Naujienos

Patvirtintas apleistų žemės sklypų sąrašas

Rugpjūčio 22 d. Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Domarkas įsakymu Nr. A1-678 patvirtino 2014 m. savivaldybės teritorijoje esančių nenaudojamų kitos paskirties žemės sklypų sąrašą.

Patvirtintas sąrašas, į kurį įtraukti 172 savininkų ir 6 nuomininkų (naudotojų) žemės sklypai, artimiausiomis dienomis bus išsiųstas Valstybinei mokesčių inspekcijai prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos, kuri žemės mokestį už 2014 metus savininkams skaičiuos 4 proc. žemės mokesčio tarifu.  Išsamiau »

Pasirašyta trišalė sutartis su kardiologijos studijų programos rezidente

Kretingos rajono savivaldybė, vykdydama 2012 m. gegužės 31 d. Tarybos sprendimą Nr. T2-187 „Dėl Kretingos sveikatos priežiūros specialistų studijų rėmimo programos lėšų skyrimo tvarkos ir studijų rėmimo programos komisijos darbo reglamento tvirtinimo“, priėmė sprendimą remti kardiologijos studijų rezidentą.

Gavus Lietuvos sveikatos mokslų universiteto kardiologijos studijų programos rezidentės Justinos Atkočaitytės prašymą ir įsipareigojimą penkerius metus dirbti Kretingoje, rugpjūčio 21 d. savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Domarkas, VšĮ Kretingos ligoninės vyriausioji gydytoja Ilona Volskienė ir rezidentė J. Atkočaitytė pasirašė trišalę sutartį.  Išsamiau »

Kvietė prisijungti prie Memorandumo ir sąžiningai perskaičiuoti kainas

Rugpjūčio 20 d. Kretingos rajono savivaldybės vadovų organizuotame pasitarime su savivaldybės kontroliuojamų įmonių vadovais ir finansininkais kalbėta apie pasirengimą euro įvedimui.  Išsamiau »

Skelbimai

Komitetų posėdžiai

Rugsėjo 16 d. Kretingoje – seminarai verslumo klausimais

Rugsėjo 16 d. Kretingos rajono savivaldybės administracijos Posėdžių salėje (Savanorių g. 29A) Jaunimo verslumo skatinimo asociacija organizuoja renginį, kurio metu dalyviai bus supažindinti su verslo planavimo procesu: nuo idėjos iki įmonės steigimo.

Esamo verslo savininkams bus pristatytos efektyvios plėtros galimybės.

Renginio metu didelis dėmesys bus skiriamas finansavimo šaltinių analizei ir ES paramos galimybėms verslui.  Išsamiau »

Informacija apie socialinę paramą mažas pajamas gaunančioms šeimoms

Artėjant naujiems mokslo metams primename, kad mažas pajamas gaunančių šeimų vaikai turi galimybę gauti nemokamą maitinimą ir paramą mokinio reikmenims įsigyti.

Mokiniai turi teisę į nemokamą maitinimą mokykloje ir paramą mokinio reikmenims įsigyti, jeigu pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį yra mažesnės kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio (525 Lt).

Šeimos, kurios sunkiai verčiasi, ar jų darbinės pajamos svyruoja, dėl nemokamo maitinimo vaikams gali kreiptis visus mokslo metus, o dėl paramos mokinio reikmenims einamaisiais metais įsigyti – iki spalio 5 dienos.  Išsamiau »

Šiaurietiško ėjimo technikos tobulinimas

Kviečiame į nemokamus šiaurietiško ėjimo mokymus.

Šiaurietiškas ėjimas yra visiems prieinama ir greitai išmokstama fizinio aktyvumo forma, o fizinis aktyvumas turi tiesioginį ir esminį poveikį žmogaus sveikatai. Bet tam, kad šiaurietiškas ėjimas būtų efektyvus ir einant lazdomis dirbtų 90 proc. kūno raumenų, reikia žinoti jo techniką.

