Perkame butus

Kretingos rajono savivaldybės administracija perka 1-o kambario ir 2-jų kambarių butus Kretingos mieste (bet kurioje vietoje Kretingos mieste), Salantų mieste, Darbėnų mstl., Kartenos mstl., ir Vydmantų k.

1-o kambario buto bendras naudingas plotas turi būti ne mažesnis kaip 28 kv. m ir ne didesnis kaip 40 kv. m, 2-jų kambarių buto bendras naudingas plotas turi būti ne mažesnis kaip 40 kv. m ir ne didesnis kaip 60 kv. m.

Siūlomi parduoti butai turi būti geros techninės būklės, tvarkingi, atitikti statybos bei specialiųjų normų (higienos, priešgaisrinės saugos ir kt.) reikalavimus, be išorinių matomų defektų, nereikalaujantys remonto. Santechnikos įranga (vamzdynas, vonia arba dušas, klozetas, plautuvė, praustuvas, vandens maišytuvai) turi būti be defektų, nesusidėvėję. Viryklė, patalpų šildymo prietaisai ir kita įranga turi būti techniškai tvarkinga, veikianti, kokybiška.

Pirkimo sąlygas ir kitus dokumentus, susijusius su butų pirkimu, galima gauti Kretingos rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriuje, 310 kabinete, Savanorių g. 29A, Kretinga, tel. (8 445) 51 390.

Taip pat pirkimo sąlygos ir vertinimo kriterijai skelbiami interneto puslapyje http://www.kretinga.lt.

 

Pirkimo sąlygos ir vertinimo kriterijai:

 Pirkimo sąlygos (1-o kambario ir 2-jų kambarių Kretingos m.)

 Pirkimo sąlygos (1-o kambario ir 2-jų kambarių Salantų m.)

 Pirkimo sąlygos (1-o kambario ir 2-jų kambarių Darbėnų mstl.)

 Pirkimo sąlygos (1-o kambario ir 2-jų kambarių butų Kartenos mstl.)

 Pirkimo sąlygos (1-o kambario ir 2-jų kambarių butų Vydmantų k.)

 

Pasiūlymai priimami iki vokų atplėšimo procedūros, t.y. 2019 m. balandžio 25 d. 9.00 val. - 9.20 val.