Naujienos

Aplinkosaugininkai tikrins, kaip gyventojai tvarko žaliąsias atliekas

Nuo rugpjūčio 1 d. šalies aplinkosaugininkai akylai stebės, ar gyventojai tinkamai tvarko žaliąsias atliekas ir paiso draudimo jas deginti. Iki pat rugsėjo pabaigos bus organizuojami aplinkosaugininkų reidai, pareigūnai taip pat informuos gyventojus, kaip tinkamai tvarkyti žaliąsias atliekas.  Išsamiau »

Vokiečių ir lietuvių savanorių pastangomis sutvarkytos žydų kapinės Kretingoje

Liepos 20-24 d. Kretingoje esančių senųjų žydų kapinių teritoriją tvarkė per keturiasdešimt savanorių iš Vokietijos ir Lietuvos: valė apkerpėjusius paminklinius akmenis, kirto netvarkingai sužėlusius medžius ir krūmus. Projektas, kurio metu tvarkomos žydų kapinės ir siekiama ugdyti toleranciją tarp tautų, Lietuvoje vykdomas jau penktus metus.  Išsamiau »

Kretingoje įgyvendinamas tarptautinis projektas jaunimui

Š. m. birželio mėn. gavusi Švietimo, garso ir vaizdo bei kultūros vykdomosios įstaigos programos „Europa piliečiams“ skyriaus vadovo P. Cova sprendimą dėl finansavimo skyrimo, Kretingos rajono savivaldybės administracija įgyvendina tarptautinį projektą „Jaunuoli, grįžk į gimtąjį miestą“, finansuojamą iš 2014-2020 m. programos „Europa piliečiams“ 2 krypties „Demokratinis įsipareigojimas ir piliečių dalyvavimas“ priemonės „Miestų partnerystė“. Projekto partneriai – Latvijos Jekabpilio, Vilakos, Koknesės ir Ligatnės savivaldybės.  Išsamiau »

Kretingos rajone renkamos gražiausios sodybos

Siekiant skatinti Kretingos rajono gyventojus puoselėti savo sodybų ir jų aplinkos, kraštovaizdžio tvarkymo ir gražinimo tradicijas, kasmet organizuojama gražiausių sodybų apžiūra-konkursas. Savivaldybės administracijos direktoriaus Virginijaus Domarko įsakymu sudaryta vertinimo komisija liepos 21 d. aplankė 7 rajono seniūnijų pasiūlytas sodybas, kuriose sutvarkyta aplinka traukia kiekvieno praeivio akį, stebina šeimininkų kūrybingumu, džiugina gėlynais, mažosios architektūros elementais, augalų įvairove.  Išsamiau »

Skelbimai

Priminimas tėveliams: vaikų dantukai silantais dengiami nemokamai

Artėjant naujiems mokslo metams ir tęsiantis vasarai, kuomet daugeliui – atostogų metas, Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena, kad tėveliai, turintys mokyklinio amžiaus vaikų nuo 6 iki 14 metų ir norintys savo atžaloms dantukus padengti silantais, šią paslaugą gali gauti nemokamai, nes jos išlaidos yra kompensuojamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis. VLK ragina tėvelius aktyviai naudotis šia galimybe ir neskubėti mokėti iš savo kišenės.  Išsamiau »

Dėl adresų pakeitimo Tiekėjų g., Kretingos m.

Vadovaujantis Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymu Nr. IV - 57 „Dėl Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo ir Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašo patvirtinimo“, Adresų formavimo taisyklėmis, patvirtintomis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002 m. gruodžio 23 d. nutarimu Nr. 2092 „Dėl Adresų formavimo taisyklių patvirtinimo“, pakeisti numeriai adresų objektams.  Išsamiau »

Dėl adresų pakeitimo V. Kudirkos g., Kretingos m.

