Informaciniai skelbimai

Komitetų posėdžiai

Labdara maisto produktais Kretingos kaimiškoje seniūnijoje

Labdara maisto produktais Kretingos kaimiškoje seniūnijoje bus dalijama 2014 m. rugsėjo mėn.:

Vydmantai (prie bibliotekos):  Išsamiau »

  • Rugsėjo 24 d. 10-12 val.
  • Rugsėjo 25 d. 10-12 val.

Labdara maisto produktais Kretingos mieste

Labdara maisto produktais Kretingos mieste bus dalijama 2014 m. rugsėjo mėn.:

  • 24 dieną - nuo 9 val. iki 15 val.
  • 25 dieną - nuo 9 val. iki 15 val.
  • 26 dieną - nuo 9 val. iki 15 val.

Maisto produktus atvykti atsiimti savivaldybei priklausančiame garaže, esančiame prie šv. Antano namelio.  Išsamiau »

Kretingiškiai kviečiami į atšvaitų dalinimo akciją

Rugsėjo 16-20 d. Lietuvoje ir Europoje vyksta Judriosios savaitės renginiai. Taip siekiama skatinti Europos šalių vietos valdžios institucijas diegti ir populiarinti tvarias transporto priemones ir skatinti gyventojus išbandyti susisiekimo automobiliais alternatyvas.  Išsamiau »

Kretingoje – Rudens derliaus ir Moliūgo šventė

2014 m. rugsėjo 27 d., šeštadienį, susirinkti Kretingoje, Rotušės aikštėje, kviečia tradicinė šventė „Rudens derlius – 2014“.  Išsamiau »

Informacija Kretingos miesto ir Kartenos seniūnijų gyventojams

Informuojame, kad 2014 m. rugsėjo 20 d. nuo 10:00 iki 20:00 val. Kretingos miesto šiaurinėje dalyje nuo J. Pabrėžos gatvės iki Sodų gatvės ir nuo Kretingos miesto tvenkinio iki Grafų Tiškevičių gatvės vyks bendros Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės 306 pėstininkų kuopos karių ir Valstybinės sienos apsaugos tarnybos pareigūnų pratybos.  Išsamiau »

Neįgaliųjų socialinės integracijos srityje veikiančių organizacijų dėmesiui

Vadovaujantis Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų finansavimo aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2012 m. liepos 20 d. įsakymu Nr. A1-345 4 punktu, skelbiamas 2015 m. Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų finansavimo konkursas.  Išsamiau »

Skelbiamas konkursas karjeros valstybės tarnautojo pareigoms užimti

Kretingos rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą į Švietimo skyriaus skyriaus vyriausiojo specialisto (karjeros valstybės tarnautojo) pareigas (A lygis 10 kategorija).  Išsamiau »

Užsiėmimai „Auginu sveiką ir laimingą vaiką“

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras, Kretingoje organizuoja naujus užsiėmimus „Auginu sveiką ir laimingą vaiką“. Užsiėmimų metu, kūdikių besilaukiančios ir mažylius auginančios mamytės bei tėveliai kartu su savo vaikučiais kviečiami ne tik pasisemti žinių apie vaikelio auginimą, bet ir pabendrauti su kitomis mamytėmis bei tėveliais, pasidalinant savo patirtimi. Užsiėmimai vyks vaikų žaidimų kambaryje „Karapūzas“, tad drąsiai kviečiame atsivesti ir savo mažylius. Kol tėvai semsis žinių, vaikai galės pažaisti tarpusavyje. Užsiėmimų metu specialistai stengsis atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.  Išsamiau »

Daugiabučių namų gyventojams – galimybė susipažinti su renovacijos programa

UAB „Inlinen“, įgyvendindama pasirašytą sutartį su LR Aplinkos ministerijai pavaldžia institucija VšĮ Būsto energijos taupymo agentūra, organizuoja renginius, skirtus daugiabučių namų atnaujinimo skatinimui.

Šie mokymai yra nemokami ir jų tikslinė auditorija yra daugiabučių namų bendrijos nariai, jungtinės veiklos sutartį pasirašę daugiabučių namų savininkai ir daugiabučius namus administruojančių bendrovių atstovai.  Išsamiau »

Visi piliečiai aštuntą kartą kviečiami pasitikrinti Konstitucijos žinias

Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija tradiciškai kviečia pasitikrinti žinias – laikyti Konstitucijos egzaminą. Kaip ir kasmet, norintiems laikyti egzaminą ir siekti aukščiausio įvertinimo, duris atveria Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybės. Čia egzaminą kviečiami laikyti visi norintys Lietuvos Respublikos piliečiai, taip pat teisinį išsilavinimą turintys ar dar tebestudijuojantys asmenys.

Pirmasis egzamino etapas vyks rugsėjo 30 dieną (antradienį), 12 valandą.  Išsamiau »

Susitikimas su regioninės atliekų tvarkymo sistemos kūrėjais

Projekto Klaipėdos regiono komunalinių atliekų tvarkymo sistemos plėtra (Nr. VP3-3.2-AM-01-V-02-005) viešinimas.

Šių metų rugsėjo 18 d., 14 val. Kretingos rajono savivaldybės posėdžių salėje (Savanorių g. 29A) vietos politikus, individualių namų savininkus ir sodininkus kviečiame į susitikimą su regioninės atliekų tvarkymo sistemos kūrėjais.  Išsamiau »

Kviečiame į šventę „Rudens derlius – 2014“

Maloniai kviečiame į šventę „Rudens derlius 2014“, kuri vyks š. m. rugsėjo 27 d. (šeštadienį) Kretingoje, Rotušės aikštėje.

Kviečiame kulinarinio paveldo gamintojus, ūkininkus ir žemės ūkio gėrybių augintojus, medžiotojus, žolininkus, gėlininkus, bitininkus, sodininkus, liaudies meistrus, tradicinių amatų puoselėtojus ir visus nagingus bei kūrybingus žmones prekiauti savo gaminiais, sukurtais dirbiniais, produktais šventėje „Rudens derlius 2014“.  Išsamiau »

VRM rekomendacija dėl savivaldybių vykdomų viešųjų pirkimų

Lietuvos savivaldybių, įgyvendinančių Europos Sąjungos (toliau – ES) struktūrinių fondų lėšomis finansuojamus projektus pagal Vidaus reikalų ministerijos administruojamas 2007-2013 m. Sanglaudos skatinimo veiksmų programos 1 prioriteto priemones, vykdomus viešuosius pirkimus dažnai apskundžia viešuosiuose pirkimuose dalyvaujantys tiekėjai dėl pažeistų viešųjų pirkimų procedūrų. Dėl to stringa projektų įgyvendinimas ir iškyla rizika ES struktūrinių fondų lėšų panaudojimui.  Išsamiau »