Savivaldybės administracija perka devynis butus

Kretingos rajono savivaldybės administracija perka 1-o, 2-jų ir 3-jų kambarių butus Kretingos mieste (bet kurioje vietoje Kretingos mieste), 1-o ir 3-jų kambarių butus Salantų mieste, 1-o ir 3-jų kambarių butus Darbėnų mstl., 1-o ir 3-jų kambarių butus Vydmantų k.

1-o kambario buto bendras naudingas plotas turi būti ne mažesnis kaip 28 kv. m ir ne didesnis kaip 40 kv. m, 2-jų kambarių buto bendras naudingas plotas turi būti ne mažesnis kaip 40 kv. m ir ne didesnis kaip 60 kv. m, 3-jų kambarių buto bendras naudingas plotas turi būti ne mažesnis kaip 60 kv. m ir ne didesnis kaip 79 kv. m.

Siūlomi parduoti butai turi būti geros techninės būklės, tvarkingi, atitikti statybos bei specialiųjų normų (higienos, priešgaisrinės saugos ir kt.) reikalavimus, be išorinių matomų defektų, nereikalaujantys remonto. Santechnikos įranga (vamzdynas, vonia arba dušas, klozetas, plautuvė, praustuvas, vandens maišytuvai) turi būti be defektų, nesusidėvėję. Viryklė, patalpų šildymo prietaisai ir kita įranga turi būti techniškai tvarkinga, veikianti, kokybiška.

Pirkimo sąlygas ir kitus dokumentus, susijusius su butų pirkimu, galima gauti Kretingos rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriuje, 310 kabinete, Savanorių g. 29A, Kretinga, tel. (8 445) 51 390.

 

Pirkimo sąlygos ir vertinimo kriterijai:

 Pirkimo sąlygos (1 ir 3 kambarių Salantuose)

 Pirkimo sąlygos (1 ir 3 kambarių Vydmantuose)

 Pirkimo sąlygos (1 ir 3 kambarių Darbėnuose)

 Pirkimo sąlygos (1, 2 ir 3 kambarių Kretingoje)

 

Pasiūlymai priimami iki vokų atplėšimo procedūros, t. y. 2018 m. balandžio 16 d. 9.00 val.-9.20 val.