Kviečiame į Lietuvos ir Norvegijos energetiškai efektyvių technologijų verslo kontaktų mugę

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, bendradarbiaudama su Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija ir Norvegijos agentūra „Innovation Norway“, kviečia dalyvauti Žaliosios pramonės inovacijų programos kontaktų mugėje, skirtoje įvairiose inžinerinėse pramonės srityse veikiančioms Lietuvos ir Norvegijos organizacijose. Renginys aktualus energetiškai efektyvių technologijų taikymu besidominčioms įmonėms, ieškančioms naujų idėjų ir partnerių verslo plėtrai.

DATA: 2017 m. gegužės 1011 d.

VIETA: LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius, Lietuva.

DALYVIAI: Lietuvos ir Norvegijos įmonės, veikiančios įvairiose inžinerinėse srityse.

Dalyvaudami šiame renginyje Jūs:

  • Susipažinsite su Lietuvos ir Norvegijos inžinerine pramone bei energetiškai efektyvių technologijų taikymu šiame sektoriuje.
  • Užmegsite ryšius su pažangiomis Norvegijos įmonėmis, taikančiomis energetiškai efektyvias technologijas.
  • Apsilankysite moderniausiose Lietuvos gamybos įmonėse, kuriančiose ir diegiančiose energetiškai efektyvias technologijas.
  • Apsilankysite tarptautinėje specializuotoje gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų parodoje Lietuvoje Balttechnika 2017.

 

Dalyvavimas verslo kontaktų mugėje – NEMOKAMAS.

 

Daugiau informacijos apie renginį: https://goo.gl/uPTMnv.

 

Norinčius dalyvauti, prašoma užpildyti registracijos anketą.

Dėl detalesnės informacijos apie renginio programą ir dalyvavimą kontaktų mugėje galima kreiptis: Monika Jakučionytė, monika [at] mvp [dot] lt, tel. +370 611 66 417.

 

PROGRAMA