Savivaldybės administracija perka 10 butų

Kretingos rajono savivaldybės administracija perka 1-o kambario, 2-jų kambarių ir 3-jų kambarių butus Kretingos mieste (bet kurioje vietoje Kretingos mieste), 1-o kambario ir 3-jų kambarių butus Salantų mieste, 1-o kambario ir 3-jų kambarių butus Darbėnų mstl., 1-o kambario ir 3-jų kambarių butus Vydmantų k., bei 1-o kambario butą Kartenos miestelyje.

1-o kambario buto bendras naudingas plotas turi būti ne mažesnis kaip 28 kv. m ir ne didesnis kaip 39 kv. m, 2-jų kambarių buto bendras naudingas plotas turi būti ne mažesnis kaip 40 kv. m ir ne didesnis kaip 59 kv. m, 3-jų kambarių buto bendras naudingas plotas turi būti ne mažesnis kaip 60 kv. m ir ne didesnis kaip 79 kv. m.

Siūlomi parduoti butai turi būti geros techninės būklės, tvarkingi, atitinkantys statybos bei specialiųjų normų (higienos, priešgaisrinės saugos ir kt.) reikalavimus, be išorinių matomų defektų, nereikalaujantys remonto. Santechnikos įranga (vamzdynas, vonia arba dušas, klozetas, plautuvė, praustuvas, vandens maišytuvai) turi būti be defektų, nesusidėvėję. Viryklė, patalpų šildymo prietaisai ir kita įranga turi būti techniškai tvarkinga, veikianti, kokybiška.

Pirkimo sąlygas ir kitus dokumentus, susijusius su butų pirkimu, galima gauti Kretingos rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriuje, 310 kabinete, Savanorių g. 29A, Kretinga, tel. (8 445) 51 390.

 

 

Pirkimo sąlygos ir vertinimo kriterijai:

Pirkimo sąlygos (1, 2 ir 3 Kretinga)

Pirkimo sąlygos (1 ir 3 Salantai)

Pirkimo sąlygos (1 ir 3 Darbėnai)

Pirkimo sąlygos (1 ir 3 Vydmantai)

Pirkimo sąlygos (1 Kartena)

 

Pasiūlymai priimami iki vokų atplėšimo procedūros, t. y. 2018 m. sausio 26 d. 9.00 val.-9.25 val.