Kviečiame visus, mokančius ir niekad nebandžiusius šiaurietiško ėjimo, į nemokamus užsiėmimus. Jų metu jau išbandžiusieji šią fizinio aktyvumo formą patobulins savo techniką, o nemokantieji išmoks šio puikaus ir naudingo ėjimo.

Mokymai vyks Kretingos dvaro parke (renkamės prie Astronominio laikrodžio) rugpjūčio 28 d., rugsėjo 11 d., 25 d. 17 val. Mokymai nemokami. Būtina išankstinė registracija. Registracija vyksta tel. (8 46) 23 47 96, mob. (8 612) 30176, el. paštas: rasa [at] sveikatosbiuras [dot] lt.

Organizuojama „Baltijos keliui - 25“ socialinė akcija

"Baltijos keliui - 25" prezentacijaVšĮ „Saugi pradžia“ drauge su kitomis SDG grupės įmonėmis kviečia entuziastingus visų trijų Baltijos valstybių žmones dalyvauti automobilių žygyje legendiniu Baltijos keliu nuo Vilniaus iki Talino, aplankant Ukmergę, Panevėžį, Pasvalį, Saločius, Bauskę, Rygą, Ciesę, Valmirą, Riujieną, Viljandį, Tiūrį, Raklą.  Išsamiau »

Dėl adresų pakeitimo Tiekėjų gatvėje, Kretingos m.

Informuojame, kad vadovaujantis Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymu Nr. 1V – 57 „Dėl Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo ir Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau - Tvarkos aprašas) 7 punktu numeriai žemės sklypams, kuriuose leidžiama pastatų statyba, pastatams ir jų kompleksams suteikiami iš eilės didėjimo tvarka nuo gatvės pradžios taško, nustatomo pagal Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro įsakymu.  Išsamiau »

Dėl adresų pakeitimo Briedžio gatvėje, Kretingos m.

Informuojame, kad vadovaujantis Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymu Nr. 1V – 57 „Dėl Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo ir Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau - Tvarkos aprašas) 4 punktu, pastatams ir jų kompleksams suteikti numeriai nurodo jų vietą gatvėje ar gyvenamoje vietovėje.  Išsamiau »

Skelbiama pakaitinio valstybės tarnautojo, priimamo į Architektūros ir teritorijų planavimo sk. vyr. spec. pareigas, atranka

Valstybės tarnybos departamentas 2014-07-29 interneto tinklalapyje adresu http://www.vtd.lt/index.php?-2024453322 paskelbė pakaitinio valstybės tarnautojo, priimamo į Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausiojo specialisto (A lygis 11 kategorija) pareigas, atranką.  Išsamiau »

Elektronikos ir baterijų atliekoms – specialios aikštelės

Kretingos rajono savivaldybė kartu su Gamintojų ir Importuotojų Asociacija ir Lietuvių kino akademija organizuoja bendrą projektą, kurio metu regionų gyventojai ne tik gali pasižiūrėti naujausius lietuviškus filmus nemokamai, bet ir yra skatinami tinkamai tvarkyti atliekas.  Išsamiau »

Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos informacija

Vartotojus konsultuoja Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos Regioninės veiklos koordinavimo skyriaus specialistas Klaipėdos apskrityje (Vytauto g. 21, Palanga) arba telefonu 846 241 608 ir el. paštu evelina [dot] pilitauskaite [at] vvtat [dot] lt pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 8.00 val. iki 17.00 val., penktadieniais - nuo 8.00 iki 15.45 val.  Išsamiau »

Steigiamas Savižudybių prevencijos biuras

Nuo spalio 1 d. Valstybinio psichikos sveikatos centro struktūroje pradės veikti Savižudybių prevencijos biuras. Tokio biuro įsteigimas numatytas Psichikos sveikatos strategijos įgyvendinimo ir savižudybių prevencijos veiksmų 2014-2016 m. plane.

Pasak l. e. sveikatos apsaugos ministro pareigas Vytenio Povilo Andriukaičio, biuro įsteigimas – tai tik viena iš Psichikos sveikatos strategijos įgyvendinimo ir savižudybių prevencijos veiksmų plano priemonių.

