Planuojama keisti adresą Kretingoje, Tiekėjų gatvėje

 

Informuojame, kad numatoma pakeisti žemės sklypo ir pastato adresą Tiekėjų g. 27J, Kretingos m. į adresą Tiekėjų g. 25C, Kretingos m.

Adresas keičiamas, nes pažeista žemės sklypų ir pastatų numerių eilės tvarka gatvėje, t. y. neatitinka Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymu Nr. 1V-57 patvirtinto Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo 7 punkto reikalavimų.

Sprendimas priimamas ne anksčiau kaip po 10 darbo dienų po informacijos apie numatomus suteikti, pakeisti ar panaikinti numerius žemės sklypams, kuriuose leidžiama pastatų statyba, pastatams, jų kompleksams, butams, patalpoms ar korpusams paskelbimo gyventojams.

Pridedama Kretingos rajono savivaldybės administracijos Kretingos miesto seniūnijos seniūno įsakymo projektas, jo priedas ir grafinė dalis.

Iškilus neaiškumams, prašome kreiptis į Kretingos miesto seniūnijos seniūno pavaduotoją Alma Patamsienę, tel. (8 445) 79025 arba el. p. alma [dot] patamsiene [at] kretinga [dot] lt.