Naujienos

Planuojami viešojo transporto maršrutų pakeitimai

Informuojame, kad atsižvelgiant į sumažėjusį keleivių skaičių UAB Kretingos autobusų parkas siūlo nutraukti autobusų kursavimą žemiau pateiktais laikais maršrutuose:  Išsamiau »

Kretingiškių ramybę ir didikų palikimą saugo TEO kameros

Keturių garsių LDK didikų giminių palikimą puoselėjančioje Kretingoje ir aplinkiniuose miesteliuose bendrovė TEO įdiegė 9 pažangias skaitmenines kameras. Atnaujintą vaizdo stebėjimo sistemą rajone papildė Salantuose bei Darbėnuose įdiegtos kameros.  Išsamiau »

Skelbimai

Registruojamos rajono veteranų salės futbolo komandos

Iki vasario 24 d. registruojamos rajono veteranų (gim. 1980 m. ir vyr.) salės futbolo komandos.

Informacija teikiama Kūno kultūros ir sporto skyriuje, tel. 51192, Savanorių g. 23A.

Vyks lauko taktikos pratybos

Vasario 20-21 d. nuo 09.00 iki 16.00 val. Kretingos rajono Dimitravo miške vyks Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės 306 pėstininkų kuopos karių pratybos. Pratybų metu kariai naudos imitacinius šaudmenis ir dūminius užtaisus.  Išsamiau »

Pristatys galimybes verslui regionuose ir ES paramos 2014-2020 m. perspektyvas

Vasario 12 d. 15.00 val. kviečiame į Kretingos rajono savivaldybės administracijos ir UAB „Smart Continent Lt“ organizuojamą renginį, skirtą galimybėms verslui regionuose bei ES paramos 2014-2020 m. perspektyvoms pristatyti. Renginys vyks Kretingos rajono kultūros centro (J. Pabrėžos g. 1, Kretinga) Parodų salėje. Renginio programa.  Išsamiau »

Būsimas ir esamas mamytes bei tėvelius kviečiame į paskaitas ir mankštas nėščiosioms

Būsimas ir esamas mamytes bei tėvelius kviečiame į nemokamas paskaitas ir mankštas nėščiosioms!

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja nemokamas paskaitas bei mankštas nėščiosioms.  Išsamiau »

Kviečiame į paskaitą „Ankstyvojo amžiaus vaikų alergijos: priežastys ir diagnostika“

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras kviečia į užsiėmimus „Auginu sveiką ir laimingą vaiką“ Kretingoje. Š.m. vasario 4 d. 16.00 val. paskaita „Ankstyvojo amžiaus vaikų alergijos: priežastys ir diagnostika“.  Išsamiau »

Kviečiame į nemokamus šiaurietiško ėjimo mokymus Kretingoje

Šiaurietiškas ėjimas yra visiems prieinama ir greitai išmokstama fizinio aktyvumo forma, o fizinis aktyvumas turi tiesioginį ir esminį poveikį žmogaus sveikatai. Bet tam, kad šiaurietiškas ėjimas būtų efektyvus ir einant lazdomis dirbtų 90 proc. kūno raumenų, reikia žinoti jo techniką.  Išsamiau »

Skelbiamas konkursas karjeros valstybės tarnautojo pareigoms užimti

Kretingos rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą į Vaiko teisių apsaugos skyriaus vyriausiojo specialisto (karjeros valstybės tarnautojo) pareigas (A lygis 11 kategorija).  Išsamiau »

Nevyriausybinės organizacijos kviečiamos teikti paraiškas

Skelbiamas Kretingos rajono nevyriausybinių organizacijų rėmimo iš Kretingos rajono savivaldybės biudžeto lėšų paraiškų priėmimas

Nevyriausybinės organizacijos kviečiamos teikti paraiškas iki vasario 15 d. adresu Vilniaus g. 8- 308, Kretinga.

