Informaciniai skelbimai

Registruojamos rajono veteranų salės futbolo komandos

Iki vasario 24 d. registruojamos rajono veteranų (gim. 1980 m. ir vyr.) salės futbolo komandos.

Informacija teikiama Kūno kultūros ir sporto skyriuje, tel. 51192, Savanorių g. 23A.

Vyks lauko taktikos pratybos

Vasario 20-21 d. nuo 09.00 iki 16.00 val. Kretingos rajono Dimitravo miške vyks Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės 306 pėstininkų kuopos karių pratybos. Pratybų metu kariai naudos imitacinius šaudmenis ir dūminius užtaisus.  Išsamiau »

Pristatys galimybes verslui regionuose ir ES paramos 2014-2020 m. perspektyvas

Vasario 12 d. 15.00 val. kviečiame į Kretingos rajono savivaldybės administracijos ir UAB „Smart Continent Lt“ organizuojamą renginį, skirtą galimybėms verslui regionuose bei ES paramos 2014-2020 m. perspektyvoms pristatyti. Renginys vyks Kretingos rajono kultūros centro (J. Pabrėžos g. 1, Kretinga) Parodų salėje. Renginio programa.  Išsamiau »

Būsimas ir esamas mamytes bei tėvelius kviečiame į paskaitas ir mankštas nėščiosioms

Būsimas ir esamas mamytes bei tėvelius kviečiame į nemokamas paskaitas ir mankštas nėščiosioms!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas paskaitas bei mankštas nėščiosioms.  Išsamiau »

Kviečiame į paskaitą „Ankstyvojo amžiaus vaikų alergijos: priežastys ir diagnostika“

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras kviečia į užsiėmimus „Auginu sveiką ir laimingą vaiką“ Kretingoje. Š.m. vasario 4 d. 16.00 val. paskaita „Ankstyvojo amžiaus vaikų alergijos: priežastys ir diagnostika“.  Išsamiau »

Kviečiame į nemokamus šiaurietiško ėjimo mokymus Kretingoje

Šiaurietiškas ėjimas yra visiems prieinama ir greitai išmokstama fizinio aktyvumo forma, o fizinis aktyvumas turi tiesioginį ir esminį poveikį žmogaus sveikatai. Bet tam, kad šiaurietiškas ėjimas būtų efektyvus ir einant lazdomis dirbtų 90 proc. kūno raumenų, reikia žinoti jo techniką.  Išsamiau »

Skelbiamas konkursas karjeros valstybės tarnautojo pareigoms užimti

Kretingos rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą į Vaiko teisių apsaugos skyriaus vyriausiojo specialisto (karjeros valstybės tarnautojo) pareigas (A lygis 11 kategorija).  Išsamiau »

Nevyriausybinės organizacijos kviečiamos teikti paraiškas

Skelbiamas Kretingos rajono nevyriausybinių organizacijų rėmimo iš Kretingos rajono savivaldybės biudžeto lėšų paraiškų priėmimas

Nevyriausybinės organizacijos kviečiamos teikti paraiškas iki vasario 15 d. adresu Vilniaus g. 8- 308, Kretinga.

Reikalavimai projektų paraiškoms pateikiami nuostatuose.  Išsamiau »

„Litgrid“ kviečia į elektros rinkos seminarus

Elektros sistemos perdavimo operatorius „Litgrid“ atsakingas už Lietuvos elektros rinkos plėtrą kviečia į seminarus, kuriuose sužinosite, kas yra laisvoji elektros rinka, kaip veikia elektros birža, nuo ko priklauso didmeninės elektros kainos, kaip pasirinkti nepriklausomą elektros tiekėją ir daug kitos naudingos informacijos.  Išsamiau »

Jaunimo apdovanojimai 2014

Kretingos rajono savivaldybės Jaunimo reikalų taryba kviečia organizacijas ir asmenis iki š. m. vasario 18 d. siūlyti kandidatus šiems apdovanojimams:  Išsamiau »

Kviečiame teikti paraiškas atvirų jaunimo erdvių veiklos programoms vykdyti

Galimi pareiškėjai - Kretingos rajono kultūros centrai, jų skyriai, bibliotekos ir jų filialai, mokyklos, daugiafunkciai centrai ir bendruomenės. Paraiškos teikiamos iki 2015 m. sausio 30 d. pagal patvirtintą formą, vadovaujantis savivaldybės tarybos 2012 m. gruodžio 20 d. sprendimu Nr. 434 ir 2014 m. lapkričio 27 d. sprendimu Nr. 353 (nuostatai).  Išsamiau »

Kontaktinio centro pranešimų sistema

Kviečiame verslininkus naudotis pažangia PGKC pranešimų sistema:

https://messagebox.verslovartai.lt

Paslaugų ir gaminių kontaktinis centras įsteigtas siekiant supaprastinti Lietuvoje galiojančias administracines procedūras, užtikrinti administracinių procedūrų teikimą „vieno langelio“ principu. Aktuali informacija verslui teikiant paslaugas Lietuvoje prieinama per Paslaugų ir gaminių kontaktinio centro portalą.  Išsamiau »