Informaciniai skelbimai

Komitetų posėdžiai

Kviečiame į nemokamus užsiėmimus „Auginu sveiką ir laimingą vaiką“

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras kviečia į užsiėmimus „Auginu sveiką ir laimingą vaiką. Š. m. balandžio 29 d. 16.00 val. paskaita „Pirmųjų dantukų priežiūra“. Svečiuose higienistė Kristina Eismontienė.  Išsamiau »

2015 metais tęsiama parama asbestinių stogų dangos keitimui

Norintys pasinaudoti parama asbestinių stogų dangos keitimui paraiškas gali teikti nuo š. m. kovo 2 d. iki balandžio 30 d.

Paraiškos priimamos Nacionalinėje mokėjimų agentūroje prie Žemės ūkio ministerijos, adresu Naujoji Uosto g. 11, 92121, Klaipėda, tel. +370 46 431 402.  Išsamiau »

Vyks žemės dangos ir žemės naudojimo statistinis tyrimas

Europos Komisijos (EK) statistikos tarnybos (EUROSTATO) nurodymu UAB „Vides eksperti“ atliks žemės dangos, naudojimo ir pokyčių tyrimą Baltijos šalyse, įskaitant ir Kretingos rajono savivaldybę. Tyrimas bus atliekamas 2015 m. kovo–spalio mėnesiais. Projekto pavadinimas – LUCAS 2015, http://ec.europa.eu/eurostat/web/lucas/overview .  Išsamiau »

Organizuojamas šiaurietiško ėjimo turas

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras šį pavasarį Kretingos rajone organizuoja ŠIAURIETIŠKO ĖJIMO TURĄ!

Šiaurietiškas ėjimas – tai vaikščiojimas specialia technika su tam skirtomis lazdomis. Tai puiki fizinio aktyvumo ir sveikatos saugojimo bei stiprinimo forma, tinkanti bet kurio amžiaus žmonėms, bet kokiu oru ir bet kuriuo metų laiku.  Išsamiau »

Paskutinį balandžio šeštadienį – akcija „Darom 2015“

Š. m. balandžio 25 d., šeštadienį, 10 val. visoje Lietuvoje vyks kasmetinė švaros akcija „Darom 2015“. Kviečiame Kretingos rajono savivaldybės gyventojus prisijungti prie švaros akcijos ir šiemet. Laukiame įstaigų, įmonių, organizacijų, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų, šeimų ir kiekvieno gyventojo!  Išsamiau »

Informacija asmenims, turintiems teisę į paramą būstui išsinuomoti ir gyvenantiems savivaldybės socialiniuose būstuose

Kretingos rajono savivaldybės administracija informuoja, kad nuo 2015 m. sausio 1 d. įsigaliojus Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymui, asmenys ir šeimos, įrašyti į savivaldybės sudarytus asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti sąrašus, bei savivaldybės socialinio būsto nuomininkai kasmet iki gegužės 1 d. Gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka privalo deklaruoti turtą (įskaitant gautas pajamas).  Išsamiau »

Būsimas ir esamas mamytes ir tėvelius kviečiame į nemokamas paskaitas Kretingoje

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas paskaitas nėščiosioms Kretingoje.  Išsamiau »

Kviečia teikti paraiškas pagal Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondo programą

Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondas (toliau – LAAIF) skelbia kvietimą teikti paraiškas paramai gauti pagal Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondo programos 2015 m. lėšų naudojimo finansavimo kryptis, patvirtintas LR Aplinkos ministro 2015 m. vasario 3 d. įsakymu Nr. D1-92.  Išsamiau »

Organizuojamas daugiabučio namo butų savininkų balsavimas dėl bendrojo naudojimo objektų administratoriaus pasirinkimo

Vadovaujantis Civilinio kodekso 4.84 straipsnio 1 ir 3 dalimis, Kretingos rajono savivaldybės administracija organizuoja daugiabučio namo Vilniaus g. 31B, Kretingos m., butų savininkų balsavimą raštu dėl bendrojo naudojimo objektų administratoriaus pasirinkimo.  Išsamiau »

Kretingos rajono savivaldybė skelbia paraiškų priėmimą Kultūros ir meno premijai gauti

Premijos gali būti skiriamos meno ir kultūros kūrėjams (asmenims, kolektyvams, kūrėjų grupėms), gyvenantiems Kretingos rajone (studijuojantiems, dirbantiems ir pan.), bei rajono kultūros įstaigoms už pastarųjų metų reikšmingą ir aktyvią kūrybinę ar kultūrinę veiklą (išsamesnė informacija www.kretinga.lt → Kultūra → Dokumentai → Kretingos rajono savivaldybės kultūros ir meno premijų skyrimo nuostatai).

Paraiškos priimamos ir registruojamos Kretingos rajono savivaldybėje (Savanorių g. 29 A) iki 2015 m. gegužės 2 d.

Prasidėjo traktorių ir jų priekabų techninė apžiūra

Informuojame, kad prasidėjo kasmetinė traktorių ir jų priekabų techninė apžiūra. Techninės apžiūros tikslas – kontroliuoti ir įvertinti traktorių techninę būklę, siekti, kad eksploatuojami traktoriai nekeltų pavojaus žmonių sveikatai ir žalos aplinkai, patikrinti registracijos duomenis.

   Išsamiau »

Kviečiame į šiaurietiško ėjimo mokymus

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras kviečia visus norinčius, bet nemokančius vaikščioti šiaurietiškai į pamoką išmokti, o mokančius patobulinti šiaurietiško ėjimo techniką. Užsiėmimai Kretingoje: Balandžio 2, 9, 23 dienomis 17.00 val. Kretingos Dvaro parke (renkamės prie astronominio laikrodžio).  Išsamiau »

Dėl adresų pakeitimo Vilniaus gatvėje, Kretingos m.

Informuojame, kad vadovaujantis Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymu Nr. 1V – 57 „Dėl Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo ir Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau - Tvarkos aprašas) 7 punktu numeriai žemės sklypams, kuriuose leidžiama pastatų statyba, pastatams ir jų kompleksams suteikiami iš eilės didėjimo tvarka nuo gatvės pradžios taško, nustatomo pagal Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro įsakymu.

Atkreipiame dėmesį, kad adresai Kretinga, Vilniaus g. 31B, Vilniaus g. 31A yra tarp adresų Kretinga, Vilniaus g. 35 ir Kretinga, Vilniaus g. 37, t.y. neatitinka Tvarkos aprašo 7 punkto reikalavimų.  Išsamiau »