Reikalavimai projektų paraiškoms pateikiami nuostatuose.  Išsamiau »

„Litgrid“ kviečia į elektros rinkos seminarus

Elektros sistemos perdavimo operatorius „Litgrid“ atsakingas už Lietuvos elektros rinkos plėtrą kviečia į seminarus, kuriuose sužinosite, kas yra laisvoji elektros rinka, kaip veikia elektros birža, nuo ko priklauso didmeninės elektros kainos, kaip pasirinkti nepriklausomą elektros tiekėją ir daug kitos naudingos informacijos.  Išsamiau »

Jaunimo apdovanojimai 2014

Kretingos rajono savivaldybės Jaunimo reikalų taryba kviečia organizacijas ir asmenis iki š. m. vasario 18 d. siūlyti kandidatus šiems apdovanojimams:  Išsamiau »

Kviečiame teikti paraiškas atvirų jaunimo erdvių veiklos programoms vykdyti

Galimi pareiškėjai - Kretingos rajono kultūros centrai, jų skyriai, bibliotekos ir jų filialai, mokyklos, daugiafunkciai centrai ir bendruomenės. Paraiškos teikiamos iki 2015 m. sausio 30 d. pagal patvirtintą formą, vadovaujantis savivaldybės tarybos 2012 m. gruodžio 20 d. sprendimu Nr. 434 ir 2014 m. lapkričio 27 d. sprendimu Nr. 353 (nuostatai).  Išsamiau »

Kontaktinio centro pranešimų sistema

Kviečiame verslininkus naudotis pažangia PGKC pranešimų sistema:

https://messagebox.verslovartai.lt

Paslaugų ir gaminių kontaktinis centras įsteigtas siekiant supaprastinti Lietuvoje galiojančias administracines procedūras, užtikrinti administracinių procedūrų teikimą „vieno langelio“ principu. Aktuali informacija verslui teikiant paslaugas Lietuvoje prieinama per Paslaugų ir gaminių kontaktinio centro portalą.  Išsamiau »

Teritorijų planavimo komisijos informacija

Teritorijų planavimo komisijos posėdis Nr. 3 vyks 2015-01-28 14 val., Kretingos r. savivaldybės posėdžių salėje, Savanorių g. 29A, Kretinga. Posėdyje privalo dalyvauti planavimo organizatorius ar jo įgaliotas asmuo.

Šiam posėdžiui pateikti planavimo dokumentai:

 

1. Žemės sklypo esančio Kluonalių g., Kretingos m., detalusis planas.

2. Techninio projekto sklypo sutvarkymo dalis, koreguojant detaliuoju planu numatytą statybos zoną, statybos ribą, statybos liniją, automobilių stovėjimo vietų išdėstymą; planuojamos teritorijos susisiekimo komunikacijų išdėstymo principus žemės sklypo, kurio kad. Nr. 5634/0008:777, Taikos g. 105, Kretingos m.

 

 

AB „LOTOS Geonafta" naftos gavybos išplėtimas Nausodžio naftos telkinyje

Informacija apie AB „LOTOS Geonafta" naftos gavybos išplėtimą Nausodžio naftos telkinyje, papildomai įrengiant du naftos gavybos gręžinius žemės sklype kadastrinis Nr. 5601/0005:49, jų gręžimo, įrengimo ir naftos gavybos iš jų, poveikio aplinkai vertinimą  Išsamiau »

Parengtas žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektas

Informuojame apie parengtą žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektą Vytauto g. 114,114A, Kretingos mieste. Vadovaujantis žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimo ir įgyvendinimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos žemės ūkio ir Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2014m. sausio 2d. įsakymu Nr. 3D-1/D1-1 „Dėl Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro ir Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2001 m. spalio 4d. įsakymo Nr. 3D-452/D1-513 „Dėl žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimo ir įgyvendinimo taisyklių patvirtinimo“ pakeitimu.  Išsamiau »

Parengtas žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas

Informuojame, kad parengtas žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas. Projekto svarstymui taikoma supaprastinta viešo svarstymo procedūra. Planuojama teritorija – Dariaus ir Girėno g.3, Salantų m., Kretingos r., plotas apie 0.1226 ha, Kretingos mieste.  Išsamiau »

Rengiamas žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas

Informuojame, kad vadovaujantis, Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimo ir įgyvendinimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro ir Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2014 m. sausio 2 d. įsakymu Nr. 3D-1/D1-1, nustatyta tvarka, rengiamas, Šimkaus g. 4, Kretingos m. Kretingos r.sav., žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas.  Išsamiau »

