Mieli mokiniai, mokytojai, brangūs tėveliai,

Sveikiname visus su Rugsėjo pirmąja – mokslo ir žinių diena! Dar vienos vasaros šešėlis pasislėps užsidegusių medžių viršūnėse. Išaušus dienai skubėsite ieškoti atsakymų į nesibaigiančius klausimus. Dovanokite vieni kitiems raktus nuo durų į tiesą ir mokslo pažinimą. Tegul ši graži rudens diena subrandina Jus stebuklo valandai, teikiančiai atspirtį tobulėti, siekti vis aukštesnių tikslų. Tikėkite savimi, būkite išmintingi, drąsūs ir kupini ryžto nesibaigiančiame žinių pasaulyje. Sėkmės ir kantrybės!

 

Kretingos rajono savivaldybės meras Juozas Mažeika

Savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Domarkas

Naujienos

Lankėsi Kretingos socialinių paslaugų centre

Prieš prasidedant naujiems mokslo metams, Kretingos rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Violeta Lukoševičienė, vyriausiosios specialistės Aušra Margevičienė ir Rasa Piekienė aplankė Kretingos socialinių paslaugų centre globojamus vaikus, pasveikino juos su Rugsėjo pirmąja.  Išsamiau »

Domėjosi mokyklų pasirengimu artėjantiems mokslo metams

Artėjant naujiems mokslo metams Kretingos rajono savivaldybės meras Juozas Mažeika, administracijos direktorius Virginijus Domarkas ir Švietimo skyriaus vedėjas Antanas Sungaila aplankė devynias Kretingos miesto ir rajono ugdymo įstaigas. Savivaldybės vadovai domėjosi, kaip jose vyksta pasiruošimas Rugsėjo 1-ajai, kokie darbai atlikti, ko nespėta padaryti.  Išsamiau »

Tikimasi gauti paramą gatvių apšvietimo sistemoms modernizuoti

Rengdamasi 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų laikotarpiui, Kretingos rajono savivaldybė numatė prioritetinius gatvių apšvietimo modernizavimo projektus ir informaciją apie jų parengtumo lygį bei preliminarų lėšų poreikį pateikė Lietuvos Respublikos energetikos ministerijai.  Išsamiau »

Skelbimai

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras kviečia kretingiškius į nemokamas aerobikos treniruotes

Aerobika – tai besikartojantys fiziniai pratimai, kurių metu dirba kiek įmanoma daugiau raumenų grupių. Fiziniai pratimai yra atliekami pagal muziką, todėl tai puikiai atpalaiduos ir pakels nuotaiką. Aerobikos pratimai – puiki fizinio aktyvumo ir sveikatos stiprinimo priemonė.  Išsamiau »

Organizuojami II-ojo etapo gyventojų susirinkimai dėl namų atnaujinimo (modernizavimo) investicijų planų tvirtinimo

Rugsėjo 10-25 dienomis vyks daugiabučių gyvenamųjų namų (kiekvieno daugiabučio susitikimo laikas pateiktas lentelėje) gyventojų susirinkimai dėl namo atnaujinimo (modernizavimo) priemonių varianto pasirinkimo ir namo atnaujinimo (modernizavimo) investicijų plano tvirtinimo. Susirinkimo vieta – daugiabučio namo kiemas prie I laiptinės. Šiame susirinkime privaloma dalyvauti visiems daugiabučio namo butų savininkams. Su savimi būtina turėti asmens dokumentą.  Išsamiau »

Jaunimo informacinė mugė

Jaunimo informacinė mugė (Vasaros estrada, Kretinga, 2014-09-13)

15.00-15.15 Informacinės mugės atidarymas.  Išsamiau »

Rugsėjo 16 d. Kretingoje – seminarai verslumo klausimais

Rugsėjo 16 d. Kretingos rajono savivaldybės administracijos Posėdžių salėje (Savanorių g. 29A) Jaunimo verslumo skatinimo asociacija organizuoja renginį, kurio metu dalyviai bus supažindinti su verslo planavimo procesu: nuo idėjos iki įmonės steigimo.