„Būtina įvairioms institucijoms jungti visas pastangas, kad šalies gyventojai nesirinktų šio tragiško būdo išspręsti savo problemas. Reikia daugiau lėšų ir žmonių įtraukti į nemedikamentinį psichikos problemų sprendimų kelią, sutelkti kuo daugiau sociopsichologinių priemonių, saugant žmones nuo tragiško pasirinkimo“, – sakė V.P. Andriukaitis.  Išsamiau »

Informacija apie 2013 m. socialinės apsaugos rodiklius Kretingos rajono savivaldybėje

2013 m., palyginti su 2012 m., vidutinis metinis senatvės pensijų gavėjų skaičius Kretingos rajono savivaldybėje padidėjo 1,5 proc. ir sudarė 7892. 2013 m. senatvės pensijų gavėjų 1 tūkst. darbingo amžiaus gyventojų buvo 320, o tai – 1,9 proc. daugiau nei 2012 m.

Praėjusiais metais, lyginant su 2012 m., vidutinis metinis valstybinio socialinio draudimo netekto darbingumo (įskaitant invalidumo) pensijų gavėjų skaičius Savivaldybėje sumažėjo 0,6 proc. ir sudarė 2044 tūkst. 2013 m. Savivaldybėje 1 tūkst. darbingo amžiaus gyventojų vidutiniškai teko 83 netekto darbingumo (invalidumo) pensijas gaunantys asmenys.

2013 m. Savivaldybėje išlaidos išmokoms vaikus auginančioms šeimoms sudarė 2408,9 tūkst. litų, t.y. 10,5 proc. mažiau palyginti su 2012 m. Pernai, lyginant su 2012 m., Savivaldybėje 29,1 proc. sumažėjo išlaidų socialinei pašalpai.  Išsamiau »

Lietuvos savivaldybių asociacija kviečia dalyvauti Europos savivaldybių ir regionų savaitės renginiuose

Informuojame, kad jau prasidėjo registracija dalyvauti jau dvyliktą kartą Briuselyje rengiamų Europos savivaldybių ir regionų savaitės, kitaip vadinamos „Atvirų durų dienomis“, renginiuose. Šios savaitės metu surengiama daugiau nei šimtas įvairių seminarų, konferencijų, posėdžių regioninės politikos, aplinkosaugos, energetikos, vietos ekonomikos konkurencingumo stiprinimo ir kita Europos savivaldybėms ir regionams aktualia tematika. „Atvirų durų dienos“ kasmet sulaukia penkių-septynių tūkstančių ES valstybių narių regionų ir savivaldybių atstovų.

Maloniai kviečiame Jus ir Jūsų savivaldybių politikus bei kitus darbuotojus registruotis ir dalyvauti „Atvirų durų dienų“ renginiuose. Registracija į šiuos renginius vyksta tik internete, naudojantis vieninga informacine sistema. Pagrindinės registravimosi sąlygos: kiekvienas dalyvis registruojasi pats individualiai ir pats padengia visas dalyvavimo renginyje išlaidas.  Išsamiau »

Skelbiamas konkursas Kretingos rajono Rūdaičių mokyklos direktoriaus pareigoms eiti

Kretingos rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą Kretingos rajono Rūdaičių mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.  Išsamiau »

Teritorijų planavimo komisijos informacija

Teritorijų planavimo komisijos posėdis Nr. 14 vyks 2014-08-20 14 val., Kretingos r. savivaldybės posėdžių salėje, Savanorių g. 29A, Kretinga. Posėdyje privalo dalyvauti planavimo organizatorius ar jo įgaliotas asmuo.

Šiam posėdžiui pateikti planavimo dokumentai:

 

1. Žemės sklypo (kad. Nr. 5630/0001:15), Žiogelių k., Kretingos r., detalusis planas.

2. Žemės sklypų (kad. Nr. 5617/0005:4, 5617/0005:8), Ėgliškių k., Kretingos r., detalusis planas.