Rengiamas žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas

Informuojame, kad vadovaujantis, žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimo ir įgyvendinimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos žemės ūkio ir Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2014m. sausio 2d. įsakymu Nr. 3D-1/D1-1 „Dėl Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro ir Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2004 m. spalio 4d. įsakymo Nr. 3D-452/D1-513 „Dėl žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimo ir įgyvendinimo taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo rengiamas Vilties g. 6, Padvarių k., Kretingos sen., Kretingos r. sav. žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas.  Išsamiau »

Parengtas žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas

Informuojame, kad vadovaujantis, Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimo ir įgyvendinimo taisyklėmis, patvirtintomis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro ir Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2014 m. sausio mėn. 2 d. įsakymu Nr. 3D-1/D1-1, nustatyta tvarka, parengtas žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas Kartenos mstl., Kretingos r. sav.  Išsamiau »

Rengiamas žemės sklypo planas, prilyginamas detaliojo teritorijų planavimo dokumentui

Teritorijų planavimo dokumento pavadinimas – Žemės sklypo planas prilyginamas detaliojo teritorijų planavimo dokumentui, (kadastro Nr. 5634/0007:464) Kretingos m.  Išsamiau »

Rengiamas žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas

Rengiamas žemės sklypo, esančio Šventosios g. 16, Kretingos m., formavimo ir pertvarkymo projektas. Projekto svarstymui taikoma supaprastinta viešo svarstymo procedūra.  Išsamiau »

Atrankos išvada dėl naftos gavybos išplėtimo Nausodžio naftos telkinyje poveikio aplinkai vertinimo

Atrankos išvada dėl AB „LOTOS Geonafta“ naftos gavybos išplėtimo Nausodžio naftos telkinyje, papildomai įrengiant du naftos gavybos gręžinius žemės sklype kadastrinis Nr. 5601/0005:49, jų gręžimo, įrengimo ir naftos gavybos iš jų, poveikio aplinkai vertinimo  Išsamiau »

Pradedamas rengti žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas

Informuojame, kad pradedamas rengti žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas. Planuojama teritorija – Dariaus ir Girėno g.3, Salantų m., Kretingos r., plotas apie 0.1226 ha, Kretingos mieste.  Išsamiau »

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali redakcija)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2015-01-07)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2014-12-31)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2014-01-13)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2013-11-22)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2013-07-14)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2012-10-10)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2012-08-02)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2012-04-23)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2011-10-05)

Kretingos rajono savivaldybės administracijos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės (aktuali iki 2011-01-13)

 

 

Techninių specifikacijų projektai
2015-01-21

Kretingos rajono ir miestų kelių ir gatvių asfaltbetonio dangų išdaužų bei šaligatvių taisymo (remonto) darbai

Techninių specifikacijų projektas  Išsamiau »

2014-12-19

Užtvankos ant Akmenos upės Kretingos rajono savivaldybėje, Padvarių k. rekonstravimas

Techninių specifikacijų projektai

Pasiūlymų ir pastabų pateikimo terminas – iki 2014 m. gruodžio 29 d. 10.00 val.  Išsamiau »

2014-11-18

Nemokamo mokinių maitinimo Kretingos rajono bendrojo ugdymo mokyklose paslaugų pirkimas

Techninių specifikacijų projektai

Pasiūlymų ir pastabų pateikimo terminas – iki 2014 m. lapkričio 27 d. 16.30 val.  Išsamiau »

2014-11-18

Administracinio pastato J.Chodkevičiaus g. 10, Kretingos m., naujų nekilnojamojo turto kadastro objektų (patalpų) formavimo schemų ir kadastrinių bylų parengimas.

Techninių specifikacijų projektai

Pasiūlymų ir pastabų pateikimo terminas – iki 2014 m. lapkričio 27 d. 17.00 val.  Išsamiau »

2014-10-31

M. Daujoto vidurinės mokyklos Vilniaus g. 12/2, Kretingos m., kapitalinio remonto (avarinės būklės likvidavimo) darbai

Techninių specifikacijų projektai

Pasiūlymų ir pastabų pateikimo terminas – iki 2014 m. lapkričio 10 d. 10.00 val.  Išsamiau »

Vykdomi pirkimai
2015-01-07

Informacija apie pradedamus pirkimus 2015 m. sausio mėn.

