Perkame du butus Salantuose

Kretingos rajono savivaldybės administracija perka 2 butus Salantų mieste: vieną vieno kambario butą, kurio bendras naudingas plotas turi būti ne mažesnis kaip 20 kv. m ir ne didesnis kaip 40 kv. m ir vieną 2 arba 3 kambarių butą, kurio bendras naudingas plotas turi būti ne mažesnis kaip 40 kv. m ir ne didesnis kaip 60 kv. m.

Siūlomi parduoti butai turi būti geros techninės būklės, tvarkingi, atitikti statybos bei specialiųjų normų (higienos, priešgaisrinės saugos ir kt.) reikalavimus, be išorinių matomų defektų, nereikalaujantys remonto. Santechnikos įranga (vamzdynas, vonia arba dušas, klozetas, plautuvė, praustuvas, vandens maišytuvai) turi būti be defektų, nesusidėvėję. Viryklė, patalpų šildymo prietaisai ir kita įranga turi būti techniškai tvarkinga, veikianti, kokybiška.

Pirkimo sąlygas ir kitus dokumentus, susijusius su butų pirkimu, galima gauti Kretingos rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriuje, 310 kabinete, Savanorių g. 29A, Kretinga, tel. (8 445) 51 390.

 

Pirkimo sąlygos ir vertinimo kriterijai:

Pirkimo sąlygos (1 arba 2-3 Salantai)

 

Pasiūlymai priimami iki vokų atplėšimo procedūros, t. y. 2018 m. gegužės 7 d. 9 val.