Esamo verslo savininkams bus pristatytos efektyvios plėtros galimybės.  Išsamiau »

Socialinė parama mažas pajamas gaunančioms šeimoms

Artėjant naujiems mokslo metams primename, kad mažas pajamas gaunančių šeimų vaikai turi galimybę gauti nemokamą maitinimą ir paramą mokinio reikmenims įsigyti.

Mokiniai turi teisę į nemokamą maitinimą mokykloje ir paramą mokinio reikmenims įsigyti, jeigu pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį yra mažesnės kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio (525 Lt).

Šeimos, kurios sunkiai verčiasi, ar jų darbinės pajamos svyruoja, dėl nemokamo maitinimo vaikams gali kreiptis visus mokslo metus, o dėl paramos mokinio reikmenims einamaisiais metais įsigyti – iki spalio 5 dienos.  Išsamiau »

Šiaurietiško ėjimo technikos tobulinimas

Kviečiame į nemokamus šiaurietiško ėjimo mokymus.

Šiaurietiškas ėjimas yra visiems prieinama ir greitai išmokstama fizinio aktyvumo forma, o fizinis aktyvumas turi tiesioginį ir esminį poveikį žmogaus sveikatai. Bet tam, kad šiaurietiškas ėjimas būtų efektyvus ir einant lazdomis dirbtų 90 proc. kūno raumenų, reikia žinoti jo techniką.  Išsamiau »

Elektronikos ir baterijų atliekoms – specialios aikštelės

Kretingos rajono savivaldybė kartu su Gamintojų ir Importuotojų Asociacija ir Lietuvių kino akademija organizuoja bendrą projektą, kurio metu regionų gyventojai ne tik gali pasižiūrėti naujausius lietuviškus filmus nemokamai, bet ir yra skatinami tinkamai tvarkyti atliekas.  Išsamiau »

Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos informacija

Vartotojus konsultuoja Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos Regioninės veiklos koordinavimo skyriaus specialistas Klaipėdos apskrityje (Vytauto g. 21, Palanga) arba telefonu 846 241 608 ir el. paštu evelina [dot] pilitauskaite [at] vvtat [dot] lt pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 8.00 val. iki 17.00 val., penktadieniais - nuo 8.00 iki 15.45 val.  Išsamiau »

Steigiamas Savižudybių prevencijos biuras

Nuo spalio 1 d. Valstybinio psichikos sveikatos centro struktūroje pradės veikti Savižudybių prevencijos biuras. Tokio biuro įsteigimas numatytas Psichikos sveikatos strategijos įgyvendinimo ir savižudybių prevencijos veiksmų 2014-2016 m. plane.  Išsamiau »

Lietuvos savivaldybių asociacija kviečia dalyvauti Europos savivaldybių ir regionų savaitės renginiuose

Informuojame, kad jau prasidėjo registracija dalyvauti jau dvyliktą kartą Briuselyje rengiamų Europos savivaldybių ir regionų savaitės, kitaip vadinamos „Atvirų durų dienomis“, renginiuose. Šios savaitės metu surengiama daugiau nei šimtas įvairių seminarų, konferencijų, posėdžių regioninės politikos, aplinkosaugos, energetikos, vietos ekonomikos konkurencingumo stiprinimo ir kita Europos savivaldybėms ir regionams aktualia tematika. „Atvirų durų dienos“ kasmet sulaukia penkių-septynių tūkstančių ES valstybių narių regionų ir savivaldybių atstovų.  Išsamiau »

Kretingos rajono M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje - LESTO paslaugų savitarnos vieta

Lietuvos elektros skirstomųjų tinklų operatorius LESTO, rūpindamasis klientų aptarnavimo kokybe, nuolat ieško naujų, patogių klientui aptarnavimo būdų ir kanalų. Atsižvelgdama į sparčiai populiarėjantį naudojimąsi elektroninėmis paslaugomis, LESTO kartu su Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešąja biblioteka įrengė kompiuterizuotą savitarnos vietą, kurioje LESTO klientas gali įsigyti visas LESTO paslaugas per www.manoelektra.lt svetainę.  Išsamiau »

Teritorijų planavimo komisijos informacija

Teritorijų planavimo komisijos posėdis Nr. 15 vyks 2014-09-03 14 val., Kretingos r. savivaldybės posėdžių salėje, Savanorių g. 29A, Kretinga. Posėdyje privalo dalyvauti planavimo organizatorius ar jo įgaliotas asmuo.