Pirkimo objektas (pavadinimas)
Pirkimo objekto tipas (prekės, paslaugos ar darbai)
Pirkimo būdas
Priežastys, dėl kurių pasirinktas nurodytas pirkimo būdas (nurodomas Taisyklių punktas)
„Pajūrio naujienų“ prenumerata Prekės Apklausa žodžiu 173, 173.1., 102.9
Informacinės sistemos MASIS konsultacijų sutartis Paslaugos Apklausa 171 p., 174.1 p.
Stogelių demontavimo paslauga prie Socialinių paslaugų centro pastato Klaipėdos g. 133C, Kretingos m. paslaugos žodinis 171; 173.1
„Švyturys“ prenumerata Prekės Apklausa žodžiu 173,173.1., 102.9
Apsauginės tvoros ant šlaito įrengimas Vilniaus g. 6, Kretingos m. darbai žodinis 171; 173.1
2 (dviejų) abonentų priėjimas prie Infolex duomenų bazės arba teisės aktų ir teismų praktikos paieškos sistemos Paslaugos Mažos vertės pirkimas 173.1 p.
Laikraštis „Pajūrio naujienos“ ir laikraštis „Švyturys“ Paslauga Apklausa 173, 173.1., 102.9
Projekto „Būk savanoris-keisk pasaulį“ fotonuotraukų padarymas Paslaugos Apklausos 171 p.
Pašto ir pasiuntinių paslaugos Lietuvoje ir užsienyje Paslaugos Apklausa raštu 171 p., 174.1 p.
Fotoaparato dėklas Riva case 7420 black Prekė Apklausa žodžiu 171.
Atverčiamas dėklas planšetiniam kompiuteriui, dydis 8 colių Prekė Apklausa žodžiu 171.
Užtvankos ant Akmenos upės Kretingos rajono savivaldybėje, Padvarių kaime rekonstravimas Darbai Supaprastintas atviras konkursas 99 p.
Pakabinimo sistemos elementai Prekės Apklausos 171 p.
Veiklos planavimo ir valdymo sistemos pritaikymas darbui su euru Paslauga Mažos vertės pirkimas apklausos būdu 173.1 p.
4 objektų (Kretingos r. Vydmantų gimnazijos, Kretingos r. Darbėnų gimnazijos, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokyklos ir Kretingos r. Jokūbavo Aleksandro Stulginskio pagrindinės mokyklos) investicinių projektų parengimas, vadovaujantis LR finansų ministro 2001-07-04 įsakyme Nr. 201 „Dėl Valstybės kapitalo investicijų planavimo metodikos patvirtinimo“ nustatyta tvarka. Paslaugos Mažos vertės pirkimas apklausos būdu 173 p.
Viešinimo stendas (60x42 cm) Paslauga Mažos vertės pirkimas apklausos būdu 173 p.
Porėmiai 30x40cm 8 vnt.
Stiklas 30x40cm 17 vnt.
Laikikliai 90 vnt.
Prekės Apklausos 171 p.
Autobokštelio nuoma paslauga Apklausa žodžiu 173. Apklausa žodžiu, apklausiant vieną tiekėją, gali būti vykdoma, kai:
173.1. preliminari numatomos sudaryti pirkimo sutarties vertė neviršija 3 000 eurų (be pridėtinės vertės mokesčio);
Navigacijos atnaujinimas Paslauga Žodinė apklausa 173.1.
 Išsamiau »
2014-12-01

Informacija apie pradedamus pirkimus 2014 m. gruodžio mėn.

 Išsamiau »
2014-11-03

Informacija apie pradedamus pirkimus 2014 m. lapkričio mėn.

 Išsamiau »
2014-10-02

Informacija apie pradedamus pirkimus 2014 m. spalio mėn.

 Išsamiau »
2014-09-01

Informacija apie pradedamus pirkimus 2014 m. rugsėjo mėn.

 Išsamiau »
Skelbimai apie nustatytą laimėtoją ir ketinimą sudaryti sutartį
2015-01-08

Informacija apie nustatytus pirkimų laimėtojus ir ketinamas sudaryti sutartis 2015 m. sausio mėn.

