Kviečiame susipažinti su planuojamų įrengti pusiau požeminių konteinerių aikštelių vietomis

Informuojame, kad yra parengtas 15 naujai planuojamų įrengti pusiau požeminių konteinerių aikštelių žemėlapis. Su žemėlapiu galite susipažinti adresu https://goo.gl/q3QARw .

Aikštelių vietas buvo siekiama parinkti tokias, kur ir dabar yra pastatyti bendrieji konteineriai – kad gyventojams, nešantiems išmesti šiukšles, nereiktų keisti įpročių. Tačiau kai kurios vietos buvo keičiamos dėl požeminių komunikacijų, trukdančių įrengti požeminius konteinerius. Prie konteinerių bus įrengtas patogus priėjimas iš betoninių trinkelių, priėjimas taip pat bus pritaikytas žmonėms su negalia.

Kretingos rajono gyventojų reikmėms, vykdant projektą „Komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Klaipėdos miesto, Skuodo ir Kretingos rajonų bei Neringos savivaldybėse iš viso bus įrengta 16 požeminių, 15 pusiau požeminių ir 49 antžeminės atliekų konteinerių aikštelės, įsigyta 960 žaliosioms atliekoms surinkti pritaikytų konteinerių ir 4 tūkst. kompostavimo konteinerių.

Dalyvaudamos Aplinkos ministerijos vykdomame Europos Sąjungos (ES) lėšomis iš dalies finansuojamame projekte įgyvendinti komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtrą kartu su Kretingos rajono savivaldybe siekia ir Klaipėdos miesto, Skuodo rajono bei Neringos savivaldybės.

Kretingos rajono savivaldybei tenkanti projekto vertė – 1 mln. 287, 5 tūkst. eurų, iš kurių 15 proc., t. y. 193,1 tūkst. eurų, įsipareigojo padengti Savivaldybė, likusi dalis bus finansuojama iš ES fondų.

 

Pateikti pastabas bei pasiūlymus dėl pusiau požeminių komunalinių atliekų aikštelių įrengimo vietų galima adresu Savanorių g. 29A, Kretinga bei el. paštu savivaldybe [at] kretinga [dot] lt iki lapkričio 7 d.