Vadovaujantis Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymu Nr. IV - 57 „Dėl Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo ir Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašo patvirtinimo“, Adresų formavimo taisyklėmis, patvirtintomis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002 m. gruodžio 23 d. nutarimu Nr. 2092 „Dėl Adresų formavimo taisyklių patvirtinimo“, pakeisti numeriai adresų objektams.  Išsamiau »

Kvietimas teikti kandidatūras 2015 metų apdovanojimams už turizmo inovacijas ir meistriškumą

Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacija (toliau – PTO), siekdama įvertinti ir paskatinti gerąsias iniciatyvas, aktyvią veiklą, mokslo laimėjimus bei inovacijų pritaikymą turizmui, kasmet skelbia ir apdovanoja labiausiai nusipelniusius turizmo sektoriaus atstovus.  Išsamiau »

Labdara maisto produktais Kretingos kaimiškojoje seniūnijoje

Labdara maisto produktais Kretingos kaimiškojoje seniūnijoje bus dalijama 2015 m. liepos mėn:

Vydmantai (prie bibliotekos)

  • Liepos 29 d. 11.00-12.00 val.
  • Liepos 30 d. 11.00-12.00 val.

   Išsamiau »

Asbesto atliekų priėmimas

Informuojame, kad Klaipėdos regioniniame sąvartyne Dumpiuose (Ketvergių g. 2, Dumpių kaimas, Klaipėdos rajonas) nuo liepos 15 d. pradėtas asbesto turinčių atliekų priėmimas.

Asbesto turinčios atliekos priimamos I-V 8.00 – 16.30 val.  Išsamiau »

Informacija apie Padvarių užtvankos ant Akmenos upės ir tvenkinio, esančio Kretingos mieste, vandens lygio žeminimą

Kretingos rajono savivaldybės administracija, įgyvendindama projektą „Užtvankos ant Akmenos upės Kretingos rajono savivaldybėje, Padvarių kaime rekonstravimas“ ir atsižvelgdama į š. m. liepos 17 d. išduotą leidimą Nr. (15.3)-A4-7816 pažeminti Padvarių užtvankos ant Akmenos upės vandens lygi ir leidimą Nr. (15.3)-A4-7817 pažeminti tvenkinio, esančio Kretingos mieste, vandens lygį, informuoja, kad nuo š. m. liepos 20 d. bus žeminamas Padvarių užtvankos ant Akmenos upės ir tvenkinio, esančio Kretingos mieste, vandens lygis (planuojama žeminti 3 m, po 20 cm per parą).

Labdara maisto produktais Kretingos mieste

Labdara maisto produktais Kretingos mieste bus dalijama:

2015 m. liepos mėn.:

  • 29 dieną - nuo 10 val. iki 16 val.
  • 30 dieną - nuo 10 val. iki 16 val.

   Išsamiau »

Vyks konferencija „Kaip auginti Lietuvos regionus?“

Liepos 29 d., trečiadienį, Klaipėdos miesto savivaldybėje, Tarybos posėdžių salėje (Liepų g. 11), vyks konferencija „Kaip auginti Lietuvos regionus?“. Lietuvos verslo asociacijos kviečia įmones, valstybės institucijas ir vietos savivaldą į nemokamą konferenciją. Bus diskutuojama, kaip mažinti ekonominę, investicinę atskirtį Lietuvos regionuose, didinti jų plėtros galimybes ir skatinti verslumą.  Išsamiau »

Vyks lauko taktikos pratybos

Informuojame, kad š. m. rugpjūčio 22, 23 d. Kretingos rajono Rubulių, Žadeikių, Kartenos, Kūlupėnų, Nasrėnų ir Sausergių gyvenvietėse ir jų prieigose, Kartenos ir Vaineikių girininkijų miškuose apie minėtas gyvenvietes bus vykdomos Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės 306 pėstininkų ir Štabo ir aptarnavimo kuopų karių pratybos. Pratybų metu kariai naudos imitacinius šaudmenis, sprogmenis ir dūminius užtaisus. Pratybų pradžia – rugpjūčio 22 d. 12.00 val., pabaiga – rugpjūčio 23 d. 16.00 val.  Išsamiau »

Dėl paramos pagal priemonę „Ankstyvas pasitraukimas iš prekinės žemės ūkio gamybos“ išmokėjimo

Informuojame, kad Kretingos rajono savivaldybė gavo LR Žemės ūkio ministerijos pranešimą dėl paramos pagal priemonę „Ankstyvas pasitraukimas iš prekinės žemės ūkio gamybos" išmokėjimo. Jame nurodoma, kad visos šiai priemonei skirtos lėšos (120,6 mln. Eur) jau panaudotos.