Pirkimo objektas (pavadinimas) Laimėjusio dalyvio pavadinimas Numatoma bendra sutarties vertė Eur (su PVM) Priežastys, dėl kurių pasirinktas šis laimėtojas Jei žinoma, nurodyti pirkimo sutarties įsipareigojimų dalį, kuriai laimėtojas ketina pasitelkti trečiuosius asmenis, kaip subrangovus (% arba Eur)
„Pajūrio naujienų“ prenumerata UAB „Pajūrio naujienos“ 29,72 Mažiausia kaina  
Informacinės sistemos MASIS konsultacijų sutartis UAB „Algoritmų sistemos“ 2606,40 Eur Pasiūlyta mažiausia kaina  
„Švyturys “ prenumerata UAB „Švyturio laikraštis“ 27,32 Mažiausia kaina  
Stogelių demontavimo paslauga prie Socialinių paslaugų centro pastato Klaipėdos g. 133C, Kretingos m. UAB „Stakreta“ 2607,02 Mažiausia kaina  
Apsauginės tvoros ant šlaito įrengimas Vilniaus g. 6, Kretingos m. UAB „Alkuras“ 2075,20 Mažiausia kaina  
2 (dviejų) abonentų priėjimas prie Infolex duomenų bazės arba teisės aktų ir teismų praktikos paieškos sistemos UAB „Lexnet“ 389,28 eurai/metams Mažiausia kaina  
Laikraštis „Pajūrio naujienos“ ir laikraštis „Švyturys“ UAB „Paslauga tau“ 58,28 Mažiausia kaina  
Projekto „Būk savanoris-keisk pasaulį“ fotonuotraukų padarymas Reginos Gorelienės įm. 47,85 Mažiausia kaina  
Administracinio pastato J.Chodkevičiaus g. 10, Kretingos m., naujų nekilnojamojo turto kadastro objektų (patalpų) formavimo schemų ir kadastrinių bylų parengimas UAB „Kartografiniai projektai“ 2452,73 Eur Mažiausia kaina  
Fotoaparato dėklas Riva case 7420 black UAB „Technomanija“ 20,00 € Prekę pasiūlė pirkti pigiausia kaina  
Atverčiamas dėklas planšetiniam kompiuteriui, dydis 8 colių Reginos Gorelienės įmonė 13,00 € Pasiūlė pigiausia kaina  
Pakabinimo sistemos elementai UAB „RĖMAI LT“ 66,80 Mažiausia kaina  
Veiklos planavimo ir valdymo sistemos pritaikymas darbui su euru UAB „Algoritmų sistemos“ 1262,40 Pirkimas iš vieno tiekėjo  
4 objektų (Kretingos r. Vydmantų gimnazijos, Kretingos r. Darbėnų gimnazijos, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokyklos ir Kretingos r. Jokūbavo Aleksandro Stulginskio pagrindinės mokyklos) investicinių projektų parengimas, vadovaujantis LR finansų ministro 2001-07-04 įsakyme Nr. 201 „Dėl Valstybės kapitalo investicijų planavimo metodikos patvirtinimo“ nustatyta tvarka. UAB „Generalis“ 3388,00 Pirkimas iš vienintelio šaltinio  
Viešinimo stendas (60x42 cm) T. Jokšo reklamos įmonė 45,00 Pirkimas iš vienintelio šaltinio  
Porėmiai 30x40cm 8 vnt.x1,92=15,36
Stiklas 30x40cm 17 vnt.x2,45=41,65
Laikikliai 90 vnt.x0,03=2,70
UAB „ARS ET DECUS“ 59,71 Mažiausia kaina  
Navigacijos atnaujinimas UAB ,,ASNET“ 25,00 Pasiūlė mažiausią kainą  
 Išsamiau »
2014-12-01

Informacija apie nustatytus pirkimų laimėtojus ir ketinamas sudaryti sutartis 2014 m. gruodžio mėn.

 Išsamiau »
2014-11-03

Informacija apie nustatytus pirkimų laimėtojus ir ketinamas sudaryti sutartis 2014 m. lapkričio mėn.

 Išsamiau »
2014-10-02

Informacija apie nustatytus pirkimų laimėtojus ir ketinamas sudaryti sutartis 2014 m. spalio mėn.

 Išsamiau »
2014-09-01

Informacija apie nustatytus pirkimų laimėtojus ir ketinamas sudaryti sutartis 2014 m. rugsėjo mėn.

 Išsamiau »
Skelbimai apie sudarytas sutartis
2015-01-08

Informacija apie sudarytas sutartis 2015 m. sausio mėn.