 

 

Pradedamas rengti teritorijos detalusis planas

Informuojame, kad pradedamas rengti teritorijos, esančios Grūšlaukės k., Kretingos r., detalusis planas.  Išsamiau »

Visuomenės informavimas apie numatomą statinio projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant projektinius pasiūlymus

Visuomenės informavimas apie numatomą statinio projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant projektinius pasiūlymus
(duomenys pateikiami vadovaujantis STR 1.05.06:2010 „Statinio projektavimas“ VII skyriaus nustatyta tvarka)

Numatomo projektuoti statinio statybvietės adresas: Rožių g. 19E, Kretingsodžio k., Kretingos sen., Kretingos r.

Žemės skypo kadastrinis adresas: 5660/8001:1 Rūdaičių k.v.  Išsamiau »

Pradedamas rengti teritorijos detalusis planas

Informuojame, kad pradedamas rengti teritorijos tarp Kęstučio g., F. Janušio g., Laisvės g., Žemaičių g., Kretingos mieste detalusis planas.  Išsamiau »

Pradedamas rengti teritorijos detalusis planas

Informuojame, kad pradedamas rengti teritorijos tarp Kęstučio g., F. Janušio g., Laisvės g., Žemaičių g., Kretingos mieste detalusis planas.  Išsamiau »

Pradedamas rengti teritorijos detalusis planas

Informuojame, kad pradedamas rengti teritorijos tarp Kęstučio g., F. Janušio g., Laisvės g., Žemaičių g., Kretingos mieste detalusis planas.  Išsamiau »

Rengiamas žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas

Vadovaujantis, žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimo ir įgyvendinimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos žemės ūkio ir Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2014m. sausio 2d. įsakymu Nr. 3D-1/D1-1 „Dėl Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro ir Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2001 m. spalio 4d. įsakymo Nr. 3D-452/D1-513 „Dėl žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimo ir įgyvendinimo taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo rengiamas Šiaulių g. 35 Kretingos m. žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas.  Išsamiau »

Parengtas žemės sklypo planas Klaipėdos g. 51, Kretinga

Informuojame, apie parengtą žemės sklypo planą, prilyginamą detaliojo teritorijų planavimo dokumentui, adresu Klaipėdos g. 51, Kretinga.

Žemės sklypo planas parengtas pagal Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2011 m. rugsėjo 19 d. įsakymą Nr.A1-596.  Išsamiau »

Didmeninės prekybos sandėliavimo pastato Verslininkų g. 6, Vydmantų k., Kretingos sen., Kretingos r., projektinis pasiūlymas

Informuojame apie statinio: “Didmeninės prekybos sandėliavimo pastato Verslininkų g. 6, Vydmantų k., Kretingos sen., Kretingos r. sav., projektinis pasiūlymas. Adresas: Kretingos r. sav., Kretingos sen., Vydmantų k., Verslininkų g. 6.“ , kuriam Teritorijų planavimo įstatymo 20 straipsnyje nustatytais atvejais neparengti teritorijų planavimo dokumentai ir statyba konkrečiame žemės sklype leidžiama, parengus šio statinio projektinius pasiūlymus.  Išsamiau »

Dėl adresų pakeitimo Tiekėjų gatvėje, Kretingos m.

Informuojame, kad vadovaujantis Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymu Nr. 1V – 57 „Dėl Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo ir Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau - Tvarkos aprašas) 7 punktu numeriai žemės sklypams, kuriuose leidžiama pastatų statyba, pastatams ir jų kompleksams suteikiami iš eilės didėjimo tvarka nuo gatvės pradžios taško, nustatomo pagal Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro įsakymu.  Išsamiau »

Dėl adresų pakeitimo Briedžio gatvėje, Kretingos m.

