Nuo rudens keičiasi „Smiltynės perkėlos“ keltų tvarkaraščiai, bet reisai į Jūrų muziejų bus tęsiami

Rudenį, mažėjant keleivių srautams, „Smiltynės perkėla“ nežymiai koreguoja keltų tvarkaraščius į Neringą, tačiau šį rugpjūtį atnaujintas ir didelio populiarumo sulaukęs reisas į Jūrų muziejų – išlieka. Taigi, poilsiautojai bei klaipiediečiai toliau galės tiesiogiai keltis į Delfinariumą ir taip sutaupyti laiko.

Po dviejų metų pertraukos atnaujintas reisas į Jūrų muziejų sulaukė tikrai didelio susidomėjimo. Tai įrodo ir statistika. Kiekvieną savaitę šia paslauga naudojasi tūkstančiai žmonių, o vos per vieną mėnesį šį maršrutą pasirinko daugiau kaip 23 tūkstančiai žmonių.

„Įsivaizduokite, per mėnesį į Delfinariumą kėlėsi beveik tiek žmonių, kiek gyvena Utenoje. Tai reiškia, jog maršrutas yra reikalingas. Mūsų įmonė, sudarydama kelto grafiką, atsižvelgė ir į delfinų pasirodymų laiką, tad žmonėms nereikia persikėlus papildomai laukti ir gaišti laiko“, – sako AB „Smiltynės perkėla“ generalinis direktorius Darius Butvydas.

Tiesa, kadangi keleivių srautas rudenį yra gerokai mažesnis nei vasarą, keltai į Jūrų muziejų plauks kiek rečiau. Skirtingai nuo rugpjūčio mėnesio, reisai vyks tik nuo trečiadienio iki sekmadienio, keisis ir perkėlimo laiko grafikas.

 

Rugsėjo 1–30 dienomis reisai į Jūrų muziejų trečiadieniais-sekmadieniais

 

Iš Senosios perkėlos į Jūrų muziejų
Iš Jūrų muziejaus į Smiltynę
Iš Smiltynės į Klaipėdą
11:00
11:20
11:30
14:00
14:20
14:30

 

Rugsėjo 1–30 dienomis reisai į Jūrų muziejų penktadieniais-sekmadieniais

 

Iš Senosios perkėlos į Jūrų muziejų
Iš Jūrų muziejaus į Smiltynę
Iš Smiltynės į Klaipėdą
11:00
11:20
11:30
13:00
13:20
13:30
14:00
14:20
14:30
16:00
16:20
16:30

 

Vasaros laikotarpiu rekordinio keleivių kiekio sulaukusi „Smiltynės perkėla“ dirbo be pertraukų. Keltai dirbo maksimaliu pajėgumu. O štai prasidėjęs ruduo ir mažėjantys keleivių srautai koreguoja tvarkaraščius iš Senosios perkėlos (Šiaurinis ragas) į Smiltynę:

  • penktadieniais, šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis nebelieka 23 val., reiso iš Klaipėdos bei 23.15 val. iš Smiltynės;
  • penktadieniais ir šeštadieniais nebelieka 24 val. reiso iš Klaipėdos ir 00.15 val. iš Smiltynės.

 

Tačiau keltai iš Senosios perkėlos, kur keliami žmonės ir dviratininkai, tarp Klaipėdos ir Smiltynės ir toliau kursuos kas 15 minučių nuo 7:00 iki 22.15 val. Naujoje perkėloje grafikas nesikeičia. Keltai, keliantys automobilius ir toliau dirbs įprastu ritmu. Transporto priemonės bus keliamos visą parą, kas 20-imt minučių.

Primename, kad visa aktuali informacija, keltų tvarkaraščiai ir bilietų kainos skelbiamos „Smiltynės perkėla“ interneto svetainėje www.keltas.lt. Taip pat informacija visą parą teikiama trumpuoju telefonu 1870.