Šiam posėdžiui pateikti planavimo dokumentai:

 

1. Žemės sklypo (kad. Nr. 5670/0003:64), Vydmantų k., Kretingos r., detalusis planas.

 

 

Informacija apie baigtą susipažinimo su projektiniais pasiūlymais procedūrą

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 20 straipsnio 1 dalimi, Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2010 m. rugsėjo 27 d. įsakymu Nr. D1-808 patvirtinto statybos techninio reglamento STR 1.05.06:2010 „Statinio projektavimas“ 13 priedu, Kretingos rajono savivaldybės administracija pritarė „Didmeninės prekybos sandėliavimo pastato Verslininkų g. 6, Vydmantų k., Kretingos r. sav.., statybos” projektiniams pasiūlymams.  Išsamiau »

Pradedamas rengti žemės sklypo planas

Pradedamas rengti žemės sklypo Kretingoje, Darbininkų g. 7, planas, prilyginamas detaliojo teritorijų planavimo dokumentui.  Išsamiau »

Pradedamas rengti teritorijos detalusis planas

Informuojame, kad pradedamas rengti teritorijos, esančios Grūšlaukės k., Kretingos r., detalusis planas.  Išsamiau »

Pradedamas rengti teritorijos detalusis planas

Informuojame, kad pradedamas rengti teritorijos, esančios Grūšlaukės k., Kretingos r., detalusis planas.  Išsamiau »

Visuomenės informavimas apie numatomą statinio projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant projektinius pasiūlymus

Visuomenės informavimas apie numatomą statinio projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant projektinius pasiūlymus
(duomenys pateikiami vadovaujantis STR 1.05.06:2010 „Statinio projektavimas“ VII skyriaus nustatyta tvarka)

Numatomo projektuoti statinio statybvietės adresas: Rožių g. 19E, Kretingsodžio k., Kretingos sen., Kretingos r.

Žemės skypo kadastrinis adresas: 5660/8001:1 Rūdaičių k.v.  Išsamiau »

Pradedamas rengti teritorijos detalusis planas

Informuojame, kad pradedamas rengti teritorijos tarp Kęstučio g., F. Janušio g., Laisvės g., Žemaičių g., Kretingos mieste detalusis planas.  Išsamiau »

Pradedamas rengti teritorijos detalusis planas

Informuojame, kad pradedamas rengti teritorijos tarp Kęstučio g., F. Janušio g., Laisvės g., Žemaičių g., Kretingos mieste detalusis planas.  Išsamiau »

Pradedamas rengti teritorijos detalusis planas

Informuojame, kad pradedamas rengti teritorijos tarp Kęstučio g., F. Janušio g., Laisvės g., Žemaičių g., Kretingos mieste detalusis planas.  Išsamiau »

Rengiamas žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas

Vadovaujantis, žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimo ir įgyvendinimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos žemės ūkio ir Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2014m. sausio 2d. įsakymu Nr. 3D-1/D1-1 „Dėl Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro ir Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2001 m. spalio 4d. įsakymo Nr. 3D-452/D1-513 „Dėl žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimo ir įgyvendinimo taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo rengiamas Šiaulių g. 35 Kretingos m. žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas.  Išsamiau »

Parengtas žemės sklypo planas Klaipėdos g. 51, Kretinga

Informuojame, apie parengtą žemės sklypo planą, prilyginamą detaliojo teritorijų planavimo dokumentui, adresu Klaipėdos g. 51, Kretinga.