Informuojame, kad vadovaujantis Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymu Nr. 1V – 57 „Dėl Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo ir Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau - Tvarkos aprašas) 4 punktu, pastatams ir jų kompleksams suteikti numeriai nurodo jų vietą gatvėje ar gyvenamoje vietovėje.  Išsamiau »

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali redakcija)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2014-01-13)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2013-11-22)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2013-07-14)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2012-10-10)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2012-08-02)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2012-04-23)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2011-10-05)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2011-01-13)

 

 

Techninių specifikacijų projektai
2014-08-20

Aikštės rekonstrukcija Turgaus g., Darbėnų mstl., Darbėnų sen., Kretingos r. (III etapas)-Darbėnų miestelio viešosios infrastruktūros ir gyvenamosios aplinkos sutvarkymas-papildomi automobilių stovėjimo aikštelės darbai

Techninių specifikacijų projektas

Pasiūlymų ir pastabų pateikimo terminas – iki 2014 m. rugpjūčio 30 d. 10.30 val.  Išsamiau »

2014-08-20

Techninio projekto „VšĮ Kretingos ligoninės pastatų renovavimas-avarinės būklės likvidavimas Žemaitės al. 1, Kretingoje“ keitimas

Techninių specifikacijų projektas

Pasiūlymų ir pastabų pateikimo terminas – iki 2014 m. rugpjūčio 30 d. 10.30 val.  Išsamiau »

2014-08-20

Kretingos dvaro sodybos pastato –amatų centro Vilniaus g. 37, Kretingos m., rekonstravimo projekto parengimas ir statybos darbų pagal parengtą projektą atlikimas

Techninių specifikacijų projektai

Pasiūlymų ir pastabų pateikimo terminas – iki 2014 m. rugpjūčio 30 d. 10.30 val.  Išsamiau »

2014-08-05

Žemės sklypų (ir/arba statinių) kadastrinių matavimų ir planų parengimas

Techninių specifikacijų projektas

Pasiūlymų ir pastabų pateikimo terminas – iki 2014 m. rugpjūčio 14 d. 15.30 val.  Išsamiau »

2014-07-24

Sporto ir sveikatingumo pastato Savanorių g. 23A, Kretingos m., statyba

Techninių specifikacijų projektas

Pasiūlymų ir pastabų pateikimo terminas – iki 2014 m. rugpjūčio 3 d. 15.00 val.  Išsamiau »

Vykdomi pirkimai
2014-08-05

Informacija apie pradedamus pirkimus 2014 m. rugpjūčio mėn.

Pirkimo objektas(pavadinimas)
Pirkimo objekto tipas (prekės, paslaugos ar darbai)
Pirkimo būdas
Priežastys, dėl kurių pasirinktas nurodytas pirkimo būdas (nurodomas Taisyklių punktas)
Medaliai Prekės Apklausa žodžiu 173.1 p.
Buto Turgaus a. 19-1, Darbėnų mstl., Kretingos r., rinkos vertės nustatymas Paslauga Apklausa 171 p.
Futbolo kamuoliai Prekės Apklausa žodžiu 173.1 p.
Laukinių sienų apšiltinimas Paslauga Apklausa žodžiu 173 p., 173.1 p.
Transporto paslaugos Paslaugos Apklausa žodžiu 173.1 p.
Sporto prekės Prekės Apklausa žodžiu 173.1 p.
Garažų paskirties pastatų Vilniaus g. 6, Kretingos m., griovimo darbai Darbai Mažos vertės pirkimas apklausos būdu 171 p., 176 p.
Suvenyrai - 4 vnt. Prekės Apklausa žodžiu 171 p., 173.1 p.
Konsultavimo paslauga Paslauga Mažos vertės pirkimas apklausos būdu 173.1 p.
Kretingos rajono savivaldybės nuosavybės teise valdomų socialinių būstų, esančių Klaipėdos g. 12-5, Kretingoje, langų su palangėmis iš lauko pusės ir Muitinės g. 14A-1, Kretingoje, durų įrengimas Darbai Apklausa raštu 172 p.
Lengvojo automobilio kėbulo plovimas Paslaugos Apklausa  171 p., 172 p., 173.1 p.
Informaciniai stendai Prekės Žodinė apklausa 173, 173.1. p.
Kretingos centrinės miesto dalies – Rotušės aikštės ir jos prieigų architektūrinės ir urbanistinės idėjos konkurso organizavimo paslaugos Paslauga Mažos vertės pirkimas apklausos būdu 173.1 p.
Lankstinukai A4 formato 70 vnt.
Sveikinimai A4 formato 30 vnt.
Prekės Apklausos 171 p.
Akustiniam aplinkos triukšmui jautrių vietų fizikiniai laboratoriniai tyrimai Paslauga Mažos vertės pirkimas apklausos būdu 171, 173.1 p.
Tinklinio inventorius Prekės Apklausa žodžiu 173.1 p.
Monitorius Samsung S22C300HS Prekė Apklausa žodžiu 173.1
Klaviatūra A4Tech KL-40 Prekė Apklausa žodžiu 173.1
LOGITECH B-100 OPTICAl MOUSE Prekė Apklausa žodžiu 173.1
Telefonas Prekė Apklausa žodžiu 173.1
Ūkinių prekių pirkimas Prekės Mažos vertės pirkimas apklausos būdu 171 ir 176 p.
 Išsamiau »
2014-07-01

