Kviečiame dalyvauti akcijoje „Takais per Lietuvą“

Nuo birželio 10 d. projekto „Gamtinio turizmo pritaikymas visiems“ lėšomis organizuojama akcija #takaisperLietuvą, kuria bus siekiama skatinti aktyvų gyvenimo būdą. Akcijos tikslas – pakviesti visus ir kiekvieną išeiti į lauką, sužinoti daugiau apie Lietuvos gamtą ir keliavimo po ją pėsčiomis galimybes. Kiekvienas keliautojas kviečiamas dalinantis nuotraukomis ir įspūdžiais iš savo pasivaikščiojimų gamtos takais socialiniuose tinkluose – Facebook ar Instagram, naudojant grotažymę – #takaisperLietuvą.

Kartą per savaitę projekto partneriai išrinks vieną laimingąjį/ąją, kuris/i gaus specialią projekto dovaną – kuprinę su inventoriumi žygiams.

Akcija vyks visą vasarą. Jos metu keliautojai taip pat kviečiami žygiuoti ne tik po Lietuvą, bet ir po Kuržemės gamtos takus Latvijoje, šiuo atveju naudojant grotažymę #takoKurzemē.

Nugalėtojai kiekvieną savaitę bus paskelbti „Žemaitijos nacionalinio parko“ Facebook profilyje ir tinklalapyje www.zemaitijosnp.lt, pasidalinant nugalėtojo užfiksuotais gamtinio tako vaizdais.

 

Daugiau apie akciją – http://zemaitijosnp.lt/akcija-takais-per-lietuva