Kretingos rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centras (ESOC)

Koordinatorius

  • Violeta Turauskaitė – Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja

Koordinatoriaus pavaduotojas

  • Rasmina Beniušienė – Savivaldybės administracijos Civilinės saugos ir viešosios tvarkos skyriaus vedėja

Kretingos rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro sudėtis

Operacinio vertinimo ir ekstremaliųjų situacijų prevencijos grupė

  • Zita Abelkienė – Savivaldybės administracijos vyr. specialistė (savivaldybės gydytoja), grupės vadovė

  • Nerijus Ciparis – Kretingos rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos viršininkas, narys

  • Renata Eitavičienė – Kretingos rajono savivaldybės viešosios įstaigos Kretingos pirminės sveikatos priežiūros centro vyriausioji slaugos administratorė, narė

  • Lina Jadenkuvienė – Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyr. specialistė, narė

  • Nerijus Japertas – Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kretingos rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas, narys

  • Lina Rimkuvienė – Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vyr. specialistė, narė

  • Edmundas Mikaločius – Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Klaipėdos valdybos Kretingos aplinkos apsaugos inspekcijos vyresn. specialistas, narys

  • Ženeta Seniūnienė – Savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėja, narė

  • Sandra Vasiliauskaitė – Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kretingos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyr. specialistė, narė

  • Arvydas Vyšniauskas – akcinės bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ Klaipėdos regiono tinklų eksploatavimo departamento Elektros tinklų eksploatavimo grupės inžinierius, narys

Informacijos valdymo grupė

  • Lolita Barakauskienė – Savivaldybės administracijos Bendrojo skyriaus vedėja, grupės vadovė
  • Arūnas Benetis – Savivaldybės administracijos Informacinių technologijų skyriaus vedėjas, narys
  • Jolita Jasinskienė – Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyr. specialistė, narė
  • Renata Jonauskienė – Savivaldybės administracijos Civilinės saugos ir viešosios tvarkos skyriaus vedėjo pavaduotoja, narė

Materialinio techninio aprūpinimo grupė

  • Gintaras Bruzdeilinas – Savivaldybės administracijos Civilinės saugos ir viešosios tvarkos skyriaus vyr. specialistas, grupės vadovas
  • Andrius Abelkis – Savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vyr. specialistas, narys
  • Inga Bilūnaitė-Rušinskė – Savivaldybės administracijos vyr. specialistė (jaunimo koordinatorė), narė
  • Kristina Gimžauskaitė-Mažonienė – Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėjo pavaduotoja, narė
  • Sigutė Jazbutienė – Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vedėja, narė
  • Valerijus Nareika – Savivaldybės administracijos Ūkio tarnybos vedėjas, narys
  • Rasa Stoncelytė – Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus specialistė, narė

Visuomenės informavimo grupė

  • Albertas Barauskas – Savivaldybės mero patarėjas, grupės vadovas
  • Pranas Viršilas – Savivaldybės administracijos Informacinių technologijų skyriaus vedėjo pavaduotojas, narys
  • Inga Tirevičiutė – Savivaldybės administracijos Informacinių technologijų skyriaus vyr. specialistė (viešiesiems ryšiams)

Administravimo, elektroninių ryšių organizavimo ir palaikymo grupė

  • Reda Pilelienė – Savivaldybės administracijos Bendrojo skyriaus vyr. specialistė, grupės vadovė
  • Vytautas Jonutis – Savivaldybės administracijos Informacinių technologijų skyriaus kompiuterių sistemų specialistas, narys
  • Alma Rumbutienė – Savivaldybės administracijos Ekonomikos ir biudžeto skyriaus vedėjo pavaduotoja, narė
  • Dangira Mickevičienė – Savivaldybės administracijos Bendrojo skyriaus specialistė, narė

Dokumentai

Ankstensių posėdžių protokolus galima rasti čia.