Planuojama keisti adresą Kretingos mieste, Putinų gatvėje

Kretingos miesto seniūnija informuoja, kad numatoma keisti adresą Kretingoje, Putinų g. 1 į adresą Kretingoje, Putinų g. 21, nes pažeista eilės tvarka, t. y. neatitinka Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymu Nr. 1V-57 patvirtinto Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo 7 punkto reikalavimų. Lyginėje gavės pusėje numeriai didėja viena kryptimi, o nelyginėje gavės pusėje numeriai didėja priešinga kryptimi.

Pridedama: Kretingos rajono savivaldybės administracijos Kretingos miesto seniūnijos seniūno įsakymo projektasįsakymo projekto priedas ir grafinė dalis.

Sprendimas priimamas ne anksčiau kaip po 10 darbo dienų po informacijos apie numatomus suteikti, pakeisti ar panaikinti numerius žemės sklypams, kuriuose leidžiama pastatų statyba, pastatams, jų kompleksams, butams, patalpoms ar korpusams paskelbimo gyventojams.

Iškilus neaiškumams, prašome kreiptis į Kretingos miesto seniūnijos seniūno pavaduotoją Alma Patamsienę, tel. (8 445) 79025 arba el. p. alma [dot] patamsiene [at] kretinga [dot] lt.