Savivaldybės administracija perka butus

Kretingos rajono savivaldybės administracija perka 1-o ir 2-jų kambarių butus Kretingos mieste (bet kurioje vietoje), Salantų mieste, Darbėnų ir Kartenos mstl., Vydmantų k.

1-o kambario buto bendras naudingas plotas turi būti ne mažesnis kaip 28 kv. m ir ne didesnis kaip 40 kv. m, 2-jų kambarių buto bendras naudingas plotas turi būti ne mažesnis kaip 40 kv. m ir ne didesnis kaip 60 kv. m.

Siūlomi parduoti butai turi būti geros techninės būklės, tvarkingi, atitikti statybos bei specialiųjų normų (higienos, priešgaisrinės saugos ir kt.) reikalavimus, be išorinių matomų defektų, nereikalaujantys remonto. Santechnikos įranga (vamzdynas, vonia arba dušas, klozetas, plautuvė, praustuvas, vandens maišytuvai) turi būti be defektų, nesusidėvėję. Viryklė, patalpų šildymo prietaisai ir kita įranga turi būti techniškai tvarkinga, veikianti, kokybiška.

Pirkimo sąlygas ir kitus dokumentus, susijusius su butų pirkimu, galima gauti Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriuje, 310 kab., Savanorių g. 29A, Kretinga, tel. (8 445) 51 390.

 

Pirkimo sąlygos ir vertinimo kriterijai:

 Pirkimo sąlygos (1 ir 2 kambarių Kretingoje)

 Pirkimo sąlygos (1 ir 2 kambarių Kartenoje)

 Pirkimo sąlygos (1 ir 2 kambarių Salantuose)

 Pirkimo sąlygos (1 ir 2 kambarių Vydmantuose)

 Pirkimo sąlygos (1 ir 2 kambarių Darbėnuose)

 

Pasiūlymai priimami iki vokų atplėšimo procedūros, t. y. 2019 m. rugpjūčio 6 d. 9.00 val. - 9.20 val.