Informaciniai skelbimai

Organizuojama "Baltijos keliui - 25" socialinė akcija

"Baltijos keliui - 25" prezentacijaVšĮ „Saugi pradžia“ drauge su kitomis SDG grupės įmonėmis kviečia entuziastingus visų trijų Baltijos valstybių žmones dalyvauti automobilių žygyje legendiniu Baltijos keliu nuo Vilniaus iki Talino, aplankant Ukmergę, Panevėžį, Pasvalį, Saločius, Bauskę, Rygą, Ciesę, Valmirą, Riujieną, Viljandį, Tiūrį, Raklą.  Išsamiau »

Skelbiama pakaitinio valstybės tarnautojo, priimamo į Architektūros ir teritorijų planavimo sk. vyr. spec. pareigas, atranka

Valstybės tarnybos departamentas 2014-07-29 interneto tinklalapyje adresu http://www.vtd.lt/index.php?-2024453322 paskelbė pakaitinio valstybės tarnautojo, priimamo į Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausiojo specialisto (A lygis 11 kategorija) pareigas, atranką.  Išsamiau »

Elektronikos ir baterijų atliekoms – specialios aikštelės

Kretingos rajono savivaldybė kartu su Gamintojų ir Importuotojų Asociacija ir Lietuvių kino akademija organizuoja bendrą projektą, kurio metu regionų gyventojai ne tik gali pasižiūrėti naujausius lietuviškus filmus nemokamai, bet ir yra skatinami tinkamai tvarkyti atliekas.  Išsamiau »

Labdara maisto produktais Kretingos kaimiškojoje seniūnijoje

Labdara maisto produktais Kretingos kaimiškojoje seniūnijoje bus dalijama 2014m. liepos mėn:

Vydmantai (prie bibliotekos)

  • Liepos 24 d. 10 -12 val.
  • Liepos 25 d. 10-12 val.

Kurmaičiai (buvusiuose kultūros namuose)  Išsamiau »

Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos informacija

Vartotojus konsultuoja Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos Regioninės veiklos koordinavimo skyriaus specialistas Klaipėdos apskrityje (Vytauto g. 21, Palanga) arba telefonu 846 241 608 ir el. paštu evelina [dot] pilitauskaite [at] vvtat [dot] lt pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 8.00 val. iki 17.00 val., penktadieniais - nuo 8.00 iki 15.45 val.  Išsamiau »

Steigiamas Savižudybių prevencijos biuras

Nuo spalio 1 d. Valstybinio psichikos sveikatos centro struktūroje pradės veikti Savižudybių prevencijos biuras. Tokio biuro įsteigimas numatytas Psichikos sveikatos strategijos įgyvendinimo ir savižudybių prevencijos veiksmų 2014-2016 m. plane.

Pasak l. e. sveikatos apsaugos ministro pareigas Vytenio Povilo Andriukaičio, biuro įsteigimas – tai tik viena iš Psichikos sveikatos strategijos įgyvendinimo ir savižudybių prevencijos veiksmų plano priemonių.

„Būtina įvairioms institucijoms jungti visas pastangas, kad šalies gyventojai nesirinktų šio tragiško būdo išspręsti savo problemas. Reikia daugiau lėšų ir žmonių įtraukti į nemedikamentinį psichikos problemų sprendimų kelią, sutelkti kuo daugiau sociopsichologinių priemonių, saugant žmones nuo tragiško pasirinkimo“, – sakė V.P. Andriukaitis.  Išsamiau »

Informacija apie 2013 m. socialinės apsaugos rodiklius Kretingos rajono savivaldybėje

2013 m., palyginti su 2012 m., vidutinis metinis senatvės pensijų gavėjų skaičius Kretingos rajono savivaldybėje padidėjo 1,5 proc. ir sudarė 7892. 2013 m. senatvės pensijų gavėjų 1 tūkst. darbingo amžiaus gyventojų buvo 320, o tai – 1,9 proc. daugiau nei 2012 m.

Praėjusiais metais, lyginant su 2012 m., vidutinis metinis valstybinio socialinio draudimo netekto darbingumo (įskaitant invalidumo) pensijų gavėjų skaičius Savivaldybėje sumažėjo 0,6 proc. ir sudarė 2044 tūkst. 2013 m. Savivaldybėje 1 tūkst. darbingo amžiaus gyventojų vidutiniškai teko 83 netekto darbingumo (invalidumo) pensijas gaunantys asmenys.

