Dvaro teatro spektaklis „Atgimstančios Kretingos grafų Tiškevičių dvaro istorijos ir legendos. Oranžerijos stiklo paveikslėliai“

Birželio 12 d., tęsiantis Šv. Antano atlaidų ir Kretingos miesto šventės renginiams, 17 val. Kretingos muziejus kviečia į kamerinį dvaro teatro spektaklį „Atgimstančios Kretingos grafų Tiškevičių dvaro istorijos ir legendos. Oranžerijos stiklo paveikslėliai“ Dvaro rūmų Baltojoje salėje (Vilniaus g. 20, Kretinga).

Kas tai? Tai atgimstančios Kretingos grafų Tiškevičių dvaro istorijos ir legendos, nebaigtos pjesės dvaro teatro spektakliui dramaturgijos teksto skaitymai, Sofijos Tiškevičienės jaunystės kelionių su tėvais po Europą dienoraščio puslapiai, kuriuose ji dalinasi asmeniškais įspūdžiais ir emocijomis apie aplankytus miestus ir šalis...

Tai pirmas toks įvykis, kada bus bandoma akivaizdų, materialų, apčiuopiamą muziejaus eksponatą „kelionių dienoraštį“ inscenizuoti, interpretuoti gyvo Aktorės (akt. Virginija Kochanskytė) balso ir teatro kalbos vizualine – muzikine forma.

Dalyvauja: pjesės autorius, kraštietis Juozas Pocius, aktoriai Algimantas Verbutas, Virginija Kochanskytė, Dainora Pazdrazdienė (fleita), Rita Pukelytė-Retkienė (klavinova).

 

Renginys nemokamas. Maloniai lauksime apsilankant!

 

Renginio puslapis socialiniame tinkle „Facebook“: https://www.facebook.com/events/665703493853392/