Informacija apie pradedamus pirkimus 2014 m. liepos mėn.

 Išsamiau »
2014-05-30

Informacija apie pradedamus pirkimus 2014 m. birželio mėn.

 Išsamiau »
2014-04-30

Informacija apie pradedamus pirkimus 2014 m. gegužės mėn.

 Išsamiau »
2014-03-31

Informacija apie pradedamus pirkimus 2014 m. balandžio mėn.

 Išsamiau »
Skelbimai apie nustatytą laimėtoją ir ketinimą sudaryti sutartį
2014-08-05

Informacija apie nustatytus pirkimų laimėtojus ir ketinamas sudaryti sutartis 2014 m. rugpjūčio mėn.

Pirkimo objektas (pavadinimas) Laimėjusio dalyvio pavadinimas Numatoma bendra sutarties vertė litais (su PVM) Priežastys, dėl kurių pasirinktas šis laimėtojas Jei žinoma, nurodyti pirkimo sutarties įsipareigojimų dalį, kuriai laimėtojas ketina pasitelkti trečiuosius asmenis, kaip subrangovus (% arba Lt)
Medaliai UAB „Stamp Klaipėda“ 315,00 Lt Mažiausia kaina  
Buto Turgaus a. 19-1, Darbėnų mstl., Kretingos r., rinkos vertės nustatymas Valstybės įmonės Registrų centro Klaipėdos filialas 380,00 Lt Mažiausia kaina  
Futbolo kamuoliai UAB „Klaipėdos atletas“ 207,00 Lt Mažiausia kaina  
Transporto g., Kretingos m., techninio projekto parengimas UAB „Plėtros partneriai“ 13068,00 Lt Mažiausia kaina  
Laukinių sienų apšiltinimas UAB „Revasta“ 8036,82 Lt Geriausias variantas  
Transporto paslaugos Sigito Abželčio įmonė 800,00 Lt Mažiausia kaina  
Sporto prekės UAB „Klaipėdos atletas“ 500,00 Lt Mažiausia kaina  
Suvenyrai - 4 vnt. L. Kuklienės šiuolaikinio meno ir dizaino centras 108,85 Lt Mažiausia kaina  
Konsultavimo paslauga UAB „Teisa“ 1200,00 Lt Mažiausia kaina  
Informaciniai stendai UAB „P. Varkojis ir Ko“ 2100,00 Lt Geriausia kaina  
Kretingos centrinės miesto dalies – Rotušės aikštės ir jos prieigų architektūrinės ir urbanistinės idėjos konkurso organizavimo paslaugos Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacija 15950 Lt Mažiausia kaina  
Lengvojo automobilio kėbulo plovimas UAB „Lukoil Baltija“ 15,00 Lt Mažiausia kaina  
Kretingos rajono savivaldybės nuosavybės teise valdomų socialinių būstų, esančių Klaipėdos g. 12-5, Kretingoje, langų su palangėmis iš lauko pusės ir Muitinės g. 14A-1, Kretingoje, durų įrengimas UAB „Larnetos langai“ 4500,00 Lt Mažiausia kaina  
Lankstinukai A4 formato 70 vnt.
(1,13Ltx70vnt.+21%)
Sveikinimai A4 formato 30 vnt.