Žemės sklypo planas parengtas pagal Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2011 m. rugsėjo 19 d. įsakymą Nr.A1-596.  Išsamiau »

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali redakcija)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2014-01-13)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2013-11-22)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2013-07-14)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2012-10-10)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2012-08-02)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2012-04-23)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2011-10-05)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2011-01-13)

 

 

Techninių specifikacijų projektai
2014-08-26

VšĮ Kretingos ligoninės pastatų renovavimas-avarinės būklės likvidavimas Žemaitės al. 1, Kretingoje

Techninių specifikacijų projektai

Pasiūlymų ir pastabų pateikimo terminas – iki 2014 m. rugsėjo 5 d. 12.00 val.  Išsamiau »

2014-08-20

Aikštės rekonstrukcija Turgaus g., Darbėnų mstl., Darbėnų sen., Kretingos r. (III etapas)-Darbėnų miestelio viešosios infrastruktūros ir gyvenamosios aplinkos sutvarkymas-papildomi automobilių stovėjimo aikštelės darbai

Techninių specifikacijų projektas

Pasiūlymų ir pastabų pateikimo terminas – iki 2014 m. rugpjūčio 30 d. 10.30 val.  Išsamiau »

2014-08-20

Techninio projekto „VšĮ Kretingos ligoninės pastatų renovavimas-avarinės būklės likvidavimas Žemaitės al. 1, Kretingoje“ keitimas

Techninių specifikacijų projektas

Pasiūlymų ir pastabų pateikimo terminas – iki 2014 m. rugpjūčio 30 d. 10.30 val.  Išsamiau »

2014-08-20

Kretingos dvaro sodybos pastato –amatų centro Vilniaus g. 37, Kretingos m., rekonstravimo projekto parengimas ir statybos darbų pagal parengtą projektą atlikimas

Techninių specifikacijų projektai

Pasiūlymų ir pastabų pateikimo terminas – iki 2014 m. rugpjūčio 30 d. 10.30 val.  Išsamiau »

2014-08-05

Žemės sklypų (ir/arba statinių) kadastrinių matavimų ir planų parengimas

Techninių specifikacijų projektas

Pasiūlymų ir pastabų pateikimo terminas – iki 2014 m. rugpjūčio 14 d. 15.30 val.  Išsamiau »

Vykdomi pirkimai
2014-09-01

Informacija apie pradedamus pirkimus 2014 m. rugsėjo mėn.

Pirkimo objektas(pavadinimas)
Pirkimo objekto tipas (prekės, paslaugos ar darbai)
Pirkimo būdas
Priežastys, dėl kurių pasirinktas nurodytas pirkimo būdas (nurodomas Taisyklių punktas)
Metalo vamzdžiai, kampai, juostos Prekės Žodinė apklausa 173, 173.1.
 Išsamiau »
2014-08-05

Informacija apie pradedamus pirkimus 2014 m. rugpjūčio mėn.

 Išsamiau »
2014-07-01

Informacija apie pradedamus pirkimus 2014 m. liepos mėn.

 Išsamiau »
2014-05-30

Informacija apie pradedamus pirkimus 2014 m. birželio mėn.

 Išsamiau »
2014-04-30

Informacija apie pradedamus pirkimus 2014 m. gegužės mėn.

 Išsamiau »
Skelbimai apie nustatytą laimėtoją ir ketinimą sudaryti sutartį
2014-09-01

Informacija apie nustatytus pirkimų laimėtojus ir ketinamas sudaryti sutartis 2014 m. rugsėjo mėn.

