Informaciniai skelbimai

Kviečiame į nemokamas lauko mankštas

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja sveikatinimo mankštas prie lauko treniruoklių. Mankšta, nuolatinis judėjimas – natūralus būdas stiprinti savo sveikatą. Reguliari mankšta gerina psichinę sveikatą, užkerta kelią atsirasti nerimui, depresijai. Vyresnio amžiaus žmonėms rekomenduojama mankštintis kasdien bent po 30 min. – to pakanka sustiprinti viso organizmo raumenis, palaikyti lankstumą bei pagerinti miego kokybę.  Išsamiau »

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras kviečia kretingiškius į nemokamas aerobikos treniruotes

Aerobika – tai besikartojantys fiziniai pratimai, kurių metu dirba kiek įmanoma daugiau raumenų grupių. Fiziniai pratimai yra atliekami pagal muziką, todėl tai puikiai atpalaiduos ir pakels nuotaiką. Aerobikos pratimai – puiki fizinio aktyvumo ir sveikatos stiprinimo priemonė.  Išsamiau »

Organizuojami II-ojo etapo gyventojų susirinkimai dėl namų atnaujinimo (modernizavimo) investicijų planų tvirtinimo

Rugsėjo 10-25 dienomis vyks daugiabučių gyvenamųjų namų (kiekvieno daugiabučio susitikimo laikas pateiktas lentelėje) gyventojų susirinkimai dėl namo atnaujinimo (modernizavimo) priemonių varianto pasirinkimo ir namo atnaujinimo (modernizavimo) investicijų plano tvirtinimo. Susirinkimo vieta – daugiabučio namo kiemas prie I laiptinės. Šiame susirinkime privaloma dalyvauti visiems daugiabučio namo butų savininkams. Su savimi būtina turėti asmens dokumentą.  Išsamiau »

Jaunimo informacinė mugė

Jaunimo informacinė mugė (Vasaros estrada, Kretinga, 2014-09-13)

15.00-15.15 Informacinės mugės atidarymas.  Išsamiau »

Rugsėjo 16 d. Kretingoje – seminarai verslumo klausimais

Rugsėjo 16 d. Kretingos rajono savivaldybės administracijos Posėdžių salėje (Savanorių g. 29A) Jaunimo verslumo skatinimo asociacija organizuoja renginį, kurio metu dalyviai bus supažindinti su verslo planavimo procesu: nuo idėjos iki įmonės steigimo.

Esamo verslo savininkams bus pristatytos efektyvios plėtros galimybės.  Išsamiau »

Socialinė parama mažas pajamas gaunančioms šeimoms

Artėjant naujiems mokslo metams primename, kad mažas pajamas gaunančių šeimų vaikai turi galimybę gauti nemokamą maitinimą ir paramą mokinio reikmenims įsigyti.

Mokiniai turi teisę į nemokamą maitinimą mokykloje ir paramą mokinio reikmenims įsigyti, jeigu pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį yra mažesnės kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio (525 Lt).

Šeimos, kurios sunkiai verčiasi, ar jų darbinės pajamos svyruoja, dėl nemokamo maitinimo vaikams gali kreiptis visus mokslo metus, o dėl paramos mokinio reikmenims einamaisiais metais įsigyti – iki spalio 5 dienos.  Išsamiau »

Šiaurietiško ėjimo technikos tobulinimas

Kviečiame į nemokamus šiaurietiško ėjimo mokymus.

Šiaurietiškas ėjimas yra visiems prieinama ir greitai išmokstama fizinio aktyvumo forma, o fizinis aktyvumas turi tiesioginį ir esminį poveikį žmogaus sveikatai. Bet tam, kad šiaurietiškas ėjimas būtų efektyvus ir einant lazdomis dirbtų 90 proc. kūno raumenų, reikia žinoti jo techniką.  Išsamiau »

Elektronikos ir baterijų atliekoms – specialios aikštelės

Kretingos rajono savivaldybė kartu su Gamintojų ir Importuotojų Asociacija ir Lietuvių kino akademija organizuoja bendrą projektą, kurio metu regionų gyventojai ne tik gali pasižiūrėti naujausius lietuviškus filmus nemokamai, bet ir yra skatinami tinkamai tvarkyti atliekas.  Išsamiau »

Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos informacija

Vartotojus konsultuoja Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos Regioninės veiklos koordinavimo skyriaus specialistas Klaipėdos apskrityje (Vytauto g. 21, Palanga) arba telefonu 846 241 608 ir el. paštu evelina [dot] pilitauskaite [at] vvtat [dot] lt pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 8.00 val. iki 17.00 val., penktadieniais - nuo 8.00 iki 15.45 val.  Išsamiau »

Steigiamas Savižudybių prevencijos biuras

Nuo spalio 1 d. Valstybinio psichikos sveikatos centro struktūroje pradės veikti Savižudybių prevencijos biuras. Tokio biuro įsteigimas numatytas Psichikos sveikatos strategijos įgyvendinimo ir savižudybių prevencijos veiksmų 2014-2016 m. plane.  Išsamiau »

Lietuvos savivaldybių asociacija kviečia dalyvauti Europos savivaldybių ir regionų savaitės renginiuose

Informuojame, kad jau prasidėjo registracija dalyvauti jau dvyliktą kartą Briuselyje rengiamų Europos savivaldybių ir regionų savaitės, kitaip vadinamos „Atvirų durų dienomis“, renginiuose. Šios savaitės metu surengiama daugiau nei šimtas įvairių seminarų, konferencijų, posėdžių regioninės politikos, aplinkosaugos, energetikos, vietos ekonomikos konkurencingumo stiprinimo ir kita Europos savivaldybėms ir regionams aktualia tematika. „Atvirų durų dienos“ kasmet sulaukia penkių-septynių tūkstančių ES valstybių narių regionų ir savivaldybių atstovų.  Išsamiau »

Kretingos rajono M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje - LESTO paslaugų savitarnos vieta

Lietuvos elektros skirstomųjų tinklų operatorius LESTO, rūpindamasis klientų aptarnavimo kokybe, nuolat ieško naujų, patogių klientui aptarnavimo būdų ir kanalų. Atsižvelgdama į sparčiai populiarėjantį naudojimąsi elektroninėmis paslaugomis, LESTO kartu su Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešąja biblioteka įrengė kompiuterizuotą savitarnos vietą, kurioje LESTO klientas gali įsigyti visas LESTO paslaugas per www.manoelektra.lt svetainę.  Išsamiau »