(1,68Ltx30vnt.+21%)
UAB „Vakarų spaustuvė“ 156,70 Lt Ekonomiškai naudingiausias pasiūlymas  
Maisto atliekų išvežimo paslauga UAB „Žemaitijos lokys“ 36 979,01 Lt Mažiausia kaina  
Vaikų žaidimo aikštelės daugiafunkcinis įrenginys ir spyruoklinė supynė su įrengimu Kretingos miesto Pastauninko parke UAB „Ksil pasaulis“ 59190 Lt Mažiausia kaina  
Akustiniam aplinkos triukšmui jautrių vietų fizikiniai mikrobiologiniai tyrimai Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija, Klaipėdos skyrius 937,30 Lt Vienintelis paslaugos tiekėjas  
Tinklinio inventorius UAB „Klaipėdos atletas“ 3200 Lt Mažiausia kaina  
Šaudymo iš lanko turnyro organizavimo paslauga Lankininkų klubas „Perkūno strėlė“ 300 Lt Pirkimas iš vienintelio šaltinio  
Scenos nuoma, apšvietimo, įgarsinimo ir diskotekos vedimo paslauga Alvydas Višinskas, ind. veiklos pažyma 091993 3 500 Lt Pigiausia paslauga  
Monitorius Samsung S22C300HS E. Stasiulaičio prekybos įmonė 485,00 Mažiausia kaina  
Klaviatūra A4Tech KL-40 E. Stasiulaičio prekybos įmonė 40,00 Mažiausia kaina  
LOGITECH B-100 OPTICAL MOUSE E. Stasiulaičio prekybos įmonė 31,00 Mažiausia kaina  
Telefonas E. Stasiulaičio prekybos įmonė 140,00 Mažiausia kaina  
Ūkinių prekių pirkimas UAB „Midgardas“ ~ 49 000,00 Lt Mažiausia kaina  
 Išsamiau »
2014-07-01

Informacija apie nustatytus pirkimų laimėtojus ir ketinamas sudaryti sutartis 2014 m. liepos mėn.

 Išsamiau »
2014-05-30

Informacija apie nustatytus pirkimų laimėtojus ir ketinamas sudaryti sutartis 2014 m. birželio mėn.

 Išsamiau »
2014-04-30

Informacija apie nustatytus pirkimų laimėtojus ir ketinamas sudaryti sutartis 2014 m. gegužės mėn.

 Išsamiau »
2014-03-31

Informacija apie nustatytus pirkimų laimėtojus ir ketinamas sudaryti sutartis 2014 m. balandžio mėn.

 Išsamiau »
Skelbimai apie sudarytas sutartis
2014-08-05

Informacija apie sudarytas sutartis 2014 m. rugpjūčio mėn.

Pirkimo objektas (pavadinimas) Laimėjusio dalyvio pavadinimas Bendra galutinė sutarties vertė litais (su PVM) Jei žinoma, nurodyti pirkimo sutarties įsipareigojimų dalį, kuriai laimėtojas ketina pasitelkti trečiuosius asmenis, kaip subrangovus (% arba Lt)
Medaliai UAB „Stamp Klaipėda“ 315,00 Lt  
Buto Turgaus a. 19-1, Darbėnų mstl., Kretingos r., rinkos vertės nustatymas
 
