„Pyragų diena“ savivaldybėje – jau 5-ąjį kartą

Kretingos rajono savivaldybėje antradienio rytą simboliniu renginiu paminėta „Išsipildymo akcijos“ inicijuota ir daugelyje šalies organizacijų lapkričio 6 d. švenčiama „Pyragų diena“. Šioje akcijoje, kuria siekiama padėti sergantiems vaikams, iki pietų suaukota 430 eurų. Savivaldybėje „Pyragų diena“ penktus metus yra organizuojama Buhalterinės apskaitos skyriaus vedėjos Vitalijos Kubilienės ir jos komandos iniciatyva.

Šių metų „Pyragų dienai“ savivaldybės darbuotojai ant bendro stalo sunešė 25 pačių keptus pyragus, įvairiausių sausainių ir kitokių skanėstų. Dalis pyragų buvo nuvežta ir perduota Kretingos socialinių paslaugų centrą lankantiems vaikams.

Pasidžiaugę, kad šiai kilniai akcijai kasmet susiburia vis didesnė savivaldybės kolektyvo dalis, savivaldybės vadovai padėkojo jos organizatoriams ir visiems kepusiems pyragus bei tiems, kurie susirinko paaukoti.

„Pyragų dienos“ akcijoje dalyvavusiųjų paaukotos lėšos tradiciškai bus perduotos vienam iš sergančių ir pagalbos stokojančių Kretingos rajono vaikų.

Kaip kolegoms sakė Buhalterinės apskaitos skyriaus vedėja V. Kubilienė, ši maža šventė – tai ir galimybė prisidėti prie kilnaus tikslo, ir proga kolektyvui pabūti bendrystėje. „Per šiuos penkerius metus iš viso surinkome per 2 tūkst. 200 eurų. Pavyzdžiui, pernai surinktos lėšos buvo skirtos 10-ies metų mergaitei, kuriai buvo reikalinga širdies operacija. Suaukotos lėšos šeimai tikrai buvo netikėtos ir labai reikalingos“, – sakė V. Kubilienė, kvietusi kolegas dovanoti gerumą kiek įmanoma dažniau ir kur tik yra galimybė – savo šeimose, kolektyvuose, bendruomenėse.

Informacinių technologijų skyrius