2013 m. Savivaldybėje išlaidos išmokoms vaikus auginančioms šeimoms sudarė 2408,9 tūkst. litų, t.y. 10,5 proc. mažiau palyginti su 2012 m. Pernai, lyginant su 2012 m., Savivaldybėje 29,1 proc. sumažėjo išlaidų socialinei pašalpai.  Išsamiau »

Lietuvos savivaldybių asociacija kviečia dalyvauti Europos savivaldybių ir regionų savaitės renginiuose

Informuojame, kad jau prasidėjo registracija dalyvauti jau dvyliktą kartą Briuselyje rengiamų Europos savivaldybių ir regionų savaitės, kitaip vadinamos „Atvirų durų dienomis“, renginiuose. Šios savaitės metu surengiama daugiau nei šimtas įvairių seminarų, konferencijų, posėdžių regioninės politikos, aplinkosaugos, energetikos, vietos ekonomikos konkurencingumo stiprinimo ir kita Europos savivaldybėms ir regionams aktualia tematika. „Atvirų durų dienos“ kasmet sulaukia penkių-septynių tūkstančių ES valstybių narių regionų ir savivaldybių atstovų.

Maloniai kviečiame Jus ir Jūsų savivaldybių politikus bei kitus darbuotojus registruotis ir dalyvauti „Atvirų durų dienų“ renginiuose. Registracija į šiuos renginius vyksta tik internete, naudojantis vieninga informacine sistema. Pagrindinės registravimosi sąlygos: kiekvienas dalyvis registruojasi pats individualiai ir pats padengia visas dalyvavimo renginyje išlaidas.  Išsamiau »

Labdara maisto produktais Kretingos mieste

Labdara maisto produktais Kretingos mieste bus dalijama 2014 m. liepos mėn.:

  •  24 dieną - nuo 9 val. iki 15 val.
  •  25 dieną - nuo 9 val. iki 15 val.
  •  28 dieną - nuo 9 val. iki 15 val.

Maisto produktus atvykti atsiimti savivaldybei priklausančiame garaže, esančiame prie šv. Antano namelio.  Išsamiau »

Skelbiamas konkursas Kretingos rajono Rūdaičių mokyklos direktoriaus pareigoms eiti

Kretingos rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą Kretingos rajono Rūdaičių mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.  Išsamiau »

Skelbiamas konkursas Kretingos rajono Kurmaičių pradinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti

Kretingos rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą Kretingos rajono Kurmaičių pradinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.  Išsamiau »

Gyventojams bus išdalinta 100 tūkst. dėžučių elektronikos atliekoms rūšiuoti

Netrukus kiekvienas norintis turės galimybę patogiai rūšiuoti smulkias elektros ir elektroninės įrangos atliekas – „EMP recycling“ (EMP) pradėjo nemokamai dalinti specialias dėžutes šioms atliekoms kaupti. Iš viso bus išdalyta 100 tūkst. dėžučių.  Išsamiau »

Kretingos rajono M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje - LESTO paslaugų savitarnos vieta

Lietuvos elektros skirstomųjų tinklų operatorius LESTO, rūpindamasis klientų aptarnavimo kokybe, nuolat ieško naujų, patogių klientui aptarnavimo būdų ir kanalų. Atsižvelgdama į sparčiai populiarėjantį naudojimąsi elektroninėmis paslaugomis, LESTO kartu su Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešąja biblioteka įrengė kompiuterizuotą savitarnos vietą, kurioje LESTO klientas gali įsigyti visas LESTO paslaugas per www.manoelektra.lt svetainę.  Išsamiau »

Kviečiame moksleivius registruotis į šeštąjį projektą „Moksleiviai – į Vyriausybę“

Nuo 2014-06-03 prasideda registracija į jau šeštąjį kartą vyksiantį projektą „Moksleiviai – į Vyriausybę“. Kasmet vis didesnio populiarumo ir jaunimo dėmesio sulaukiantį projektą organizuoja Lietuvos Respublikos Vyriausybė kartu su Lietuvos moksleivių sąjunga, Nacionaline moksleivių akademija ir Lietuvos mokinių parlamentu.

Paskutinę vasaros savaitę – rugpjūčio 25-29 dienomis – 30 atrinktų moksleivių praleis intensyviai dirbdami Vyriausybėje, dalyvaudami posėdžiuose, susitikimuose, bendraudami su ministrais ir pačiu premjeru.  Išsamiau »

Kreipėsi dėl paramos Serbijai

Lietuvos savivaldybių asociacija kreipėsi į Lietuvos savivaldybes dėl paramos gamtinės nelaimės ištiktai Serbijai. Itin gausios liūtys, didžiausios nuo pat meteorologinių stebėjimų pradžios, taip pat kamuoja ir Bosniją bei Hercegoviną. Jau yra žuvusių žmonių, sugriauta nemažai pastatų.

Serbijos miestų ir savivaldybių nuolatinė konferencija kreipėsi į visos Europos savivaldybes bei jų asociacijas su prašymu teikti paramą nukentėjusiems nuo gamtinės katastrofos.

Laukiama pagalbos daiktais (maisto, kūdikių reikmenų, antklodžių, batų ir kt.). Pagalba organizuojama per Serbijos ambasadas Varšuvoje, Kopenhagoje ir Maskvoje.

Kretingos rajono savivaldybės informacija