Atsižvelgdama į tai, Žemės ūkio ministerija rugpjūčio mėnesį Europos Komisijai teiks paskutinį Programos pakeitimą dėl lėšų perskirstymo tarp priemonių ir tada bus baigtas paramos lėšų išmokėjimas paramos gavėjams. Pažymėtina, kad vadovaujantis teisės aktų nuostatomis išmokos pasitraukusiems iš žemės ūkio gamybos turėtų būti išmokėtos iki šių metų pabaigos.  Išsamiau »

Atnaujinta socialinės paramos šeimai informacinė sistema

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija informuoja, kad įgyvendinant projektą „Elektroninių paslaugų sukūrimas Socialinės paramos šeimai informacinėje sistemoje“ yra modernizuota bei naujais funkcionalumais praplėsta Socialinės paramos šeimai informacinė sistema (toliau SPIS).

Elektroninė SPIS sistema skirta bet kuriam gyventojui, kuris, taupydamas laiką, prašymą gauti socialinę paramą nori pateikti internetu.  Išsamiau »

Nesaugoma avis – lengvas grobis vilkui

Pastaruoju metu, kaip ir kasmet tokiu laiku, ėmė pasitaikyti vilkų išpuolių prieš naminius gyvulius ir dėl to ūkininkai patiria žalos. Aplinkos ministerija kreipėsi į savivaldybes ir paragino tokiais išimtiniais atvejais nustatyta tvarka prašyti Aplinkos apsaugos agentūros išduoti specialų leidimą sumedžioti šiuos plėšrūnus dar neprasidėjus nustatytam jų medžioklės laikui ten, kur tai būtina.

Pagal Lietuvoje galiojančias medžioklės taisykles vilkus galima medžioti nuo spalio 15 d. iki balandžio 1 d., o neleistinu metu jie gali būti medžiojami tik gavus minėtąjį leidimą.  Išsamiau »

Nuo rugpjūčio 1 dienos bus registruojama visa Lietuvoje suteikta valstybės pagalba

Vyriausybė pritarė Ūkio ministerijos siūlymui išplėsti Suteiktos valstybės pagalbos ir nereikšmingos (de minimis) pagalbos registro funkcijas. Nuo š. m. rugpjūčio 1 d. šiame registre bus registruojami išsamūs duomenys apie visą Lietuvoje suteiktą valstybės pagalbą ir nereikšmingą (de minimis) pagalbą, kuriai taikomos Europos Sąjungos taisyklės. Duomenis registrui teiks pagalbos teikėjai.  Išsamiau »

Teritorijų planavimo komisijos informacija

Teritorijų planavimo komisijos posėdis Nr. 14 vyks 2015-08-05 14 val., Kretingos r. savivaldybės posėdžių salėje, Savanorių g. 29A, Kretinga. Posėdyje privalo dalyvauti planavimo organizatorius ar jo įgaliotas asmuo.

Šiam posėdžiui pateikti planavimo dokumentai:

  

1. Kaimo plėtros žemėtvarkos projektas Kvecių k,. Kretingos sen., Kretingos r. (žemės skl. kadastro Nr.5660/0008:37)

 

Prašymas dėl parengto teritorijų planavimo dokumento derinimo teritorijų planavimo komisijoje

Teritorijų planavimo komisijos darbo tvarkos aprašas

Atmintinė norintiems įregistruoti patvirtintus teritorijų planavimo dokumentus

 

Dėl adresų pakeitimo Tiekėjų g., Kretingos m.

Vadovaujantis Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymu Nr. IV - 57 „Dėl Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo ir Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašo patvirtinimo“, Adresų formavimo taisyklėmis, patvirtintomis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002 m. gruodžio 23 d. nutarimu Nr. 2092 „Dėl Adresų formavimo taisyklių patvirtinimo“, pakeisti numeriai adresų objektams.  Išsamiau »

Dėl adresų pakeitimo V. Kudirkos g., Kretingos m.