Pirkimo objektas (pavadinimas) Laimėjusio dalyvio pavadinimas Numatoma bendra sutarties vertė litais (su PVM) Priežastys, dėl kurių pasirinktas šis laimėtojas Jei žinoma, nurodyti pirkimo sutarties įsipareigojimų dalį, kuriai laimėtojas ketina pasitelkti trečiuosius asmenis, kaip subrangovus (% arba Lt)
Metalo vamzdžiai, kampai, juostos AB „Lytagra“
(Kretingos filialas)
529,35 Geriausia kaina  
Nemokamo mokinių maitinimo Kretingos rajono bendrojo ugdymo mokyklose paslaugų pirkimas VšĮ „Kretingos maistas“ ~260000,00 Lt Mažiausia kaina  
Gido paslauga VšĮ Anykščių turizmo informacijos centras 246,00 Mažiausia kaina  
Gido paslauga edukacinėje programoje AB „Anykščių vynas“ 1050,00 Mažiausia kaina  
 Išsamiau »
2014-08-05

Informacija apie nustatytus pirkimų laimėtojus ir ketinamas sudaryti sutartis 2014 m. rugpjūčio mėn.

 Išsamiau »
2014-07-01

Informacija apie nustatytus pirkimų laimėtojus ir ketinamas sudaryti sutartis 2014 m. liepos mėn.

 Išsamiau »
2014-05-30

Informacija apie nustatytus pirkimų laimėtojus ir ketinamas sudaryti sutartis 2014 m. birželio mėn.

 Išsamiau »
2014-04-30

Informacija apie nustatytus pirkimų laimėtojus ir ketinamas sudaryti sutartis 2014 m. gegužės mėn.

 Išsamiau »
Skelbimai apie sudarytas sutartis
2014-09-01

Informacija apie sudarytas sutartis 2014 m. rugsėjo mėn.

Pirkimo objektas (pavadinimas) Laimėjusio dalyvio pavadinimas Bendra galutinė sutarties vertė litais (su PVM) Jei žinoma, nurodyti pirkimo sutarties įsipareigojimų dalį, kuriai laimėtojas ketina pasitelkti trečiuosius asmenis, kaip subrangovus (% arba Lt)
Metalo vamzdžiai, kampai, juostos AB „Lytagra“ (Kretingos filialas) 529,35  
Nemokamo mokinių maitinimo Kretingos rajono bendrojo ugdymo mokyklose paslaugų pirkimas VšĮ „Kretingos maistas“ ~260000 Lt su PVM  
Gido paslauga VšĮ Anykščių turizmo informacijos centras 246,00  
 Išsamiau »
2014-08-05

Informacija apie sudarytas sutartis 2014 m. rugpjūčio mėn.

 Išsamiau »
2014-07-01

Informacija apie sudarytas sutartis 2014 m. liepos mėn.

 Išsamiau »
2014-05-30

Informacija apie sudarytas sutartis 2014 m. birželio mėn.

 Išsamiau »
2014-04-30

Informacija apie sudarytas sutartis 2014 m. gegužės mėn.

 Išsamiau »
Skelbimai apie neįvykusius pirkimus
Paskelbta
2012-09-25

Neįvykęs mažos vertės pirkimas apklausos būdu „Kretingos Marijono Daujoto vidurinės mokyklos pastatų Vilniaus g. 12/Žemaitės al. 2, Kretingos m., atnaujinimo (modernizavimo) projekto parengimas ir darbų pagal parengtą projektą atlikimas“

 Išsamiau »
2012-08-17

Neįvykęs supaprastintas atviras konkursas „Ilgalaikės banko paskolos pirkimas“

 Išsamiau »
2012-07-17

Neįvykęs mažos vertės pirkimas apklausos būdu „Lauko treniruoklių komplektai“

 Išsamiau »
2012-05-08

Neįvykęs mažos vertės pirkimas apklausos būdu „Transporto priemonių draudimo paslaugų pirkimas“

 Išsamiau »
2012-04-20

Neįvykęs mažos vertės pirkimas apklausos būdu „Akmenės g. Kretingos m., lietaus nuotekų tinklų nuo Birutės g. iki sklypo Nr. 7 pabaigos statybos ir gatvės atkarpos nuo Birutės g. iki sklypo Nr. 11 rekonstravimo darbai“

 Išsamiau »

 

Planuojami pirkimai

Viešųjų pirkimų skelbimų (iki 2011-12-30) archyvas