Pirkimo objektas (pavadinimas) Laimėjusio dalyvio pavadinimas Bendra galutinė sutarties vertė Eur (su PVM) Jei žinoma, nurodyti pirkimo sutarties įsipareigojimų dalį, kuriai laimėtojas ketina pasitelkti trečiuosius asmenis, kaip subrangovus (% arba Eur)
„Pajūrio naujienų“ prenumerata  UAB „Pajūrio naujienos“  29,72   
Informacinės sistemos MASIS konsultacijų sutartis UAB „Algoritmų sistemos“ 2606,40  
„Švyturys“ prenumerata UAB „Švyturio laikraštis“ 27,32  
Stogelių demontavimo paslauga prie Socialinių paslaugų centro pastato Klaipėdos g. 133C, Kretingos m. UAB „Stakreta“ 2607,02  
Apsauginės tvoros ant šlaito įrengimas Vilniaus g. 6, Kretingos m. UAB „Alkuras“ 2075,20  
2 (dviejų) abonentų priėjimas prie Infolex duomenų bazės arba teisės aktų ir teismų praktikos paieškos sistemos UAB „Lexnet“ 389,28 eurai/metams  
Laikraštis „Pajūrio naujienos“ ir laikraštis „Švyturys“ UAB „Paslauga tau“ 58,28  
Fotoaparato dėklas Riva case 7420 black UAB „Technomanija“ 20,00 €  
Atverčiamas dėklas planšetiniam kompiuteriui, dydis 8 colių Reginos Gorelienės įmonė 13,00 €  
Veiklos planavimo ir valdymo sistemos pritaikymas darbui su euru UAB „Algoritmų sistemos“ 1262,40  
4 objektų (Kretingos r. Vydmantų gimnazijos, Kretingos r. Darbėnų gimnazijos, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokyklos ir Kretingos r. Jokūbavo Aleksandro Stulginskio pagrindinės mokyklos) investicinių projektų parengimas, vadovaujantis LR finansų ministro 2001-07-04 įsakyme Nr. 201 „Dėl Valstybės kapitalo investicijų planavimo metodikos patvirtinimo“ nustatyta tvarka. UAB „Generalis“ 3388,00  
Viešinimo stendas (60x42 cm) T. Jokšo reklamos įmonė 45,00  
Navigacijos atnaujinimas UAB ,,ASNET“ 25,00  
 Išsamiau »
2014-12-01

Informacija apie sudarytas sutartis 2014 m. gruodžio mėn.

 Išsamiau »
2014-11-03

Informacija apie sudarytas sutartis 2014 m. lapkričio mėn.

 Išsamiau »
2014-10-02

Informacija apie sudarytas sutartis 2014 m. spalio mėn.

 Išsamiau »
2014-09-01

Informacija apie sudarytas sutartis 2014 m. rugsėjo mėn.

 Išsamiau »
Skelbimai apie neįvykusius pirkimus
Paskelbta
2012-09-25

Neįvykęs mažos vertės pirkimas apklausos būdu „Kretingos Marijono Daujoto vidurinės mokyklos pastatų Vilniaus g. 12/Žemaitės al. 2, Kretingos m., atnaujinimo (modernizavimo) projekto parengimas ir darbų pagal parengtą projektą atlikimas“

 Išsamiau »
2012-08-17

Neįvykęs supaprastintas atviras konkursas „Ilgalaikės banko paskolos pirkimas“

 Išsamiau »
2012-07-17

Neįvykęs mažos vertės pirkimas apklausos būdu „Lauko treniruoklių komplektai“

 Išsamiau »
2012-05-08

Neįvykęs mažos vertės pirkimas apklausos būdu „Transporto priemonių draudimo paslaugų pirkimas“

 Išsamiau »
2012-04-20

Neįvykęs mažos vertės pirkimas apklausos būdu „Akmenės g. Kretingos m., lietaus nuotekų tinklų nuo Birutės g. iki sklypo Nr. 7 pabaigos statybos ir gatvės atkarpos nuo Birutės g. iki sklypo Nr. 11 rekonstravimo darbai“

 Išsamiau »

 

Planuojami pirkimai

Viešųjų pirkimų skelbimų (iki 2011-12-30) archyvas