Vadovaujantis Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymu Nr. IV - 57 „Dėl Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo ir Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašo patvirtinimo“, Adresų formavimo taisyklėmis, patvirtintomis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002 m. gruodžio 23 d. nutarimu Nr. 2092 „Dėl Adresų formavimo taisyklių patvirtinimo“, pakeisti numeriai adresų objektams.  Išsamiau »

Parengtas sprendimo dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų projektas

Informuojame, kad yra parengtas sprendimo dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų projektas.  Išsamiau »

Parengtas sprendimo dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų projektas

Informuojame, kad yra parengtas sprendimo dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų projektas.  Išsamiau »

Informacija apie baigtą visuomenei svarbaus statinio projektinių pasiūlymų pristatymo visuomenei procedūrą

Informuojame, kad Kretingos rajono savivaldybės administracija pritarė „Valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 216 Gargždai – Kretinga 21,28 km esančios sankryžos su rajoniniu keliu Nr. 2204 Privažiuojamasis kelias prie Kretingos nuo kelio Gargždai – Kretinga rekonstravimo” projektiniams pasiūlymams.  Išsamiau »

Parengtas sprendimo dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų projektas

Informuojame, kad yra parengtas sprendimo dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų projektas.  Išsamiau »

Parengtas sprendimo dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų projektas

Informuojame, kad yra parengtas sprendimo dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų projektas.  Išsamiau »

Parengtas sprendimo dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų projektas

Informuojame, kad yra parengtas sprendimo dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų projektas.  Išsamiau »

Rengiamas žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas

Informuojame, kad vadovaujantis Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimo ir įgyvendinimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro ir Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2014 m. sausio 2 d. įsakymu Nr. 3D-1/D1-1, nustatyta tvarka rengiamas žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas Taikos g. 71, Kretingos m.  Išsamiau »

Rengiamas žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas

Informuojame, kad vadovaujantis Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimo ir įgyvendinimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro ir Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2014 m. sausio 2 d. įsakymu Nr. 3D-1/D1-1, nustatyta tvarka rengiamas žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas Minijos g. 14, Kretingos m.  Išsamiau »

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali redakcija)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2015-01-07)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2014-12-31)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2014-01-13)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2013-11-22)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2013-07-14)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2012-10-10)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2012-08-02)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2012-04-23)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2011-10-05)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2011-01-13)

 

 

Techninių specifikacijų projektai

 

Nuo 2015-07-01 viešųjų pirkimų skelbimai pasiekiami adresu http://vp.kretinga.lt .

 

2015-06-17

VšĮ Kretingos ligoninės privažiavimo kelių rekonstravimo darbai

Techninių specifikacijų projektai

Pasiūlymų ir pastabų pateikimo terminas – iki 2015 m. birželio 27 d. 15.30 val.  Išsamiau »

2015-06-17

Transporto gatvės KT8058 Kretingos mieste rekonstravimo darbai.

Techninių specifikacijų projektai

Pasiūlymų ir pastabų pateikimo terminas – iki 2015 m. birželio 22 d. 11.30 val.  Išsamiau »

2015-05-27

Vairuotojų gatvės KT8060 nuo Vytauto g. iki Aušros g. Kretingos m. rekonstravimo darbai su projektavimu.

Techninių specifikacijų projektai

Pasiūlymų ir pastabų pateikimo terminas – iki 2015 m. birželio 6 d. 12.00 val.  Išsamiau »

2015-05-08

Techninio mokslo paskirties pastato (darželio) Savanorių g. 58, Kretingos m., atnaujinimo (modernizavimo) projekto parengimas ir darbų pagal parengtą projektą atlikimas.

Techninių specifikacijų projektai

Pasiūlymų ir pastabų pateikimo terminas – iki 2015 m. gegužės 18 d. 15.00 val.  Išsamiau »

2015-04-28

Naujų žemės sklypų Kluonalių g., Kretingos m., kadastrinių matavimų atlikimas ir kadastrinių matavimų bylų parengimas

Techninių specifikacijų projektai

Pasiūlymų ir pastabų pateikimo terminas – iki 2015 m. gegužės 7 d. 16.30 val.  Išsamiau »

Vykdomi pirkimai

 

Nuo 2015-07-01 viešųjų pirkimų skelbimai pasiekiami adresu http://vp.kretinga.lt .

