Savivaldybės administracija perka 10 butų

Kretingos rajono savivaldybės administracija perka 1-o, 2-jų ir 3-jų kambarių butus Kretingos mieste (bet kurioje vietoje Kretingos mieste), 1-o ir 3-jų kambarių butus Salantų mieste, 1-o ir 3-jų kambarių butus Darbėnų mstl., 1-o ir 3-jų kambarių butus Vydmantų k.

1-o kambario buto bendras naudingas plotas turi būti ne mažesnis kaip 28 kv. m ir ne didesnis kaip 39 kv. m, 2-jų kambarių buto bendras naudingas plotas turi būti ne mažesnis kaip 40 kv. m ir ne didesnis kaip 59 kv. m, 3-jų kambarių buto bendras naudingas plotas turi būti ne mažesnis kaip 60 kv. m ir ne didesnis kaip 79 kv. m.

Siūlomi parduoti butai turi būti geros techninės būklės, tvarkingi, atitikti statybos bei specialiųjų normų (higienos, priešgaisrinės saugos ir kt.) reikalavimus, be išorinių matomų defektų, nereikalaujantys remonto. Santechnikos įranga (vamzdynas, vonia arba dušas, klozetas, plautuvė, praustuvas, vandens maišytuvai) turi būti be defektų, nesusidėvėję. Viryklė, patalpų šildymo prietaisai ir kita įranga turi būti techniškai tvarkinga, veikianti, kokybiška.

Pirkimo sąlygas ir kitus dokumentus, susijusius su butų pirkimu, galima gauti Kretingos rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriuje, 310 kabinete, Savanorių g. 29A, Kretinga, tel. (8 445) 51 390.

 

Pirkimo sąlygos ir vertinimo kriterijai:

Socialinių būstų gyvenamųjų patalpų (butų) pirkimų skelbiamų derybų būdu sąlygos ir vertinimo kriterijai (1-o kambario ir 3-jų kambarių butų Darbėnų mstl., Kretingos r.)

Socialinių būstų gyvenamųjų patalpų (butų) pirkimų skelbiamų derybų būdu sąlygos ir vertinimo kriterijai (1-o kambario ir 3-jų kambarių butų Salantų m., Kretingos r.)

Socialinių būstų gyvenamųjų patalpų (butų) pirkimų skelbiamų derybų būdu sąlygos ir vertinimo kriterijai (1-o kambario ir 3-jų kambarių butų Vydmantų k., Kretingos r.)

Socialinių būstų gyvenamųjų patalpų (butų) pirkimų skelbiamų derybų būdu sąlygos ir vertinimo kriterijai (1-o kambario, 2-jų kambarių ir 3-jų kambarių butų Kretingos m.)
 

Pasiūlymai priimami iki vokų atplėšimo procedūros, t. y. 2018 m. vasario 21 d. 9.00 val.-9.20 val.