Kviečia būrelių ir užimtumo mugė „Z vaikai“

Rugsėjo 8 d. (šeštadienį) Klaipėdoje, Švyturio arenoje, vyks unikalus projektas Lietuvoje – būrelių ir užimtumo mugė „Z vaikai“. Tai renginys, skirtas Z kartai, jos vystymuisi ir laimingai besiformuojančiai asmenybei.

Jau trečius metus vykstančio „Z vaikai“ projekto metu, vienoje vietoje galima rasti tik įdomiausius ir geriausius būrelius, sporto ir meno mokyklas, lavinamuosius žaislus, „protingas“ knygas, naujiems mokslo metams skirtas prekes bei daug smagaus ir naudingo laiko.

Lankytojų taip pat lauks išskirtinė programa, kurios metu vaikučiai galės sudalyvauti dirbtuvėse, estafetėse, knygelių pristatymuose ir susitikti su knygų autoriais. Tėveliai dalyvaus profesionalių psichologų seminaruose apie „Z“ kartos vaikus, jų auklėjimą, kaip su jais sutarti ir geriau suprasti, taip pat kitų savo srities profesionalių lektorių seminaruose apie sveiką mitybą, kaip apsaugoti vaikus interneto platybėse, kaip mokyti apie finansus ir t. t.

Dėmesio skirsime ir negalią turintiems vaikams: bus pristatomos knygelės akliems vaikams, būreliai Autistams, ADHD (dėmesio deficitas) ir kitų spec. poreikių turintiems vaikučiams, taip pat jiems skirta sensorinė, edukacinė įranga.

Visi seminarai, veikla ir įėjimas į renginį yra nemokami, nes pagrindinis šio renginio tikslas – tinkamai ir kryptingai užimti vaikus, suteikti jiems kuo daugiau galimybių ugdyti savo gebėjimus ir siekti savo svajonės. Tėvams, šis renginys – didelė pagalba surasti savo vaikui įdomų būrelį/knygą/žaislą ir džiaugtis kartu su juo.

 

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/Zvaikai