Kviečiame dalyvauti šventinėje Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos eisenoje

Sutikti atkurtos mūsų valstybės 100-mečio jubiliejų su džiaugsmo jausmu ir pasididžiavimu jos kūrėjais, garbinga Lietuvos istorija, švęsti išradingai ir kūrybingai visus šalies piliečius ragina Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Todėl kviečiame šia ypatinga proga – Vasario 16-ąją – susiburti į šventinę eiseną.

Eisena Vasario 16-ąją vyks Kretingoje, Maironio gatvės – Rotušės aikštės maršrutu. Rinktis visus kviečiame prie Šv. Antano rūmų, nuo 11.15 val., eisenos pradžia – 11.30 val.

Pasipuošusių lietuviška simbolika ir atributika šventinėje eisenoje laukiame Kretingos rajono savivaldybės tarybos narių ir administracijos darbuotojų, Kretingos miesto ugdymo įstaigų mokinių ir mokytojų, jaunimo, bendruomeninių ir nevyriausybinių organizacijų atstovų, verslo įmonių, savivaldybės biudžetinių įstaigų, politinių partijų skyrių, kariškių, savanorių ir visų rajono gyventojų bei svečių. Suteikime galimybę pamatyti vieniems kitus, pasidžiaugti savo kolektyvais ir pasveikinti vienas kitą!

Registruotis į eiseną būtina iki vasario 1 d. tel. 8 607 71503, 8 606 86086 arba el. paštu
pavaduotojas [dot] kretingoskc [at] gmail [dot] com (nurodant organizacijos pavadinimą, eisenos dalyvių skaičių, atsakingo asmens kontaktus). Užsiregistravę eisenos dalyviai gaus detalią informaciją apie eisenos rikiuotę.

 

Sukurkime gražią šventę kartu!


Kretingos rajono savivaldybės meras Juozas Mažeika