Valstybės įmonės Registrų centro Klaipėdos filialas 380,00 Lt  
Futbolo kamuoliai UAB „Klaipėdos atletas“ 207,00 Lt  
Transporto paslaugos Sigito Abželčio įmonė 800,00 Lt  
Sporto prekės UAB „Klaipėdos atletas“ 500,00 Lt  
Suvenyrai - 4 vnt. L. Kuklienės šiuolaikinio meno ir dizaino centras 108,85 Lt  
Konsultavimo paslauga UAB „Teisa“ 1200,00 Lt  
Laukinių sienų apšiltinimas UAB „Revasta“ 8036,82 Lt  
Informaciniai stendai UAB „P. Varkojis ir Ko“ 2100,00 Lt  
Kretingos centrinės miesto dalies – Rotušės aikštės ir jos prieigų architektūrinės ir urbanistinės idėjos konkurso organizavimo paslaugos Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacija 15950 Lt  
Lengvojo automobilio kėbulo plovimas UAB „Lukoil Baltija“ 15,00 Lt  
Jurgio Ambrozijaus Pabrėžos kapo koplyčia (kapinės) Vilniaus g. 19, Kretinga
(un. KVR Nr. 10516).
Pietinės sienos polichrominiai tyrimai, koplyčios tvarkybos programos parengimas
Vytauto Dzindziliausko IĮ 4000,00 Lt  
Vaikų žaidimo aikštelės daugiafunkcinis įrenginys ir spyruoklinė supynė su įrengimu Kretingos miesto Pastauninko parke UAB „Ksil pasaulis“ 59190 Lt  
Tinklinio inventorius UAB „Klaipėdos atletas“ 3200 Lt  
Kretingos rajono savivaldybės nuosavybės teise valdomų socialinių būstų, esančių Klaipėdos g. 12-5, Kretingoje, langų su palangėmis iš lauko pusės ir Muitinės g. 14A-1, Kretingoje, durų įrengimas UAB „Larnetos langai“ 4500,00  
Monitorius Samsung S22C300HS E. Stasiulaičio prekybos įmonė 485,00  
Klaviatūra A4Tech KL-40 E. Stasiulaičio prekybos įmonė 40,00  
LOGITECH B-100 OPTICAL MOUSE E. Stasiulaičio prekybos įmonė 31,00  
Telefonas E. Stasiulaičio prekybos įmonė 140,00  
Ūkinių prekių pirkimas UAB „Midgardas“ ~ 49 000,00 Lt  
 Išsamiau »
2014-07-01

Informacija apie sudarytas sutartis 2014 m. liepos mėn.

 Išsamiau »
2014-05-30

Informacija apie sudarytas sutartis 2014 m. birželio mėn.

 Išsamiau »
2014-04-30

Informacija apie sudarytas sutartis 2014 m. gegužės mėn.

 Išsamiau »
2014-03-31

Informacija apie sudarytas sutartis 2014 m. balandžio mėn.

 Išsamiau »
Skelbimai apie neįvykusius pirkimus
Paskelbta
2012-09-25

Neįvykęs mažos vertės pirkimas apklausos būdu „Kretingos Marijono Daujoto vidurinės mokyklos pastatų Vilniaus g. 12/Žemaitės al. 2, Kretingos m., atnaujinimo (modernizavimo) projekto parengimas ir darbų pagal parengtą projektą atlikimas“

 Išsamiau »
2012-08-17

Neįvykęs supaprastintas atviras konkursas „Ilgalaikės banko paskolos pirkimas“

 Išsamiau »
2012-07-17

Neįvykęs mažos vertės pirkimas apklausos būdu „Lauko treniruoklių komplektai“

 Išsamiau »
2012-05-08

Neįvykęs mažos vertės pirkimas apklausos būdu „Transporto priemonių draudimo paslaugų pirkimas“

 Išsamiau »
2012-04-20

Neįvykęs mažos vertės pirkimas apklausos būdu „Akmenės g. Kretingos m., lietaus nuotekų tinklų nuo Birutės g. iki sklypo Nr. 7 pabaigos statybos ir gatvės atkarpos nuo Birutės g. iki sklypo Nr. 11 rekonstravimo darbai“

 Išsamiau »

 

Planuojami pirkimai

Viešųjų pirkimų skelbimų (iki 2011-12-30) archyvas