ir Palangoje bus gerinamos turizmo sąlygos neįgaliesiems

Kretingos rajono savivaldybės administracija kartu su Palangos miesto savivaldybės administracija įgyvendina projektą „Turizmo informacinės infrastruktūros sukūrimas ir pritaikymas neįgaliųjų poreikiams Kretingos rajono ir Palangos miesto savivaldybėse“.  Išsamiau »

Neatlygintinai naudotis Savivaldybės turtu norima, o rūpintis juo?

Kretingos rajono savivaldybės administracija primena, kad visi Savivaldybės turto panaudos gavėjai iki gegužės mėnesio pradžios turi atlikti Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo įstatymu įtvirtintą pareigą pateikti Savivaldybei ataskaitas apie panaudos pagrindais naudojamą turtą.  Išsamiau »

Prie tvarkymo akcijos „Darom 2017“ aktyviai jungėsi ir Kretingos rajono gyventojai

Balandžio 22 dieną Kretingos rajone, kaip ir visoje šalyje, vyko jubiliejinė, dešimtoji aplinkos tvarkymo akcija „Darom 2017“, skatinusi atkreipti dėmesį į taršos ir aplinkosaugos problemas. Akciją palaikantys ir prie savo gyvenamosios aplinkos gražinimo norėję prisidėti gyventojai, rajono vadovai ir Tarybos nariai, bendruomeninių ir visuomeninių organizacijų, įmonių ir įstaigų darbuotojai bei mokiniai tvarkė parkus, palei tvenkinius ir upes esančius takus bei kitas viešąsias erdves. Kartu su kretingiškiais Nidos gatvėje esančio stadiono aplinką tvarkė ir Seimo narys Antanas Vinkus.  Išsamiau »

Nedidelių gatvių asfaltavimui spartinti – 80 procentų Savivaldybės parama

Šiais metais bus pradėtos tvarkyti Geštautų ir Tenžės, Mėguvos, P. Bizausko, Dvaro gatvės ir Šeduvos akligatvis Kretingos mieste bei Vidgirio gatvė prie Kvecių kaimo. Pasinaudoję Savivaldybės įgyvendinama programa, 20 proc. ir daugiau minėtų gatvių rekonstrukcijos projektams įgyvendinti reikalingų lėšų skirs gyventojai, 80 proc. – Savivaldybė.  Išsamiau »

Jaunimo darbuotojų susitikimas Rietavo atvirame jaunimo centre

Praėjusią savaitę grupė Kretingos rajono jaunimo darbuotojų (kultūros ir sporto, mokyklų darbuotojai, bendruomenių atstovai) apsilankė Rietavo atvirame jaunimo centre. Susitikimu siekta pasidalinti gerąja patirtimi, taikoma dirbant su jaunais žmonėmis atvirose jaunimo erdvėse.  Išsamiau »

Broliai pranciškonai prieš Šv. Velykas linkėjo tikėjimo šviesos širdyse

Šiandien, Didįjį Penktadienį, Savivaldybėje apsilankė ir Savivaldybės bendruomenę su artėjančiomis šventomis Velykomis – gamtos ir žmogaus atgimimo, tikėjimo bei vilties švente – pasveikino Mažesniųjų brolių ordino Lietuvos Šv. Kazimiero pranciškonų provincijos ministras br. kun. Algirdas Malakauskis, VšĮ Pranciškonų gimnazijos direktorius, br. Alvydas Virbalis OFM ir br. kun. Tomas Žymantas OFM.  Išsamiau »

Alkoholio prekybą planuojama riboti ir šių metų rajono šventėse

Pradėjus planuoti didžiąsias šių metų šventes ir svarbiausius rajono renginius šiandien Kretingos rajono savivaldybėje vykusiame pasitarime su policijos ir seniūnijų atstovais diskutuota, ar ir šiemet reikėtų jų metu riboti ir po 18 valandos drausti prekybą stipriaisiais alkoholiniais gėrimais šventės apimtoje teritorijoje, taip pat parduotuvėse. Toks Tarybos sprendime įtvirtintas draudimas, siekiant mažinti alkoholio prieinamumą ir vartojimą, galiojo pernai.  Išsamiau »

Atviroms erdvėms jaunimui – 8 550 eurų iš Savivaldybės biudžeto

Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. kovo 28 d. įsakymu Nr. A1-273 „Dėl lėšų atvirų jaunimo erdvių veiklos programoms finansuoti skyrimo“ skirtas finansavimas institucijoms, vykdančioms atvirų jaunimo erdvių veiklos programą.  Išsamiau »

Kretingoje pasirašyta švietimo kolektyvinė sutartis

Balandžio 6 dieną Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Domarkas ir Lietuvos švietimo įstaigų profesinės sąjungos (LŠĮPS) Kretingos rajono susivienijimo pirmininkė Eugenija Daniuk pasirašė teritorinę švietimo kolektyvinę sutartį.  Išsamiau »

Surinktas turinys