 

2015-06-01

Informacija apie pradedamus pirkimus 2015 m. birželio mėn.

 Išsamiau »
2015-05-04

Informacija apie pradedamus pirkimus 2015 m. gegužės mėn.

 Išsamiau »
2015-04-02

Informacija apie pradedamus pirkimus 2015 m. balandžio mėn.

 Išsamiau »
2015-03-03

Informacija apie pradedamus pirkimus 2015 m. kovo mėn.

 Išsamiau »
2015-02-02

Informacija apie pradedamus pirkimus 2015 m. vasario mėn.

 Išsamiau »
Skelbimai apie nustatytą laimėtoją ir ketinimą sudaryti sutartį

 

Nuo 2015-07-01 viešųjų pirkimų skelbimai pasiekiami adresu http://vp.kretinga.lt .

 

2015-06-01

Informacija apie nustatytus pirkimų laimėtojus ir ketinamas sudaryti sutartis 2015 m. birželio mėn.

 Išsamiau »
2015-05-04

Informacija apie nustatytus pirkimų laimėtojus ir ketinamas sudaryti sutartis 2015 m. gegužės mėn.

 Išsamiau »
2015-04-02

Informacija apie nustatytus pirkimų laimėtojus ir ketinamas sudaryti sutartis 2015 m. balandžio mėn.

 Išsamiau »
2015-03-03

Informacija apie nustatytus pirkimų laimėtojus ir ketinamas sudaryti sutartis 2015 m. kovo mėn.

 Išsamiau »
2015-02-02

Informacija apie nustatytus pirkimų laimėtojus ir ketinamas sudaryti sutartis 2015 m. vasario mėn.

 Išsamiau »
Skelbimai apie sudarytas sutartis

 

Nuo 2015-07-01 viešųjų pirkimų skelbimai pasiekiami adresu http://vp.kretinga.lt .

 

2015-06-01

Informacija apie sudarytas sutartis 2015 m. birželio mėn.

 Išsamiau »
2015-05-04

Informacija apie sudarytas sutartis 2015 m. gegužės mėn.

 Išsamiau »
2015-04-02

Informacija apie sudarytas sutartis 2015 m. balandžio mėn.

 Išsamiau »
2015-03-03

Informacija apie sudarytas sutartis 2015 m. kovo mėn.

 Išsamiau »
2015-02-02

Informacija apie sudarytas sutartis 2015 m. vasario mėn.

 Išsamiau »
Skelbimai apie neįvykusius pirkimus

 

Nuo 2015-07-01 viešųjų pirkimų skelbimai pasiekiami adresu http://vp.kretinga.lt .

 

2015-05-11

Dėl supaprastinto atviro konkurso „Sporto ir sveikatingumo centro pastato Savanorių g. 23A, Kretingos m., statyba“

 Išsamiau »
2015-05-11

Dėl supaprastinto atviro konkurso „Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos pastatų Vilniaus g. 12/ Žemaitės al.2, Kretingos m. atnaujinimo (modernizavimo) projekto parengimas ir statybos darbų pagal parengtą projektą atlikimas“

 Išsamiau »
2012-09-25

Neįvykęs mažos vertės pirkimas apklausos būdu „Kretingos Marijono Daujoto vidurinės mokyklos pastatų Vilniaus g. 12/Žemaitės al. 2, Kretingos m., atnaujinimo (modernizavimo) projekto parengimas ir darbų pagal parengtą projektą atlikimas“

 Išsamiau »
2012-08-17

Neįvykęs supaprastintas atviras konkursas „Ilgalaikės banko paskolos pirkimas“

 Išsamiau »
2012-07-17

Neįvykęs mažos vertės pirkimas apklausos būdu „Lauko treniruoklių komplektai“

 Išsamiau »

 

Kretingos rajono savivaldybės administracijos 2015 metų viešųjų pirkimų planas

Viešųjų pirkimų skelbimų (iki 2011-12-30) archyvas